דילוג לתוכן הראשי
בחירות 2026

תוצאות ההצבעה של 27 באוקטובר

על כבישי ישראל נוסעים 249 כלי רכב מדגם רנו ארקנה שיוצרו ב-2022, במקום ה-145 בין הדגמים שיוצרו באותה שנה.

זה 5.7% מכל 4,397 כלי הרכב מדגם רנו ארקנה על כבישי ישראל, לפי המרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026.

  • ה-145 מבין 152 הדגמים עם 200 כלי רכב ומעלה שיוצרו ב-2022
  • 193 עם רישיון רכב בתוקף ב-28 באוקטובר 2026
  • 86.3% עשו טסט שנתי ב-12 החודשים שלפני אותו יום
  • שחור מטאלי הוא הצבע הנפוץ ביותר, ב-30.9% מהם

2022 במקום הרביעי מבין 6 השנים שבהן יוצרו כלי הרכב מדגם רנו ארקנה בישראל.

השנה עם הכי הרבה כלי רכב היא 2025, עם 1,893 כלי רכב על הכביש היום. 2022 מסומנת.

  1. 249

כל שנה עם 200 כלי רכב ומעלה מדגם רנו ארקנה מקבלת עמוד משלה.

89.6% מכלי הרכב מדגם רנו ארקנה שיוצרו ב-2022 בישראל בבעלות פרטית.

סוג הבעלות ברישום.

  • בעלות פרטית

    89.6%

  • סוחר

    6.4%

  • חברה

    4.0%

כל כלי הרכב מדגם רנו ארקנה שיוצרו ב-2022 על כבישי ישראל יוצרו בדרום קוריאה.

ארץ הייצור, כפי שהיא רשומה במרשם.

  • דרום קוריאה

    100.0%

30.9% מכלי הרכב מדגם רנו ארקנה שיוצרו ב-2022 בישראל בצבע שחור מטאלי.

הצבעים הנפוצים ביותר, בשמות שבמרשם.

  • 30.9%שחור מטאלי

  • 30.5%שנהב לבן

  • 26.5%אפור מטאלי

  • 6.8%כחול מטאלי

  • 4.8%אדום מטאלי

  • 0.4%כתום

55.4% מכלי הרכב מדגם רנו ארקנה שיוצרו ב-2022 בישראל ברמת הגימור ⁦S EDITION⁩.

רמת הגימור ברישום.

  • ⁦S EDITION⁩

    55.4%

  • ⁦S EDITION SR⁩

    39.8%

  • ⁦ICONIC⁩

    2.8%

  • ⁦INTENSE⁩

    1.2%

  • ⁦RS-LINE⁩

    0.4%

  • ⁦ZEN⁩

    0.4%

מידת הצמיגים הנפוצה ביותר בכלי הרכב מדגם רנו ארקנה שיוצרו ב-2022 בישראל היא ⁦215/55 R18⁩.

מידת הצמיג הקדמי שאיתה נרשם כל כלי רכב.

  • 215/55 R18

    96.8%

  • 215/60 R17

    3.2%

בנזין הוא סוג ההנעה של 100.0% מכלי הרכב מדגם רנו ארקנה שיוצרו ב-2022 בישראל.

סוג הדלק ברישום.

  • בנזין

    100.0%

67.1% מכלי הרכב מדגם רנו ארקנה שיוצרו ב-2022 בישראל בקבוצת זיהום 4.

משרד התחבורה רושם קבוצת זיהום ל-100.0% מהם, מ-1 לרכב הנקי ביותר ועד 15 לרכב המזהם ביותר.

  • 4 מתוך 15

    67.1%

  • 12 מתוך 15

    15.7%

  • 13 מתוך 15

    17.3%

73.9% מכלי הרכב מדגם רנו ארקנה שיוצרו ב-2022 בישראל ברמת אבזור בטיחותי 2.

משרד התחבורה רושם רמת אבזור בטיחותי ל-96.8% מהם, מ-1 עד 8.

  • 1 מתוך 8

    22.9%

  • 2 מתוך 8

    73.9%

הדגמים משנת 2022 שלצדו בדירוג.

שאלות נפוצות על הדגם הזה בישראל.

כמה כלי רכב מדגם רנו ארקנה שיוצרו ב-2022 יש בישראל?

249 כלי רכב היו רשומים במרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026, 5.7% מכל 4,397 כלי הרכב מדגם רנו ארקנה בישראל.

מהו הצבע הנפוץ ביותר של רנו ארקנה משנת 2022 בישראל?

שחור מטאלי, ב-30.9% מהם.

על שם מי רשומים כלי הרכב מדגם רנו ארקנה משנת 2022 בישראל?

בעלות פרטית, 89.6%. סוחר, 6.4%. חברה, 4.0%.

מהי מידת הצמיגים של רנו ארקנה משנת 2022?

מידת הצמיג הקדמי הנפוצה ביותר במרשם היא ⁦215/55 R18⁩, ב-96.8% מהם, ואחריה ⁦215/60 R17⁩.

מקור: משרד התחבורה, מאגר כלי הרכב הפרטיים והמסחריים, מידע פתוח, נקרא ב-28 באוקטובר 2026.