דילוג לתוכן הראשי
בחירות 2026

תוצאות ההצבעה של 27 באוקטובר

על כבישי ישראל נוסעים 5,761 כלי רכב מדגם טויוטה C-HR שיוצרו ב-2019, במקום העשירי בין הדגמים שיוצרו באותה שנה.

זה 16.1% מכל 35,793 כלי הרכב מדגם טויוטה C-HR על כבישי ישראל, לפי המרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026.

  • העשירי מבין 137 הדגמים עם 200 כלי רכב ומעלה שיוצרו ב-2019
  • 5,443 עם רישיון רכב בתוקף ב-28 באוקטובר 2026
  • 95.9% עשו טסט שנתי ב-12 החודשים שלפני אותו יום
  • שנהב לבן הוא הצבע הנפוץ ביותר, ב-49.2% מהם

יותר כלי רכב מדגם טויוטה C-HR בישראל יוצרו ב-2019 מאשר בכל שנה אחרת.

כלי הרכב שעל הכביש היום לפי שנת הייצור, כש-2019 מסומנת.

  1. 5,761

כל שנה עם 200 כלי רכב ומעלה מדגם טויוטה C-HR מקבלת עמוד משלה.

98.3% מכלי הרכב מדגם טויוטה C-HR שיוצרו ב-2019 בישראל בבעלות פרטית.

סוג הבעלות ברישום.

  • בעלות פרטית

    98.3%

  • חברה

    1.0%

  • סוחר

    0.6%

  • חברת ליסינג

    0.1%

כל כלי הרכב מדגם טויוטה C-HR שיוצרו ב-2019 על כבישי ישראל יוצרו בטורקיה.

ארץ הייצור, כפי שהיא רשומה במרשם.

  • טורקיה

    100.0%

49.2% מכלי הרכב מדגם טויוטה C-HR שיוצרו ב-2019 בישראל בצבע שנהב לבן.

הצבעים הנפוצים ביותר, בשמות שבמרשם.

  • 49.2%שנהב לבן

  • 31.7%כסוף כהה מטאלי

  • 7.5%אפור כהה מטאלי

  • 3.0%אדום שחור

  • 2.2%שחור מטאלי

  • 2.0%כסף

36.3% מכלי הרכב מדגם טויוטה C-HR שיוצרו ב-2019 בישראל ברמת הגימור ⁦CHIC⁩.

רמת הגימור ברישום.

  • ⁦CHIC⁩

    36.3%

  • ⁦CLUB⁩

    19.1%

  • ⁦CITY⁩

    17.7%

  • ⁦LOUNGE-P⁩

    6.8%

  • ⁦FLOW-P⁩

    5.0%

  • ⁦STYLE-P⁩

    4.7%

מידת הצמיגים הנפוצה ביותר בכלי הרכב מדגם טויוטה C-HR שיוצרו ב-2019 בישראל היא ⁦225/50 R18⁩.

מידת הצמיג הקדמי שאיתה נרשם כל כלי רכב.

  • 225/50 R18

    56.4%

  • 215/60 R17

    43.6%

בנזין הוא סוג ההנעה של 100.0% מכלי הרכב מדגם טויוטה C-HR שיוצרו ב-2019 בישראל.

סוג הדלק ברישום.

  • בנזין

    100.0%

98.8% מכלי הרכב מדגם טויוטה C-HR שיוצרו ב-2019 בישראל בקבוצת זיהום 4.

משרד התחבורה רושם קבוצת זיהום ל-100.0% מהם, מ-1 לרכב הנקי ביותר ועד 15 לרכב המזהם ביותר.

  • 3 מתוך 15

    1.2%

  • 4 מתוך 15

    98.8%

96.0% מכלי הרכב מדגם טויוטה C-HR שיוצרו ב-2019 בישראל ברמת אבזור בטיחותי 1.

משרד התחבורה רושם רמת אבזור בטיחותי ל-100.0% מהם, מ-1 עד 8.

  • 1 מתוך 8

    96.0%

  • 2 מתוך 8

    3.9%

הדגמים משנת 2019 שלצדו בדירוג.

שאלות נפוצות על הדגם הזה בישראל.

כמה כלי רכב מדגם טויוטה C-HR שיוצרו ב-2019 יש בישראל?

5,761 כלי רכב היו רשומים במרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026, 16.1% מכל 35,793 כלי הרכב מדגם טויוטה C-HR בישראל.

מהו הצבע הנפוץ ביותר של טויוטה C-HR משנת 2019 בישראל?

שנהב לבן, ב-49.2% מהם.

על שם מי רשומים כלי הרכב מדגם טויוטה C-HR משנת 2019 בישראל?

בעלות פרטית, 98.3%. חברה, 1.0%. סוחר, 0.6%.

מהי מידת הצמיגים של טויוטה C-HR משנת 2019?

מידת הצמיג הקדמי הנפוצה ביותר במרשם היא ⁦225/50 R18⁩, ב-56.4% מהם, ואחריה ⁦215/60 R17⁩.

מקור: משרד התחבורה, מאגר כלי הרכב הפרטיים והמסחריים, מידע פתוח, נקרא ב-28 באוקטובר 2026.