דילוג לתוכן הראשי
בחירות 2026

תוצאות ההצבעה של 27 באוקטובר

על כבישי ישראל נוסעים 224 כלי רכב מדגם ב.מ.וו סדרה 1 שיוצרו ב-2026, במקום ה-163 בין הדגמים שיוצרו באותה שנה.

זה 4.9% מכל 4,609 כלי הרכב מדגם ב.מ.וו סדרה 1 על כבישי ישראל, לפי המרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026.

  • ה-163 מבין 172 הדגמים עם 200 כלי רכב ומעלה שיוצרו ב-2026
  • 223 עם רישיון רכב בתוקף ב-28 באוקטובר 2026
  • 100.0% עשו טסט שנתי ב-12 החודשים שלפני אותו יום
  • שנהב לבן הוא הצבע הנפוץ ביותר, ב-46.0% מהם

2026 במקום העשירי מבין 22 השנים שבהן יוצרו כלי הרכב מדגם ב.מ.וו סדרה 1 בישראל.

השנה עם הכי הרבה כלי רכב היא 2018, עם 542 כלי רכב על הכביש היום. 2026 מסומנת.

  1. 224

  • 2025171פחות ב-24% מאשר ב-2026
  • 2026224כלי רכב על הכביש היום

כל שנה עם 200 כלי רכב ומעלה מדגם ב.מ.וו סדרה 1 מקבלת עמוד משלה.

58.0% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו סדרה 1 שיוצרו ב-2026 בישראל בבעלות פרטית.

סוג הבעלות ברישום.

  • בעלות פרטית

    58.0%

  • סוחר

    38.8%

  • חברה

    2.7%

  • חברת ליסינג

    0.4%

כל כלי הרכב מדגם ב.מ.וו סדרה 1 שיוצרו ב-2026 על כבישי ישראל יוצרו בגרמניה.

ארץ הייצור, כפי שהיא רשומה במרשם.

  • גרמניה

    100.0%

46.0% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו סדרה 1 שיוצרו ב-2026 בישראל בצבע שנהב לבן.

הצבעים הנפוצים ביותר, בשמות שבמרשם.

  • 46.0%שנהב לבן

  • 23.2%אפור בהיר מטאלי

  • 20.1%אפור בהיר

  • 5.4%שחור

  • 1.8%אדום מטאלי

  • 0.9%אפור כחול מטאלי

76.3% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו סדרה 1 שיוצרו ב-2026 בישראל ברמת הגימור ⁦M-DESIGN⁩.

רמת הגימור ברישום.

  • ⁦M-DESIGN⁩

    76.3%

  • ⁦ESSENCE⁩

    13.4%

  • ⁦M-SPORT⁩

    9.8%

  • ⁦M-SPORT 7⁩

    0.4%

מידת הצמיגים הנפוצה ביותר בכלי הרכב מדגם ב.מ.וו סדרה 1 שיוצרו ב-2026 בישראל היא ⁦225/45 R18⁩.

מידת הצמיג הקדמי שאיתה נרשם כל כלי רכב.

  • 225/45 R18

    100.0%

בנזין הוא סוג ההנעה של 100.0% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו סדרה 1 שיוצרו ב-2026 בישראל.

סוג הדלק ברישום.

  • בנזין

    100.0%

89.7% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו סדרה 1 שיוצרו ב-2026 בישראל בקבוצת זיהום 10.

משרד התחבורה רושם קבוצת זיהום ל-100.0% מהם, מ-1 לרכב הנקי ביותר ועד 15 לרכב המזהם ביותר.

  • 5 מתוך 15

    10.3%

  • 10 מתוך 15

    89.7%

66.5% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו סדרה 1 שיוצרו ב-2026 בישראל ברמת אבזור בטיחותי 1.

משרד התחבורה רושם רמת אבזור בטיחותי ל-100.0% מהם, מ-1 עד 8.

  • 1 מתוך 8

    66.5%

  • 2 מתוך 8

    9.8%

  • 6 מתוך 8

    13.4%

  • 7 מתוך 8

    10.3%

הדגמים משנת 2026 שלצדו בדירוג.

שאלות נפוצות על הדגם הזה בישראל.

כמה כלי רכב מדגם ב.מ.וו סדרה 1 שיוצרו ב-2026 יש בישראל?

224 כלי רכב היו רשומים במרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026, 4.9% מכל 4,609 כלי הרכב מדגם ב.מ.וו סדרה 1 בישראל.

מהו הצבע הנפוץ ביותר של ב.מ.וו סדרה 1 משנת 2026 בישראל?

שנהב לבן, ב-46.0% מהם.

על שם מי רשומים כלי הרכב מדגם ב.מ.וו סדרה 1 משנת 2026 בישראל?

בעלות פרטית, 58.0%. סוחר, 38.8%. חברה, 2.7%.

מהי מידת הצמיגים של ב.מ.וו סדרה 1 משנת 2026?

מידת הצמיג הקדמי הנפוצה ביותר במרשם היא ⁦225/45 R18⁩, ב-100.0% מהם.

מקור: משרד התחבורה, מאגר כלי הרכב הפרטיים והמסחריים, מידע פתוח, נקרא ב-28 באוקטובר 2026.