דילוג לתוכן הראשי
בחירות 2026

תוצאות ההצבעה של 27 באוקטובר

על כבישי ישראל נוסעים 1,504 כלי רכב מדגם סיאט Ateca שיוצרו ב-2019, במקום ה-41 בין הדגמים שיוצרו באותה שנה.

זה 11.1% מכל 13,527 כלי הרכב מדגם סיאט Ateca על כבישי ישראל, לפי המרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026.

  • ה-41 מבין 137 הדגמים עם 200 כלי רכב ומעלה שיוצרו ב-2019
  • 1,425 עם רישיון רכב בתוקף ב-28 באוקטובר 2026
  • 96.1% עשו טסט שנתי ב-12 החודשים שלפני אותו יום
  • שנהב לבן הוא הצבע הנפוץ ביותר, ב-29.6% מהם

2019 במקום החמישי מבין 9 השנים שבהן יוצרו כלי הרכב מדגם סיאט Ateca בישראל.

השנה עם הכי הרבה כלי רכב היא 2021, עם 1,957 כלי רכב על הכביש היום. 2019 מסומנת.

  1. 1,504

כל שנה עם 200 כלי רכב ומעלה מדגם סיאט Ateca מקבלת עמוד משלה.

95.5% מכלי הרכב מדגם סיאט Ateca שיוצרו ב-2019 בישראל בבעלות פרטית.

סוג הבעלות ברישום.

  • בעלות פרטית

    95.5%

  • סוחר

    2.3%

  • חברה

    2.1%

  • חברת ליסינג

    0.1%

כל כלי הרכב מדגם סיאט Ateca שיוצרו ב-2019 על כבישי ישראל יוצרו בצ'כיה.

ארץ הייצור, כפי שהיא רשומה במרשם.

  • צ'כיה

    100.0%

29.6% מכלי הרכב מדגם סיאט Ateca שיוצרו ב-2019 בישראל בצבע שנהב לבן.

הצבעים הנפוצים ביותר, בשמות שבמרשם.

  • 29.6%שנהב לבן

  • 15.7%אפור

  • 13.0%שחור

  • 11.0%קפה מטאלי

  • 10.1%שן פיל

  • 7.4%כסף

43.2% מכלי הרכב מדגם סיאט Ateca שיוצרו ב-2019 בישראל ברמת הגימור ⁦STYLE PLUS⁩.

רמת הגימור ברישום.

  • ⁦STYLE PLUS⁩

    43.2%

  • ⁦STYLE⁩

    22.6%

  • ⁦XCELLENCE⁩

    21.6%

  • ⁦FR⁩

    7.4%

  • ⁦ELLENCE PLUS⁩

    5.3%

מידת הצמיגים הנפוצה ביותר בכלי הרכב מדגם סיאט Ateca שיוצרו ב-2019 בישראל היא ⁦215/55 R17⁩.

מידת הצמיג הקדמי שאיתה נרשם כל כלי רכב.

  • 215/55 R17

    65.4%

  • 215/50 R18

    28.9%

  • 235/40 R19

    5.3%

  • 225/45 R19

    0.1%

בנזין הוא סוג ההנעה של 100.0% מכלי הרכב מדגם סיאט Ateca שיוצרו ב-2019 בישראל.

סוג הדלק ברישום.

  • בנזין

    100.0%

68.6% מכלי הרכב מדגם סיאט Ateca שיוצרו ב-2019 בישראל בקבוצת זיהום 15.

משרד התחבורה רושם קבוצת זיהום ל-100.0% מהם, מ-1 לרכב הנקי ביותר ועד 15 לרכב המזהם ביותר.

  • 14 מתוך 15

    31.4%

  • 15 מתוך 15

    68.6%

74.1% מכלי הרכב מדגם סיאט Ateca שיוצרו ב-2019 בישראל ברמת אבזור בטיחותי 1.

משרד התחבורה רושם רמת אבזור בטיחותי ל-77.4% מהם, מ-1 עד 8.

  • 1 מתוך 8

    74.1%

  • 2 מתוך 8

    3.3%

הדגמים משנת 2019 שלצדו בדירוג.

שאלות נפוצות על הדגם הזה בישראל.

כמה כלי רכב מדגם סיאט Ateca שיוצרו ב-2019 יש בישראל?

1,504 כלי רכב היו רשומים במרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026, 11.1% מכל 13,527 כלי הרכב מדגם סיאט Ateca בישראל.

מהו הצבע הנפוץ ביותר של סיאט Ateca משנת 2019 בישראל?

שנהב לבן, ב-29.6% מהם.

על שם מי רשומים כלי הרכב מדגם סיאט Ateca משנת 2019 בישראל?

בעלות פרטית, 95.5%. סוחר, 2.3%. חברה, 2.1%.

מהי מידת הצמיגים של סיאט Ateca משנת 2019?

מידת הצמיג הקדמי הנפוצה ביותר במרשם היא ⁦215/55 R17⁩, ב-65.4% מהם, ואחריה ⁦215/50 R18⁩.

מקור: משרד התחבורה, מאגר כלי הרכב הפרטיים והמסחריים, מידע פתוח, נקרא ב-28 באוקטובר 2026.