דילוג לתוכן הראשי
בחירות 2026

תוצאות ההצבעה של 27 באוקטובר

על כבישי ישראל נוסעים 468 כלי רכב מדגם ב.מ.וו X2 שיוצרו ב-2025, במקום ה-112 בין הדגמים שיוצרו באותה שנה.

זה 24.4% מכל 1,917 כלי הרכב מדגם ב.מ.וו X2 על כבישי ישראל, לפי המרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026.

  • ה-112 מבין 170 הדגמים עם 200 כלי רכב ומעלה שיוצרו ב-2025
  • 431 עם רישיון רכב בתוקף ב-28 באוקטובר 2026
  • 3.6% עשו טסט שנתי ב-12 החודשים שלפני אותו יום
  • שנהב לבן הוא הצבע הנפוץ ביותר, ב-31.8% מהם

יותר כלי רכב מדגם ב.מ.וו X2 בישראל יוצרו ב-2025 מאשר בכל שנה אחרת.

כלי הרכב שעל הכביש היום לפי שנת הייצור, כש-2025 מסומנת.

  1. 468

כל שנה עם 200 כלי רכב ומעלה מדגם ב.מ.וו X2 מקבלת עמוד משלה.

95.7% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X2 שיוצרו ב-2025 בישראל בבעלות פרטית.

סוג הבעלות ברישום.

  • בעלות פרטית

    95.7%

  • חברה

    1.9%

  • סוחר

    1.3%

  • חברת ליסינג

    1.1%

כל כלי הרכב מדגם ב.מ.וו X2 שיוצרו ב-2025 על כבישי ישראל יוצרו בגרמניה.

ארץ הייצור, כפי שהיא רשומה במרשם.

  • גרמניה

    100.0%

31.8% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X2 שיוצרו ב-2025 בישראל בצבע שנהב לבן.

הצבעים הנפוצים ביותר, בשמות שבמרשם.

  • 31.8%שנהב לבן

  • 23.1%אפור בהיר

  • 18.4%אפור בהיר מטאלי

  • 11.5%שחור מטאלי

  • 9.4%שחור

  • 1.5%אפור כהה

56.0% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X2 שיוצרו ב-2025 בישראל ברמת הגימור ⁦M-SPORT⁩.

רמת הגימור ברישום.

  • ⁦M-SPORT⁩

    56.0%

  • ⁦STYLE DA⁩

    36.5%

  • ⁦M-SPORT 7⁩

    4.3%

  • ⁦M SPORT PRO⁩

    1.3%

  • ⁦M-SPORT PRO⁩

    1.3%

  • ⁦M-SPORT PRO7⁩

    0.4%

מידת הצמיגים הנפוצה ביותר בכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X2 שיוצרו ב-2025 בישראל היא ⁦245/45 R19⁩.

מידת הצמיג הקדמי שאיתה נרשם כל כלי רכב.

  • 245/45 R19

    60.9%

  • 225/55 R18

    36.1%

  • 245/35 R21

    2.6%

  • 235/50 R19

    0.2%

בנזין הוא סוג ההנעה של 100.0% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X2 שיוצרו ב-2025 בישראל.

סוג הדלק ברישום.

  • בנזין

    100.0%

60.3% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X2 שיוצרו ב-2025 בישראל בקבוצת זיהום 8.

משרד התחבורה רושם קבוצת זיהום ל-100.0% מהם, מ-1 לרכב הנקי ביותר ועד 15 לרכב המזהם ביותר.

  • 7 מתוך 15

    36.5%

  • 8 מתוך 15

    60.3%

  • 15 מתוך 15

    3.2%

57.3% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X2 שיוצרו ב-2025 בישראל ברמת אבזור בטיחותי 6.

משרד התחבורה רושם רמת אבזור בטיחותי ל-100.0% מהם, מ-1 עד 8.

  • 2 מתוך 8

    1.1%

  • 3 מתוך 8

    0.2%

  • 5 מתוך 8

    36.5%

  • 6 מתוך 8

    57.3%

  • 7 מתוך 8

    4.9%

הדגמים משנת 2025 שלצדו בדירוג.

שאלות נפוצות על הדגם הזה בישראל.

כמה כלי רכב מדגם ב.מ.וו X2 שיוצרו ב-2025 יש בישראל?

468 כלי רכב היו רשומים במרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026, 24.4% מכל 1,917 כלי הרכב מדגם ב.מ.וו X2 בישראל.

מהו הצבע הנפוץ ביותר של ב.מ.וו X2 משנת 2025 בישראל?

שנהב לבן, ב-31.8% מהם.

על שם מי רשומים כלי הרכב מדגם ב.מ.וו X2 משנת 2025 בישראל?

בעלות פרטית, 95.7%. חברה, 1.9%. סוחר, 1.3%.

מהי מידת הצמיגים של ב.מ.וו X2 משנת 2025?

מידת הצמיג הקדמי הנפוצה ביותר במרשם היא ⁦245/45 R19⁩, ב-60.9% מהם, ואחריה ⁦225/55 R18⁩.

מקור: משרד התחבורה, מאגר כלי הרכב הפרטיים והמסחריים, מידע פתוח, נקרא ב-28 באוקטובר 2026.