דילוג לתוכן הראשי
בחירות 2026

תוצאות ההצבעה של 27 באוקטובר

על כבישי ישראל נוסעים 468 כלי רכב מדגם ב.מ.וו X1 שיוצרו ב-2019, במקום ה-95 בין הדגמים שיוצרו באותה שנה.

זה 11.4% מכל 4,107 כלי הרכב מדגם ב.מ.וו X1 על כבישי ישראל, לפי המרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026.

  • ה-95 מבין 137 הדגמים עם 200 כלי רכב ומעלה שיוצרו ב-2019
  • 428 עם רישיון רכב בתוקף ב-28 באוקטובר 2026
  • 92.5% עשו טסט שנתי ב-12 החודשים שלפני אותו יום
  • שנהב לבן הוא הצבע הנפוץ ביותר, ב-56.2% מהם

יותר כלי רכב מדגם ב.מ.וו X1 בישראל יוצרו ב-2019 מאשר בכל שנה אחרת.

כלי הרכב שעל הכביש היום לפי שנת הייצור, כש-2019 מסומנת.

  1. 468

כל שנה עם 200 כלי רכב ומעלה מדגם ב.מ.וו X1 מקבלת עמוד משלה.

96.4% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X1 שיוצרו ב-2019 בישראל בבעלות פרטית.

סוג הבעלות ברישום.

  • בעלות פרטית

    96.4%

  • סוחר

    3.2%

  • חברה

    0.4%

70.9% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X1 שיוצרו ב-2019 בישראל יוצרו בגרמניה.

ארץ הייצור, כפי שהיא רשומה במרשם.

  • גרמניה

    70.9%

  • הולנד

    29.1%

56.2% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X1 שיוצרו ב-2019 בישראל בצבע שנהב לבן.

הצבעים הנפוצים ביותר, בשמות שבמרשם.

  • 56.2%שנהב לבן

  • 34.8%שחור

  • 1.9%כסוף בהיר

  • 1.7%שחור מטאלי

  • 1.5%אפור

  • 1.5%אפור בהיר מטאלי

42.3% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X1 שיוצרו ב-2019 בישראל ברמת הגימור ⁦S⁩.

רמת הגימור ברישום.

  • ⁦S⁩

    42.3%

  • ⁦BUSINESS⁩

    26.7%

  • ⁦XLINE⁩

    18.6%

  • ⁦X-LINE⁩

    7.5%

  • ⁦EXCLUSIVE⁩

    2.1%

  • ⁦X-LINE INNOV⁩

    1.7%

מידת הצמיגים הנפוצה ביותר בכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X1 שיוצרו ב-2019 בישראל היא ⁦225/55 R17⁩.

מידת הצמיג הקדמי שאיתה נרשם כל כלי רכב.

  • 225/55 R17

    66.9%

  • 225/45 R19

    16.9%

  • 225/50 R18

    15.8%

  • 225/55 R18

    0.4%

בנזין הוא סוג ההנעה של 100.0% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X1 שיוצרו ב-2019 בישראל.

סוג הדלק ברישום.

  • בנזין

    100.0%

99.1% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X1 שיוצרו ב-2019 בישראל בקבוצת זיהום 15.

משרד התחבורה רושם קבוצת זיהום ל-100.0% מהם, מ-1 לרכב הנקי ביותר ועד 15 לרכב המזהם ביותר.

  • 14 מתוך 15

    0.9%

  • 15 מתוך 15

    99.1%

60.9% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X1 שיוצרו ב-2019 בישראל ברמת אבזור בטיחותי 1.

משרד התחבורה רושם רמת אבזור בטיחותי ל-60.9% מהם, מ-1 עד 8.

  • 1 מתוך 8

    60.9%

הדגמים משנת 2019 שלצדו בדירוג.

שאלות נפוצות על הדגם הזה בישראל.

כמה כלי רכב מדגם ב.מ.וו X1 שיוצרו ב-2019 יש בישראל?

468 כלי רכב היו רשומים במרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026, 11.4% מכל 4,107 כלי הרכב מדגם ב.מ.וו X1 בישראל.

מהו הצבע הנפוץ ביותר של ב.מ.וו X1 משנת 2019 בישראל?

שנהב לבן, ב-56.2% מהם.

על שם מי רשומים כלי הרכב מדגם ב.מ.וו X1 משנת 2019 בישראל?

בעלות פרטית, 96.4%. סוחר, 3.2%. חברה, 0.4%.

מהי מידת הצמיגים של ב.מ.וו X1 משנת 2019?

מידת הצמיג הקדמי הנפוצה ביותר במרשם היא ⁦225/55 R17⁩, ב-66.9% מהם, ואחריה ⁦225/45 R19⁩.

מקור: משרד התחבורה, מאגר כלי הרכב הפרטיים והמסחריים, מידע פתוח, נקרא ב-28 באוקטובר 2026.