דילוג לתוכן הראשי
בחירות 2026

תוצאות ההצבעה של 27 באוקטובר

על כבישי ישראל נוסעים 271 כלי רכב מדגם ב.מ.וו X4 שיוצרו ב-2022, במקום ה-140 בין הדגמים שיוצרו באותה שנה.

זה 10.2% מכל 2,662 כלי הרכב מדגם ב.מ.וו X4 על כבישי ישראל, לפי המרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026.

  • ה-140 מבין 152 הדגמים עם 200 כלי רכב ומעלה שיוצרו ב-2022
  • 245 עם רישיון רכב בתוקף ב-28 באוקטובר 2026
  • 94.1% עשו טסט שנתי ב-12 החודשים שלפני אותו יום
  • שנהב לבן הוא הצבע הנפוץ ביותר, ב-32.1% מהם

2022 במקום השני מבין 13 השנים שבהן יוצרו כלי הרכב מדגם ב.מ.וו X4 בישראל.

השנה עם הכי הרבה כלי רכב היא 2026, עם 363 כלי רכב על הכביש היום. 2022 מסומנת.

  1. 271

כל שנה עם 200 כלי רכב ומעלה מדגם ב.מ.וו X4 מקבלת עמוד משלה.

95.6% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X4 שיוצרו ב-2022 בישראל בבעלות פרטית.

סוג הבעלות ברישום.

  • בעלות פרטית

    95.6%

  • סוחר

    3.3%

  • חברה

    1.1%

כל כלי הרכב מדגם ב.מ.וו X4 שיוצרו ב-2022 על כבישי ישראל יוצרו בארצות הברית.

ארץ הייצור, כפי שהיא רשומה במרשם.

  • ארצות הברית

    100.0%

32.1% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X4 שיוצרו ב-2022 בישראל בצבע שנהב לבן.

הצבעים הנפוצים ביותר, בשמות שבמרשם.

  • 32.1%שנהב לבן

  • 22.1%שחור מטאלי

  • 17.3%אפור בהיר

  • 10.7%אפור פלדה

  • 9.2%אפור כחול מטאלי

  • 5.2%שחור

57.9% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X4 שיוצרו ב-2022 בישראל ברמת הגימור ⁦M-SPORT⁩.

רמת הגימור ברישום.

  • ⁦M-SPORT⁩

    57.9%

  • ⁦EXECUTIVE⁩

    19.9%

  • ⁦M-SPORT EDIT⁩

    7.4%

  • ⁦M-SPORT C⁩

    4.4%

  • ⁦M-SPORT ED⁩

    3.0%

  • ⁦EXECUTIVE SE⁩

    2.2%

מידת הצמיגים הנפוצה ביותר בכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X4 שיוצרו ב-2022 בישראל היא ⁦245/50 R19⁩.

מידת הצמיג הקדמי שאיתה נרשם כל כלי רכב.

  • 245/50 R19

    84.9%

  • 245/45 R20

    12.9%

  • 245/40 R21

    1.8%

  • 255/40 R21

    0.4%

בנזין הוא סוג ההנעה של 99.3% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X4 שיוצרו ב-2022 בישראל.

סוג הדלק ברישום.

  • בנזין

    99.3%

  • דיזל

    0.7%

100.0% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X4 שיוצרו ב-2022 בישראל בקבוצת זיהום 15.

משרד התחבורה רושם קבוצת זיהום ל-100.0% מהם, מ-1 לרכב הנקי ביותר ועד 15 לרכב המזהם ביותר.

  • 15 מתוך 15

    100.0%

97.0% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X4 שיוצרו ב-2022 בישראל ברמת אבזור בטיחותי 3.

משרד התחבורה רושם רמת אבזור בטיחותי ל-99.6% מהם, מ-1 עד 8.

  • 2 מתוך 8

    2.6%

  • 3 מתוך 8

    97.0%

הדגמים משנת 2022 שלצדו בדירוג.

שאלות נפוצות על הדגם הזה בישראל.

כמה כלי רכב מדגם ב.מ.וו X4 שיוצרו ב-2022 יש בישראל?

271 כלי רכב היו רשומים במרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026, 10.2% מכל 2,662 כלי הרכב מדגם ב.מ.וו X4 בישראל.

מהו הצבע הנפוץ ביותר של ב.מ.וו X4 משנת 2022 בישראל?

שנהב לבן, ב-32.1% מהם.

על שם מי רשומים כלי הרכב מדגם ב.מ.וו X4 משנת 2022 בישראל?

בעלות פרטית, 95.6%. סוחר, 3.3%. חברה, 1.1%.

מהי מידת הצמיגים של ב.מ.וו X4 משנת 2022?

מידת הצמיג הקדמי הנפוצה ביותר במרשם היא ⁦245/50 R19⁩, ב-84.9% מהם, ואחריה ⁦245/45 R20⁩.

מקור: משרד התחבורה, מאגר כלי הרכב הפרטיים והמסחריים, מידע פתוח, נקרא ב-28 באוקטובר 2026.