דילוג לתוכן הראשי
בחירות 2026

תוצאות ההצבעה של 27 באוקטובר

על כבישי ישראל נוסעים 255 כלי רכב מדגם ב.מ.וו סדרה 4 שיוצרו ב-2022, במקום ה-142 בין הדגמים שיוצרו באותה שנה.

זה 12.7% מכל 2,009 כלי הרכב מדגם ב.מ.וו סדרה 4 על כבישי ישראל, לפי המרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026.

  • ה-142 מבין 152 הדגמים עם 200 כלי רכב ומעלה שיוצרו ב-2022
  • 215 עם רישיון רכב בתוקף ב-28 באוקטובר 2026
  • 87.5% עשו טסט שנתי ב-12 החודשים שלפני אותו יום
  • שנהב לבן הוא הצבע הנפוץ ביותר, ב-36.5% מהם

יותר כלי רכב מדגם ב.מ.וו סדרה 4 בישראל יוצרו ב-2022 מאשר בכל שנה אחרת.

כלי הרכב שעל הכביש היום לפי שנת הייצור, כש-2022 מסומנת.

  1. 255

  • 2021152פחות ב-40% מאשר ב-2022
  • 2022255כלי רכב על הכביש היום
  • 2023117פחות ב-54% מאשר ב-2022

כל שנה עם 200 כלי רכב ומעלה מדגם ב.מ.וו סדרה 4 מקבלת עמוד משלה.

92.9% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו סדרה 4 שיוצרו ב-2022 בישראל בבעלות פרטית.

סוג הבעלות ברישום.

  • בעלות פרטית

    92.9%

  • סוחר

    4.3%

  • חברה

    2.7%

כל כלי הרכב מדגם ב.מ.וו סדרה 4 שיוצרו ב-2022 על כבישי ישראל יוצרו בגרמניה.

ארץ הייצור, כפי שהיא רשומה במרשם.

  • גרמניה

    100.0%

36.5% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו סדרה 4 שיוצרו ב-2022 בישראל בצבע שנהב לבן.

הצבעים הנפוצים ביותר, בשמות שבמרשם.

  • 36.5%שנהב לבן

  • 24.3%שחור מטאלי

  • 17.6%אפור בהיר

  • 6.3%שחור

  • 3.1%אפור

  • 2.7%אפור כהה מטאלי

54.5% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו סדרה 4 שיוצרו ב-2022 בישראל ברמת הגימור ⁦M-SPORT⁩.

רמת הגימור ברישום.

  • ⁦M-SPORT⁩

    54.5%

  • ⁦M SPORT⁩

    6.7%

  • ⁦M SUPERIOR⁩

    5.9%

  • ⁦M-SUPERIOR⁩

    5.1%

  • ⁦M-SPORT SE⁩

    4.7%

  • ⁦CUOPE⁩

    3.5%

מידת הצמיגים הנפוצה ביותר בכלי הרכב מדגם ב.מ.וו סדרה 4 שיוצרו ב-2022 בישראל היא ⁦225/45 R18⁩.

מידת הצמיג הקדמי שאיתה נרשם כל כלי רכב.

  • 225/45 R18

    36.5%

  • 225/40 R19

    32.2%

  • 245/45 R18

    25.5%

  • 245/40 R19

    2.7%

בנזין הוא סוג ההנעה של 100.0% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו סדרה 4 שיוצרו ב-2022 בישראל.

סוג הדלק ברישום.

  • בנזין

    100.0%

76.1% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו סדרה 4 שיוצרו ב-2022 בישראל בקבוצת זיהום 14.

משרד התחבורה רושם קבוצת זיהום ל-100.0% מהם, מ-1 לרכב הנקי ביותר ועד 15 לרכב המזהם ביותר.

  • 14 מתוך 15

    76.1%

  • 15 מתוך 15

    23.9%

67.5% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו סדרה 4 שיוצרו ב-2022 בישראל ברמת אבזור בטיחותי 2.

משרד התחבורה רושם רמת אבזור בטיחותי ל-81.6% מהם, מ-1 עד 8.

  • 1 מתוך 8

    2.4%

  • 2 מתוך 8

    67.5%

  • 3 מתוך 8

    11.8%

הדגמים משנת 2022 שלצדו בדירוג.

שאלות נפוצות על הדגם הזה בישראל.

כמה כלי רכב מדגם ב.מ.וו סדרה 4 שיוצרו ב-2022 יש בישראל?

255 כלי רכב היו רשומים במרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026, 12.7% מכל 2,009 כלי הרכב מדגם ב.מ.וו סדרה 4 בישראל.

מהו הצבע הנפוץ ביותר של ב.מ.וו סדרה 4 משנת 2022 בישראל?

שנהב לבן, ב-36.5% מהם.

על שם מי רשומים כלי הרכב מדגם ב.מ.וו סדרה 4 משנת 2022 בישראל?

בעלות פרטית, 92.9%. סוחר, 4.3%. חברה, 2.7%.

מהי מידת הצמיגים של ב.מ.וו סדרה 4 משנת 2022?

מידת הצמיג הקדמי הנפוצה ביותר במרשם היא ⁦225/45 R18⁩, ב-36.5% מהם, ואחריה ⁦225/40 R19⁩.

מקור: משרד התחבורה, מאגר כלי הרכב הפרטיים והמסחריים, מידע פתוח, נקרא ב-28 באוקטובר 2026.