דילוג לתוכן הראשי
בחירות 2026

תוצאות ההצבעה של 27 באוקטובר

על כבישי ישראל נוסעים 1,280 כלי רכב מדגם רנו ארקנה שיוצרו ב-2024, במקום ה-60 בין הדגמים שיוצרו באותה שנה.

זה 29.1% מכל 4,397 כלי הרכב מדגם רנו ארקנה על כבישי ישראל, לפי המרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026.

  • ה-60 מבין 171 הדגמים עם 200 כלי רכב ומעלה שיוצרו ב-2024
  • 1,235 עם רישיון רכב בתוקף ב-28 באוקטובר 2026
  • 53.6% עשו טסט שנתי ב-12 החודשים שלפני אותו יום
  • שנהב לבן הוא הצבע הנפוץ ביותר, ב-41.7% מהם

2024 במקום השני מבין 6 השנים שבהן יוצרו כלי הרכב מדגם רנו ארקנה בישראל.

השנה עם הכי הרבה כלי רכב היא 2025, עם 1,893 כלי רכב על הכביש היום. 2024 מסומנת.

  1. 1,280

כל שנה עם 200 כלי רכב ומעלה מדגם רנו ארקנה מקבלת עמוד משלה.

42.0% מכלי הרכב מדגם רנו ארקנה שיוצרו ב-2024 בישראל בבעלות חברת ליסינג.

סוג הבעלות ברישום.

  • חברת ליסינג

    42.0%

  • בעלות פרטית

    39.4%

  • חברה

    14.2%

  • חברת השכרה

    2.8%

  • סוחר

    1.6%

כל כלי הרכב מדגם רנו ארקנה שיוצרו ב-2024 על כבישי ישראל יוצרו בדרום קוריאה.

ארץ הייצור, כפי שהיא רשומה במרשם.

  • דרום קוריאה

    100.0%

41.7% מכלי הרכב מדגם רנו ארקנה שיוצרו ב-2024 בישראל בצבע שנהב לבן.

הצבעים הנפוצים ביותר, בשמות שבמרשם.

  • 41.7%שנהב לבן

  • 26.6%אפור מטאלי

  • 24.1%שחור מטאלי

  • 3.9%אדום מטאלי

  • 1.9%כתום

  • 1.8%כחול מטאלי

44.8% מכלי הרכב מדגם רנו ארקנה שיוצרו ב-2024 בישראל ברמת הגימור ⁦S EDITION⁩.

רמת הגימור ברישום.

  • ⁦S EDITION⁩

    44.8%

  • ⁦S EDITION SR⁩

    36.1%

  • ⁦RS-LINE⁩

    10.4%

  • ⁦ICONIC⁩

    4.8%

  • ⁦TECHNO⁩

    3.6%

  • ⁦ZEN⁩

    0.3%

מידת הצמיגים הנפוצה ביותר בכלי הרכב מדגם רנו ארקנה שיוצרו ב-2024 בישראל היא ⁦215/55 R18⁩.

מידת הצמיג הקדמי שאיתה נרשם כל כלי רכב.

  • 215/55 R18

    94.8%

  • 215/60 R17

    5.2%

בנזין הוא סוג ההנעה של 100.0% מכלי הרכב מדגם רנו ארקנה שיוצרו ב-2024 בישראל.

סוג הדלק ברישום.

  • בנזין

    100.0%

42.3% מכלי הרכב מדגם רנו ארקנה שיוצרו ב-2024 בישראל בקבוצת זיהום 12.

משרד התחבורה רושם קבוצת זיהום ל-100.0% מהם, מ-1 לרכב הנקי ביותר ועד 15 לרכב המזהם ביותר.

  • 4 מתוך 15

    34.1%

  • 12 מתוך 15

    42.3%

  • 13 מתוך 15

    23.7%

94.1% מכלי הרכב מדגם רנו ארקנה שיוצרו ב-2024 בישראל ברמת אבזור בטיחותי 2.

משרד התחבורה רושם רמת אבזור בטיחותי ל-94.8% מהם, מ-1 עד 8.

  • 2 מתוך 8

    94.1%

  • 3 מתוך 8

    0.8%

הדגמים משנת 2024 שלצדו בדירוג.

שאלות נפוצות על הדגם הזה בישראל.

כמה כלי רכב מדגם רנו ארקנה שיוצרו ב-2024 יש בישראל?

1,280 כלי רכב היו רשומים במרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026, 29.1% מכל 4,397 כלי הרכב מדגם רנו ארקנה בישראל.

מהו הצבע הנפוץ ביותר של רנו ארקנה משנת 2024 בישראל?

שנהב לבן, ב-41.7% מהם.

על שם מי רשומים כלי הרכב מדגם רנו ארקנה משנת 2024 בישראל?

חברת ליסינג, 42.0%. בעלות פרטית, 39.4%. חברה, 14.2%.

מהי מידת הצמיגים של רנו ארקנה משנת 2024?

מידת הצמיג הקדמי הנפוצה ביותר במרשם היא ⁦215/55 R18⁩, ב-94.8% מהם, ואחריה ⁦215/60 R17⁩.

מקור: משרד התחבורה, מאגר כלי הרכב הפרטיים והמסחריים, מידע פתוח, נקרא ב-28 באוקטובר 2026.