לרכבת ישראל יש 72 תחנות נוסעים, והעמוד הזה מוצא כל אחת מהן.
לכל תחנה יש עמוד עם מקומה על המפה ושש התחנות הקרובות אליה. ב-69 מהן יש גם שיעור הרכבות שהגיעו בזמן ב-12 החודשים האחרונים.
בעמודים האלה אין שעות יציאה. תכנון נסיעה אפשר לעשות באתר רכבת ישראל.
ב-12 החודשים עד אוקטובר 2026 הגיעו בזמן 92.6% מ-1,399,313 הרכבות שנספרו בתחנות.
באותם 12 חודשים תוכננו 175,802 רכבות שמתחילות את הנסיעה בתחנה כלשהי, ו-169,678 מהן נסעו, כלומר 96.5%.
שיעור הרכבות בזמן בכל התחנות, שנה אחר שנה
הנתונים של 2026 כוללים 10 חודשים. בין 2015 ל-2019 הטבלה של המשרד ספרה גם רכבות שיצאו מוקדם, והן אינן נחשבות כאן כרכבות בזמן. מ-2023 יש בה שני מצבים, בזמן ובאיחור, ואין בה שורות לשנים 2020 עד 2022.
בתחנת קריית חיים היה ב-12 החודשים האחרונים השיעור הגבוה ביותר של רכבות בזמן, 98.0%, ובתחנת רעננה דרום השיעור הנמוך ביותר, 84.7%.
בדירוג נכללות רק 63 תחנות שיש נתונים על 10 חודשים לפחות מתוך 12 ועל 5,000 רכבות לפחות שנספרו בהן. הסימון הכהה הוא 92.6% בכל התחנות.
בתחנות האלה היה השיעור הגבוה ביותר של רכבות בזמן.
בתחנות האלה היה השיעור הנמוך ביותר של רכבות בזמן.
אלה כל 72 התחנות, לפי סדר האלף-בית.
- אופקים 90.8%
- אחיהוד 96.9%
- אשדוד עד הלום 89.4%
- אשקלון 87.7%
- באר יעקב 93.9%
- באר שבע מרכז 91.3%
- באר שבע צפון 94.9%
- בית יהושע 95.5%
- בית שאן 88.1%
- בית שמש 57.6%
- בני ברק 89.6%
- בנימינה 94.0%
- בת ים יוספטל 87.7%
- בת ים קוממיות 94.5%
- דימונה 87.7%
- הוד השרון סוקולוב 87.5%
- הרצליה 88.5%
- חדרה מזרח 98.7%
- חדרה מערב 94.3%
- חולון וולפסון 90.7%
- חוצות המפרץ 96.9%
- חיפה בת גלים 94.7%
- חיפה חוף הכרמל 94.2%
- חיפה מרכז השמונה 91.9%
- טירה כוכב יאיר
- יבנה מזרח 96.0%
- יבנה מערב 88.6%
- יקנעם כפר יהושע 90.8%
- ירושלים גן החיות התנ״כי
- ירושלים יצחק נבון 96.9%
- ירושלים מלחה
- כפר חב״ד 93.8%
- כפר סבא נורדאו 87.4%
- כרמיאל 94.2%
- להבים רהט 95.0%
- לוד 91.5%
- לוד גני אביב 86.2%
- מגדל העמק כפר ברוך 93.7%
- מודיעין מרכז 95.6%
- מזכרת בתיה 96.2%
- מרכזית המפרץ קו החוף 95.8%
- מרכזית המפרץ קו העמק 96.2%
- נהריה 94.0%
- נמל התעופה בן גוריון 93.1%
- נתיבות 90.0%
- נתניה 95.2%
- נתניה קריית ספיר 97.2%
- עכו 96.1%
- עפולה 95.3%
- עתלית 95.0%
- פאתי מודיעין 97.2%
- פתח תקווה סגולה 91.2%
- פתח תקווה קריית אריה 89.5%
- צומת חולון 93.5%
- קיסריה פרדס חנה 97.3%
- קריית גת 93.9%
- קריית חיים 98.0%
- קריית מוצקין 95.4%
- קריית מלאכי יואב 96.5%
- ראש העין צפון 92.6%
- ראשון לציון הראשונים 96.4%
- ראשון לציון משה דיין 88.1%
- רחובות 93.0%
- רמלה 92.2%
- רעננה דרום 84.7%
- רעננה מערב 85.5%
- שדרות 90.7%
- שומרון טייבה 98.8%
- תל אביב אוניברסיטה 90.2%
- תל אביב ההגנה 91.3%
- תל אביב השלום 90.2%
- תל אביב סבידור מרכז 95.4%
האחוז ליד כל תחנה הוא שיעור הרכבות שהגיעו בה בזמן ב-12 החודשים האחרונים. עוד 6 תחנות מהרשימה של המשרד בבנייה ועדיין אין להן עמוד.
אלה השאלות שנשאלות על תחנות הרכבת בישראל.
כמה תחנות יש לרכבת ישראל?
ברשימה של משרד התחבורה יש 72 תחנות נוסעים, ועוד 6 תחנות בבנייה.
באיזו תחנה נספרו הכי הרבה רכבות?
בתחנת תל אביב סבידור מרכז נספרו ב-12 החודשים האחרונים הכי הרבה רכבות: 94,952. הרכבות נספרות תחנה אחר תחנה, ולכן רכבת שעוצרת בעשר תחנות נספרת עשר פעמים.
מה פירוש "בזמן" בנתונים האלה?
הטבלה של המשרד סופרת את הרכבות בכל תחנה כרכבות בזמן או באיחור. בין 2015 ל-2019 היא ספרה גם רכבות שיצאו מוקדם, והן אינן נחשבות כאן כרכבות בזמן. אין בה שורות לשנים 2020 עד 2022.
איפה שעות הרכבות?
בעמודים האלה אין שעות יציאה. באתר רכבת ישראל יש תכנון נסיעה ולוח זמנים.
רשימת התחנות, טבלת הרכבות שהגיעו בזמן בכל תחנה וטבלת הרכבות שתוכננו ושנסעו הן של משרד התחבורה והבטיחות בדרכים, כפי שנקראו ב-2 בנובמבר 2026. הנקודה של תחנה היא העצירה שלה בלוח הזמנים של המשרד, והתצלומים מויקישיתוף, עם הקרדיט על כל תמונה.