דילוג לתוכן הראשי
בחירות 2026

תוצאות ההצבעה של 27 באוקטובר

על כבישי ישראל נוסעים 1,012 כלי רכב מדגם סיטרואן C3 שיוצרו ב-2022, במקום ה-72 בין הדגמים שיוצרו באותה שנה.

זה 10.1% מכל 10,034 כלי הרכב מדגם סיטרואן C3 על כבישי ישראל, לפי המרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026.

  • ה-72 מבין 152 הדגמים עם 200 כלי רכב ומעלה שיוצרו ב-2022
  • 978 עם רישיון רכב בתוקף ב-28 באוקטובר 2026
  • 96.7% עשו טסט שנתי ב-12 החודשים שלפני אותו יום
  • שנהב לבן הוא הצבע הנפוץ ביותר, ב-44.7% מהם

2022 במקום החמישי מבין 24 השנים שבהן יוצרו כלי הרכב מדגם סיטרואן C3 בישראל.

השנה עם הכי הרבה כלי רכב היא 2019, עם 1,291 כלי רכב על הכביש היום. 2022 מסומנת.

  1. 1,012

כל שנה עם 200 כלי רכב ומעלה מדגם סיטרואן C3 מקבלת עמוד משלה.

86.2% מכלי הרכב מדגם סיטרואן C3 שיוצרו ב-2022 בישראל בבעלות פרטית.

סוג הבעלות ברישום.

  • בעלות פרטית

    86.2%

  • חברת ליסינג

    4.9%

  • סוחר

    4.1%

  • חברה

    3.9%

  • חברת השכרה

    1.0%

כל כלי הרכב מדגם סיטרואן C3 שיוצרו ב-2022 על כבישי ישראל יוצרו בסלובקיה.

ארץ הייצור, כפי שהיא רשומה במרשם.

  • סלובקיה

    100.0%

44.7% מכלי הרכב מדגם סיטרואן C3 שיוצרו ב-2022 בישראל בצבע שנהב לבן.

הצבעים הנפוצים ביותר, בשמות שבמרשם.

  • 44.7%שנהב לבן

  • 14.7%אפור פלדה

  • 13.0%אפור כהה

  • 9.3%אדום מטאלי

  • 7.9%שחור מטאלי

  • 5.6%בז

60.1% מכלי הרכב מדגם סיטרואן C3 שיוצרו ב-2022 בישראל ברמת הגימור ⁦SHINE PK⁩.

רמת הגימור ברישום.

  • ⁦SHINE PK⁩

    60.1%

  • ⁦FEEL PACK⁩

    34.7%

  • ⁦SHINE⁩

    3.8%

  • ⁦SHINE PACK⁩

    1.5%

מידת הצמיגים הנפוצה ביותר בכלי הרכב מדגם סיטרואן C3 שיוצרו ב-2022 בישראל היא ⁦205/50 R17⁩.

מידת הצמיג הקדמי שאיתה נרשם כל כלי רכב.

  • 205/50 R17

    61.6%

  • 205/55 R16

    38.4%

בנזין הוא סוג ההנעה של 100.0% מכלי הרכב מדגם סיטרואן C3 שיוצרו ב-2022 בישראל.

סוג הדלק ברישום.

  • בנזין

    100.0%

61.6% מכלי הרכב מדגם סיטרואן C3 שיוצרו ב-2022 בישראל בקבוצת זיהום 13.

משרד התחבורה רושם קבוצת זיהום ל-100.0% מהם, מ-1 לרכב הנקי ביותר ועד 15 לרכב המזהם ביותר.

  • 13 מתוך 15

    61.6%

  • 14 מתוך 15

    38.4%

61.6% מכלי הרכב מדגם סיטרואן C3 שיוצרו ב-2022 בישראל ברמת אבזור בטיחותי 2.

משרד התחבורה רושם רמת אבזור בטיחותי ל-100.0% מהם, מ-1 עד 8.

  • 1 מתוך 8

    38.4%

  • 2 מתוך 8

    61.6%

הדגמים משנת 2022 שלצדו בדירוג.

שאלות נפוצות על הדגם הזה בישראל.

כמה כלי רכב מדגם סיטרואן C3 שיוצרו ב-2022 יש בישראל?

1,012 כלי רכב היו רשומים במרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026, 10.1% מכל 10,034 כלי הרכב מדגם סיטרואן C3 בישראל.

מהו הצבע הנפוץ ביותר של סיטרואן C3 משנת 2022 בישראל?

שנהב לבן, ב-44.7% מהם.

על שם מי רשומים כלי הרכב מדגם סיטרואן C3 משנת 2022 בישראל?

בעלות פרטית, 86.2%. חברת ליסינג, 4.9%. סוחר, 4.1%.

מהי מידת הצמיגים של סיטרואן C3 משנת 2022?

מידת הצמיג הקדמי הנפוצה ביותר במרשם היא ⁦205/50 R17⁩, ב-61.6% מהם, ואחריה ⁦205/55 R16⁩.

מקור: משרד התחבורה, מאגר כלי הרכב הפרטיים והמסחריים, מידע פתוח, נקרא ב-28 באוקטובר 2026.