דילוג לתוכן הראשי
בחירות 2026

תוצאות ההצבעה של 27 באוקטובר

על כבישי ישראל נוסעים 368 כלי רכב מדגם מרצדס-בנץ GLC-קלאס שיוצרו ב-2019, במקום ה-108 בין הדגמים שיוצרו באותה שנה.

זה 6.3% מכל 5,824 כלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ GLC-קלאס על כבישי ישראל, לפי המרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026.

  • ה-108 מבין 137 הדגמים עם 200 כלי רכב ומעלה שיוצרו ב-2019
  • 333 עם רישיון רכב בתוקף ב-28 באוקטובר 2026
  • 92.4% עשו טסט שנתי ב-12 החודשים שלפני אותו יום
  • שנהב לבן הוא הצבע הנפוץ ביותר, ב-55.2% מהם

2019 במקום התשיעי מבין 12 השנים שבהן יוצרו כלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ GLC-קלאס בישראל.

השנה עם הכי הרבה כלי רכב היא 2026, עם 842 כלי רכב על הכביש היום. 2019 מסומנת.

  1. 368

כל שנה עם 200 כלי רכב ומעלה מדגם מרצדס-בנץ GLC-קלאס מקבלת עמוד משלה.

94.3% מכלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ GLC-קלאס שיוצרו ב-2019 בישראל בבעלות פרטית.

סוג הבעלות ברישום.

  • בעלות פרטית

    94.3%

  • סוחר

    3.3%

  • חברה

    2.4%

כל כלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ GLC-קלאס שיוצרו ב-2019 על כבישי ישראל יוצרו בגרמניה.

ארץ הייצור, כפי שהיא רשומה במרשם.

  • גרמניה

    100.0%

55.2% מכלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ GLC-קלאס שיוצרו ב-2019 בישראל בצבע שנהב לבן.

הצבעים הנפוצים ביותר, בשמות שבמרשם.

  • 55.2%שנהב לבן

  • 27.4%שחור

  • 10.1%כסוף כהה

  • 2.2%אפור כהה מטאלי

  • 1.6%אפור

  • 1.4%שחור מטאלי

19.6% מכלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ GLC-קלאס שיוצרו ב-2019 בישראל ברמת הגימור ⁦PREMIUM PLUS⁩.

רמת הגימור ברישום.

  • ⁦PREMIUM PLUS⁩

    19.6%

  • ⁦COUPE AMG PL⁩

    18.2%

  • ⁦AMG FLT⁩

    9.5%

  • ⁦AMG⁩

    9.2%

  • ⁦COUPE FLTLIN⁩

    8.2%

  • ⁦COUPE AMGFLT⁩

    7.9%

מידת הצמיגים הנפוצה ביותר בכלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ GLC-קלאס שיוצרו ב-2019 בישראל היא ⁦235/55 R19⁩.

מידת הצמיג הקדמי שאיתה נרשם כל כלי רכב.

  • 235/55 R19

    64.4%

  • 235/60 R18

    28.0%

  • 255/45 R20

    5.7%

  • 255/50 R19

    0.5%

בנזין הוא סוג ההנעה של 85.9% מכלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ GLC-קלאס שיוצרו ב-2019 בישראל.

סוג הדלק ברישום.

  • בנזין

    85.9%

  • בנזין וחשמל (היברידי)

    13.9%

  • דיזל

    0.3%

86.1% מכלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ GLC-קלאס שיוצרו ב-2019 בישראל בקבוצת זיהום 15.

משרד התחבורה רושם קבוצת זיהום ל-100.0% מהם, מ-1 לרכב הנקי ביותר ועד 15 לרכב המזהם ביותר.

  • 2 מתוך 15

    13.9%

  • 15 מתוך 15

    86.1%

67.7% מכלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ GLC-קלאס שיוצרו ב-2019 בישראל ברמת אבזור בטיחותי 1.

משרד התחבורה רושם רמת אבזור בטיחותי ל-84.8% מהם, מ-1 עד 8.

  • 1 מתוך 8

    67.7%

  • 2 מתוך 8

    17.1%

הדגמים משנת 2019 שלצדו בדירוג.

שאלות נפוצות על הדגם הזה בישראל.

כמה כלי רכב מדגם מרצדס-בנץ GLC-קלאס שיוצרו ב-2019 יש בישראל?

368 כלי רכב היו רשומים במרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026, 6.3% מכל 5,824 כלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ GLC-קלאס בישראל.

מהו הצבע הנפוץ ביותר של מרצדס-בנץ GLC-קלאס משנת 2019 בישראל?

שנהב לבן, ב-55.2% מהם.

על שם מי רשומים כלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ GLC-קלאס משנת 2019 בישראל?

בעלות פרטית, 94.3%. סוחר, 3.3%. חברה, 2.4%.

מהי מידת הצמיגים של מרצדס-בנץ GLC-קלאס משנת 2019?

מידת הצמיג הקדמי הנפוצה ביותר במרשם היא ⁦235/55 R19⁩, ב-64.4% מהם, ואחריה ⁦235/60 R18⁩.

מקור: משרד התחבורה, מאגר כלי הרכב הפרטיים והמסחריים, מידע פתוח, נקרא ב-28 באוקטובר 2026.