דילוג לתוכן הראשי
בחירות 2026

תוצאות ההצבעה של 27 באוקטובר

על כבישי ישראל נוסעים 625 כלי רכב מדגם לקסוס NX שיוצרו ב-2022, במקום ה-95 בין הדגמים שיוצרו באותה שנה.

זה 8.0% מכל 7,774 כלי הרכב מדגם לקסוס NX על כבישי ישראל, לפי המרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026.

  • ה-95 מבין 152 הדגמים עם 200 כלי רכב ומעלה שיוצרו ב-2022
  • 597 עם רישיון רכב בתוקף ב-28 באוקטובר 2026
  • 97.0% עשו טסט שנתי ב-12 החודשים שלפני אותו יום
  • שנהב לבן הוא הצבע הנפוץ ביותר, ב-51.8% מהם

2022 במקום החמישי מבין 13 השנים שבהן יוצרו כלי הרכב מדגם לקסוס NX בישראל.

השנה עם הכי הרבה כלי רכב היא 2024, עם 1,043 כלי רכב על הכביש היום. 2022 מסומנת.

  1. 625

כל שנה עם 200 כלי רכב ומעלה מדגם לקסוס NX מקבלת עמוד משלה.

98.2% מכלי הרכב מדגם לקסוס NX שיוצרו ב-2022 בישראל בבעלות פרטית.

סוג הבעלות ברישום.

  • בעלות פרטית

    98.2%

  • חברה

    1.0%

  • סוחר

    0.6%

  • חברת ליסינג

    0.2%

כל כלי הרכב מדגם לקסוס NX שיוצרו ב-2022 על כבישי ישראל יוצרו ביפן.

ארץ הייצור, כפי שהיא רשומה במרשם.

  • יפן

    100.0%

51.8% מכלי הרכב מדגם לקסוס NX שיוצרו ב-2022 בישראל בצבע שנהב לבן.

הצבעים הנפוצים ביותר, בשמות שבמרשם.

  • 51.8%שנהב לבן

  • 18.6%כסוף מילניום

  • 14.6%שחור מטאלי

  • 12.5%אפור

  • 2.4%ירוק זית

  • 0.2%חציל

37.0% מכלי הרכב מדגם לקסוס NX שיוצרו ב-2022 בישראל ברמת הגימור ⁦HADORI⁩.

רמת הגימור ברישום.

  • ⁦HADORI⁩

    37.0%

  • ⁦KYUSHU⁩

    36.2%

  • ⁦KYUSHU P⁩

    16.5%

  • ⁦F-SPORT⁩

    10.2%

  • ⁦EXCLUSIVE⁩

    0.2%

מידת הצמיגים הנפוצה ביותר בכלי הרכב מדגם לקסוס NX שיוצרו ב-2022 בישראל היא ⁦235/60 R18⁩.

מידת הצמיג הקדמי שאיתה נרשם כל כלי רכב.

  • 235/60 R18

    89.6%

  • 235/50 R20

    10.2%

  • 225/50 R18

    0.2%

בנזין וחשמל (היברידי) הוא סוג ההנעה של 59.5% מכלי הרכב מדגם לקסוס NX שיוצרו ב-2022 בישראל.

סוג הדלק ברישום.

  • בנזין וחשמל (היברידי)

    59.5%

  • בנזין

    40.5%

59.5% מכלי הרכב מדגם לקסוס NX שיוצרו ב-2022 בישראל בקבוצת זיהום 1.

משרד התחבורה רושם קבוצת זיהום ל-100.0% מהם, מ-1 לרכב הנקי ביותר ועד 15 לרכב המזהם ביותר.

  • 1 מתוך 15

    59.5%

  • 6 מתוך 15

    17.1%

  • 7 מתוך 15

    16.5%

  • 9 מתוך 15

    6.9%

99.8% מכלי הרכב מדגם לקסוס NX שיוצרו ב-2022 בישראל ברמת אבזור בטיחותי 6.

משרד התחבורה רושם רמת אבזור בטיחותי ל-100.0% מהם, מ-1 עד 8.

  • 4 מתוך 8

    0.2%

  • 6 מתוך 8

    99.8%

הדגמים משנת 2022 שלצדו בדירוג.

שאלות נפוצות על הדגם הזה בישראל.

כמה כלי רכב מדגם לקסוס NX שיוצרו ב-2022 יש בישראל?

625 כלי רכב היו רשומים במרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026, 8.0% מכל 7,774 כלי הרכב מדגם לקסוס NX בישראל.

מהו הצבע הנפוץ ביותר של לקסוס NX משנת 2022 בישראל?

שנהב לבן, ב-51.8% מהם.

על שם מי רשומים כלי הרכב מדגם לקסוס NX משנת 2022 בישראל?

בעלות פרטית, 98.2%. חברה, 1.0%. סוחר, 0.6%.

מהי מידת הצמיגים של לקסוס NX משנת 2022?

מידת הצמיג הקדמי הנפוצה ביותר במרשם היא ⁦235/60 R18⁩, ב-89.6% מהם, ואחריה ⁦235/50 R20⁩.

מקור: משרד התחבורה, מאגר כלי הרכב הפרטיים והמסחריים, מידע פתוח, נקרא ב-28 באוקטובר 2026.