דילוג לתוכן הראשי
בחירות 2026

תוצאות ההצבעה של 27 באוקטובר

על כבישי ישראל נוסעים 441 כלי רכב מדגם מרצדס-בנץ GLC-קלאס שיוצרו ב-2017, במקום ה-114 בין הדגמים שיוצרו באותה שנה.

זה 7.6% מכל 5,824 כלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ GLC-קלאס על כבישי ישראל, לפי המרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026.

  • ה-114 מבין 162 הדגמים עם 200 כלי רכב ומעלה שיוצרו ב-2017
  • 396 עם רישיון רכב בתוקף ב-28 באוקטובר 2026
  • 94.1% עשו טסט שנתי ב-12 החודשים שלפני אותו יום
  • שנהב לבן הוא הצבע הנפוץ ביותר, ב-64.6% מהם

2017 במקום השביעי מבין 12 השנים שבהן יוצרו כלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ GLC-קלאס בישראל.

השנה עם הכי הרבה כלי רכב היא 2026, עם 842 כלי רכב על הכביש היום. 2017 מסומנת.

  1. 441

כל שנה עם 200 כלי רכב ומעלה מדגם מרצדס-בנץ GLC-קלאס מקבלת עמוד משלה.

95.5% מכלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ GLC-קלאס שיוצרו ב-2017 בישראל בבעלות פרטית.

סוג הבעלות ברישום.

  • בעלות פרטית

    95.5%

  • סוחר

    4.3%

  • חברה

    0.2%

כל כלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ GLC-קלאס שיוצרו ב-2017 על כבישי ישראל יוצרו בגרמניה.

ארץ הייצור, כפי שהיא רשומה במרשם.

  • גרמניה

    100.0%

64.6% מכלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ GLC-קלאס שיוצרו ב-2017 בישראל בצבע שנהב לבן.

הצבעים הנפוצים ביותר, בשמות שבמרשם.

  • 64.6%שנהב לבן

  • 17.2%שחור

  • 7.0%כסוף כהה

  • 3.4%כסף

  • 3.2%כחול מטאלי

  • 1.6%אדום מטאלי

31.5% מכלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ GLC-קלאס שיוצרו ב-2017 בישראל ברמת הגימור ⁦PREMIUM⁩.

רמת הגימור ברישום.

  • ⁦PREMIUM⁩

    31.5%

  • ⁦COUPE AMG⁩

    22.9%

  • ⁦EXCLUSIVE⁩

    13.8%

  • ⁦PREMIUM DS E⁩

    12.0%

  • ⁦COUPE EXSCLU⁩

    8.6%

  • ⁦AMG⁩

    6.8%

מידת הצמיגים הנפוצה ביותר בכלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ GLC-קלאס שיוצרו ב-2017 בישראל היא ⁦235/60 R18⁩.

מידת הצמיג הקדמי שאיתה נרשם כל כלי רכב.

  • 235/60 R18

    53.7%

  • 235/55 R19

    41.5%

  • 255/45 R20

    4.1%

  • 235/50 R18

    0.2%

בנזין הוא סוג ההנעה של 70.3% מכלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ GLC-קלאס שיוצרו ב-2017 בישראל.

סוג הדלק ברישום.

  • בנזין

    70.3%

  • בנזין וחשמל (היברידי)

    22.0%

  • דיזל

    7.7%

78.0% מכלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ GLC-קלאס שיוצרו ב-2017 בישראל בקבוצת זיהום 15.

משרד התחבורה רושם קבוצת זיהום ל-100.0% מהם, מ-1 לרכב הנקי ביותר ועד 15 לרכב המזהם ביותר.

  • 2 מתוך 15

    22.0%

  • 15 מתוך 15

    78.0%

89.1% מכלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ GLC-קלאס שיוצרו ב-2017 בישראל ברמת אבזור בטיחותי 2.

משרד התחבורה רושם רמת אבזור בטיחותי ל-89.6% מהם, מ-1 עד 8.

  • 1 מתוך 8

    0.5%

  • 2 מתוך 8

    89.1%

הדגמים משנת 2017 שלצדו בדירוג.

שאלות נפוצות על הדגם הזה בישראל.

כמה כלי רכב מדגם מרצדס-בנץ GLC-קלאס שיוצרו ב-2017 יש בישראל?

441 כלי רכב היו רשומים במרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026, 7.6% מכל 5,824 כלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ GLC-קלאס בישראל.

מהו הצבע הנפוץ ביותר של מרצדס-בנץ GLC-קלאס משנת 2017 בישראל?

שנהב לבן, ב-64.6% מהם.

על שם מי רשומים כלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ GLC-קלאס משנת 2017 בישראל?

בעלות פרטית, 95.5%. סוחר, 4.3%. חברה, 0.2%.

מהי מידת הצמיגים של מרצדס-בנץ GLC-קלאס משנת 2017?

מידת הצמיג הקדמי הנפוצה ביותר במרשם היא ⁦235/60 R18⁩, ב-53.7% מהם, ואחריה ⁦235/55 R19⁩.

מקור: משרד התחבורה, מאגר כלי הרכב הפרטיים והמסחריים, מידע פתוח, נקרא ב-28 באוקטובר 2026.