דילוג לתוכן הראשי
בחירות 2026

תוצאות ההצבעה של 27 באוקטובר

על כבישי ישראל נוסעים 448 כלי רכב מדגם ב.מ.וו X2 שיוצרו ב-2026, במקום ה-108 בין הדגמים שיוצרו באותה שנה.

זה 23.4% מכל 1,917 כלי הרכב מדגם ב.מ.וו X2 על כבישי ישראל, לפי המרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026.

  • ה-108 מבין 172 הדגמים עם 200 כלי רכב ומעלה שיוצרו ב-2026
  • 448 עם רישיון רכב בתוקף ב-28 באוקטובר 2026
  • 100.0% עשו טסט שנתי ב-12 החודשים שלפני אותו יום
  • שנהב לבן הוא הצבע הנפוץ ביותר, ב-37.1% מהם

2026 במקום השני מבין 9 השנים שבהן יוצרו כלי הרכב מדגם ב.מ.וו X2 בישראל.

השנה עם הכי הרבה כלי רכב היא 2025, עם 468 כלי רכב על הכביש היום. 2026 מסומנת.

  1. 448

כל שנה עם 200 כלי רכב ומעלה מדגם ב.מ.וו X2 מקבלת עמוד משלה.

84.2% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X2 שיוצרו ב-2026 בישראל בבעלות פרטית.

סוג הבעלות ברישום.

  • בעלות פרטית

    84.2%

  • סוחר

    10.0%

  • חברה

    2.7%

  • חברת השכרה

    2.0%

  • חברת ליסינג

    1.1%

כל כלי הרכב מדגם ב.מ.וו X2 שיוצרו ב-2026 על כבישי ישראל יוצרו בגרמניה.

ארץ הייצור, כפי שהיא רשומה במרשם.

  • גרמניה

    100.0%

37.1% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X2 שיוצרו ב-2026 בישראל בצבע שנהב לבן.

הצבעים הנפוצים ביותר, בשמות שבמרשם.

  • 37.1%שנהב לבן

  • 27.2%אפור בהיר

  • 17.2%אפור בהיר מטאלי

  • 10.0%שחור מטאלי

  • 2.0%אפור כהה

  • 1.6%אפור כחול מטאלי

28.8% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X2 שיוצרו ב-2026 בישראל ברמת הגימור ⁦M-SHADOW⁩.

רמת הגימור ברישום.

  • ⁦M-SHADOW⁩

    28.8%

  • ⁦M-SPORT 7⁩

    28.1%

  • ⁦STYLE DA⁩

    20.1%

  • ⁦M-DESIGN⁩

    9.8%

  • ⁦STYLE 7⁩

    8.5%

  • ⁦M SPORT PRO⁩

    2.0%

מידת הצמיגים הנפוצה ביותר בכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X2 שיוצרו ב-2026 בישראל היא ⁦245/45 R19⁩.

מידת הצמיג הקדמי שאיתה נרשם כל כלי רכב.

  • 245/45 R19

    67.4%

  • 225/55 R18

    28.6%

  • 245/35 R21

    2.9%

  • 245/40 R20

    1.1%

בנזין הוא סוג ההנעה של 100.0% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X2 שיוצרו ב-2026 בישראל.

סוג הדלק ברישום.

  • בנזין

    100.0%

67.4% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X2 שיוצרו ב-2026 בישראל בקבוצת זיהום 8.

משרד התחבורה רושם קבוצת זיהום ל-100.0% מהם, מ-1 לרכב הנקי ביותר ועד 15 לרכב המזהם ביותר.

  • 7 מתוך 15

    28.6%

  • 8 מתוך 15

    67.4%

  • 15 מתוך 15

    4.0%

58.9% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X2 שיוצרו ב-2026 בישראל ברמת אבזור בטיחותי 7.

משרד התחבורה רושם רמת אבזור בטיחותי ל-100.0% מהם, מ-1 עד 8.

  • 2 מתוך 8

    0.2%

  • 3 מתוך 8

    1.1%

  • 5 מתוך 8

    20.8%

  • 6 מתוך 8

    19.0%

  • 7 מתוך 8

    58.9%

הדגמים משנת 2026 שלצדו בדירוג.

שאלות נפוצות על הדגם הזה בישראל.

כמה כלי רכב מדגם ב.מ.וו X2 שיוצרו ב-2026 יש בישראל?

448 כלי רכב היו רשומים במרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026, 23.4% מכל 1,917 כלי הרכב מדגם ב.מ.וו X2 בישראל.

מהו הצבע הנפוץ ביותר של ב.מ.וו X2 משנת 2026 בישראל?

שנהב לבן, ב-37.1% מהם.

על שם מי רשומים כלי הרכב מדגם ב.מ.וו X2 משנת 2026 בישראל?

בעלות פרטית, 84.2%. סוחר, 10.0%. חברה, 2.7%.

מהי מידת הצמיגים של ב.מ.וו X2 משנת 2026?

מידת הצמיג הקדמי הנפוצה ביותר במרשם היא ⁦245/45 R19⁩, ב-67.4% מהם, ואחריה ⁦225/55 R18⁩.

מקור: משרד התחבורה, מאגר כלי הרכב הפרטיים והמסחריים, מידע פתוח, נקרא ב-28 באוקטובר 2026.