דילוג לתוכן הראשי
בחירות 2026

תוצאות ההצבעה של 27 באוקטובר

על כבישי ישראל נוסעים 637 כלי רכב מדגם רנו קפצ'ור שיוצרו ב-2022, במקום ה-92 בין הדגמים שיוצרו באותה שנה.

זה 9.2% מכל 6,909 כלי הרכב מדגם רנו קפצ'ור על כבישי ישראל, לפי המרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026.

  • ה-92 מבין 152 הדגמים עם 200 כלי רכב ומעלה שיוצרו ב-2022
  • 584 עם רישיון רכב בתוקף ב-28 באוקטובר 2026
  • 93.2% עשו טסט שנתי ב-12 החודשים שלפני אותו יום
  • שנהב לבן הוא הצבע הנפוץ ביותר, ב-43.2% מהם

2022 במקום השישי מבין 14 השנים שבהן יוצרו כלי הרכב מדגם רנו קפצ'ור בישראל.

השנה עם הכי הרבה כלי רכב היא 2016, עם 916 כלי רכב על הכביש היום. 2022 מסומנת.

  1. 637

כל שנה עם 200 כלי רכב ומעלה מדגם רנו קפצ'ור מקבלת עמוד משלה.

90.9% מכלי הרכב מדגם רנו קפצ'ור שיוצרו ב-2022 בישראל בבעלות פרטית.

סוג הבעלות ברישום.

  • בעלות פרטית

    90.9%

  • סוחר

    5.5%

  • חברה

    3.5%

  • חברת ליסינג

    0.2%

כל כלי הרכב מדגם רנו קפצ'ור שיוצרו ב-2022 על כבישי ישראל יוצרו בספרד.

ארץ הייצור, כפי שהיא רשומה במרשם.

  • ספרד

    100.0%

43.2% מכלי הרכב מדגם רנו קפצ'ור שיוצרו ב-2022 בישראל בצבע שנהב לבן.

הצבעים הנפוצים ביותר, בשמות שבמרשם.

  • 43.2%שנהב לבן

  • 17.1%אפור מטאלי

  • 12.1%שחור מטאלי

  • 11.0%כסף מטאלי

  • 9.7%כתום

  • 6.6%אדום מטאלי

56.2% מכלי הרכב מדגם רנו קפצ'ור שיוצרו ב-2022 בישראל ברמת הגימור ⁦EXECUTIVE⁩.

רמת הגימור ברישום.

  • ⁦EXECUTIVE⁩

    56.2%

  • ⁦INTENSE⁩

    40.7%

  • ⁦EDITION ONE⁩

    3.1%

מידת הצמיגים הנפוצה ביותר בכלי הרכב מדגם רנו קפצ'ור שיוצרו ב-2022 בישראל היא ⁦215/55 R18⁩.

מידת הצמיג הקדמי שאיתה נרשם כל כלי רכב.

  • 215/55 R18

    59.3%

  • 215/60 R17

    40.7%

בנזין הוא סוג ההנעה של 100.0% מכלי הרכב מדגם רנו קפצ'ור שיוצרו ב-2022 בישראל.

סוג הדלק ברישום.

  • בנזין

    100.0%

98.6% מכלי הרכב מדגם רנו קפצ'ור שיוצרו ב-2022 בישראל בקבוצת זיהום 14.

משרד התחבורה רושם קבוצת זיהום ל-100.0% מהם, מ-1 לרכב הנקי ביותר ועד 15 לרכב המזהם ביותר.

  • 13 מתוך 15

    1.4%

  • 14 מתוך 15

    98.6%

59.3% מכלי הרכב מדגם רנו קפצ'ור שיוצרו ב-2022 בישראל ברמת אבזור בטיחותי 2.

משרד התחבורה רושם רמת אבזור בטיחותי ל-100.0% מהם, מ-1 עד 8.

  • 1 מתוך 8

    40.7%

  • 2 מתוך 8

    59.3%

הדגמים משנת 2022 שלצדו בדירוג.

שאלות נפוצות על הדגם הזה בישראל.

כמה כלי רכב מדגם רנו קפצ'ור שיוצרו ב-2022 יש בישראל?

637 כלי רכב היו רשומים במרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026, 9.2% מכל 6,909 כלי הרכב מדגם רנו קפצ'ור בישראל.

מהו הצבע הנפוץ ביותר של רנו קפצ'ור משנת 2022 בישראל?

שנהב לבן, ב-43.2% מהם.

על שם מי רשומים כלי הרכב מדגם רנו קפצ'ור משנת 2022 בישראל?

בעלות פרטית, 90.9%. סוחר, 5.5%. חברה, 3.5%.

מהי מידת הצמיגים של רנו קפצ'ור משנת 2022?

מידת הצמיג הקדמי הנפוצה ביותר במרשם היא ⁦215/55 R18⁩, ב-59.3% מהם, ואחריה ⁦215/60 R17⁩.

מקור: משרד התחבורה, מאגר כלי הרכב הפרטיים והמסחריים, מידע פתוח, נקרא ב-28 באוקטובר 2026.