דילוג לתוכן הראשי
בחירות 2026

תוצאות ההצבעה של 27 באוקטובר

על כבישי ישראל נוסעים 338 כלי רכב מדגם סיטרואן C4 שיוצרו ב-2023, במקום ה-133 בין הדגמים שיוצרו באותה שנה.

זה 8.1% מכל 4,176 כלי הרכב מדגם סיטרואן C4 על כבישי ישראל, לפי המרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026.

  • ה-133 מבין 160 הדגמים עם 200 כלי רכב ומעלה שיוצרו ב-2023
  • 308 עם רישיון רכב בתוקף ב-28 באוקטובר 2026
  • 90.2% עשו טסט שנתי ב-12 החודשים שלפני אותו יום
  • שנהב לבן הוא הצבע הנפוץ ביותר, ב-39.1% מהם

2023 במקום הרביעי מבין 18 השנים שבהן יוצרו כלי הרכב מדגם סיטרואן C4 בישראל.

השנה עם הכי הרבה כלי רכב היא 2022, עם 635 כלי רכב על הכביש היום. 2023 מסומנת.

  1. 338

כל שנה עם 200 כלי רכב ומעלה מדגם סיטרואן C4 מקבלת עמוד משלה.

79.0% מכלי הרכב מדגם סיטרואן C4 שיוצרו ב-2023 בישראל בבעלות פרטית.

סוג הבעלות ברישום.

  • בעלות פרטית

    79.0%

  • חברת ליסינג

    10.7%

  • חברה

    5.3%

  • סוחר

    3.3%

  • חברת השכרה

    1.8%

כל כלי הרכב מדגם סיטרואן C4 שיוצרו ב-2023 על כבישי ישראל יוצרו בספרד.

ארץ הייצור, כפי שהיא רשומה במרשם.

  • ספרד

    100.0%

39.1% מכלי הרכב מדגם סיטרואן C4 שיוצרו ב-2023 בישראל בצבע שנהב לבן.

הצבעים הנפוצים ביותר, בשמות שבמרשם.

  • 39.1%שנהב לבן

  • 17.8%אפור כהה

  • 15.7%אפור פלדה

  • 14.8%תכלת מטאלי

  • 8.0%שחור מטאלי

  • 3.3%אדום מטאלי

95.6% מכלי הרכב מדגם סיטרואן C4 שיוצרו ב-2023 בישראל ברמת הגימור ⁦SHINE⁩.

רמת הגימור ברישום.

  • ⁦SHINE⁩

    95.6%

  • ⁦FINE⁩

    4.4%

מידת הצמיגים הנפוצה ביותר בכלי הרכב מדגם סיטרואן C4 שיוצרו ב-2023 בישראל היא ⁦195/60 R18⁩.

מידת הצמיג הקדמי שאיתה נרשם כל כלי רכב.

  • 195/60 R18

    99.4%

  • 215/65 R16

    0.6%

בנזין הוא סוג ההנעה של 52.4% מכלי הרכב מדגם סיטרואן C4 שיוצרו ב-2023 בישראל.

סוג הדלק ברישום.

  • בנזין

    52.4%

  • דיזל

    30.5%

  • חשמלי

    17.2%

52.4% מכלי הרכב מדגם סיטרואן C4 שיוצרו ב-2023 בישראל בקבוצת זיהום 14.

משרד התחבורה רושם קבוצת זיהום ל-82.8% מהם, מ-1 לרכב הנקי ביותר ועד 15 לרכב המזהם ביותר.

  • 13 מתוך 15

    12.1%

  • 14 מתוך 15

    52.4%

  • 15 מתוך 15

    18.3%

100.0% מכלי הרכב מדגם סיטרואן C4 שיוצרו ב-2023 בישראל ברמת אבזור בטיחותי 2.

משרד התחבורה רושם רמת אבזור בטיחותי ל-100.0% מהם, מ-1 עד 8.

  • 2 מתוך 8

    100.0%

הדגמים משנת 2023 שלצדו בדירוג.

שאלות נפוצות על הדגם הזה בישראל.

כמה כלי רכב מדגם סיטרואן C4 שיוצרו ב-2023 יש בישראל?

338 כלי רכב היו רשומים במרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026, 8.1% מכל 4,176 כלי הרכב מדגם סיטרואן C4 בישראל.

מהו הצבע הנפוץ ביותר של סיטרואן C4 משנת 2023 בישראל?

שנהב לבן, ב-39.1% מהם.

על שם מי רשומים כלי הרכב מדגם סיטרואן C4 משנת 2023 בישראל?

בעלות פרטית, 79.0%. חברת ליסינג, 10.7%. חברה, 5.3%.

מהי מידת הצמיגים של סיטרואן C4 משנת 2023?

מידת הצמיג הקדמי הנפוצה ביותר במרשם היא ⁦195/60 R18⁩, ב-99.4% מהם, ואחריה ⁦215/65 R16⁩.

מקור: משרד התחבורה, מאגר כלי הרכב הפרטיים והמסחריים, מידע פתוח, נקרא ב-28 באוקטובר 2026.