דילוג לתוכן הראשי
בחירות 2026

תוצאות ההצבעה של 27 באוקטובר

על כבישי ישראל נוסעים 232 כלי רכב מדגם ב.מ.וו X1 שיוצרו ב-2024, במקום ה-154 בין הדגמים שיוצרו באותה שנה.

זה 5.6% מכל 4,107 כלי הרכב מדגם ב.מ.וו X1 על כבישי ישראל, לפי המרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026.

  • ה-154 מבין 171 הדגמים עם 200 כלי רכב ומעלה שיוצרו ב-2024
  • 213 עם רישיון רכב בתוקף ב-28 באוקטובר 2026
  • 2.6% עשו טסט שנתי ב-12 החודשים שלפני אותו יום
  • שנהב לבן הוא הצבע הנפוץ ביותר, ב-42.7% מהם

2024 במקום ה-11 מבין 17 השנים שבהן יוצרו כלי הרכב מדגם ב.מ.וו X1 בישראל.

השנה עם הכי הרבה כלי רכב היא 2019, עם 468 כלי רכב על הכביש היום. 2024 מסומנת.

  1. 232

כל שנה עם 200 כלי רכב ומעלה מדגם ב.מ.וו X1 מקבלת עמוד משלה.

92.2% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X1 שיוצרו ב-2024 בישראל בבעלות פרטית.

סוג הבעלות ברישום.

  • בעלות פרטית

    92.2%

  • סוחר

    3.9%

  • חברה

    2.2%

  • חברת ליסינג

    1.7%

כל כלי הרכב מדגם ב.מ.וו X1 שיוצרו ב-2024 על כבישי ישראל יוצרו בגרמניה.

ארץ הייצור, כפי שהיא רשומה במרשם.

  • גרמניה

    100.0%

42.7% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X1 שיוצרו ב-2024 בישראל בצבע שנהב לבן.

הצבעים הנפוצים ביותר, בשמות שבמרשם.

  • 42.7%שנהב לבן

  • 26.7%שחור

  • 20.3%כסף מטאלי

  • 9.9%שחור מטאלי

  • 0.4%אפור בהיר

57.3% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X1 שיוצרו ב-2024 בישראל ברמת הגימור ⁦STYLE SE⁩.

רמת הגימור ברישום.

  • ⁦STYLE SE⁩

    57.3%

  • ⁦M-SPORT SE⁩

    29.7%

  • ⁦STYLE⁩

    11.6%

  • ⁦M-SPORT PRO⁩

    0.9%

  • ⁦EXLUCIVE⁩

    0.4%

מידת הצמיגים הנפוצה ביותר בכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X1 שיוצרו ב-2024 בישראל היא ⁦205/65 R17⁩.

מידת הצמיג הקדמי שאיתה נרשם כל כלי רכב.

  • 205/65 R17

    67.7%

  • 225/55 R18

    31.0%

  • 245/40 R20

    0.9%

  • 225/65 R17

    0.4%

בנזין הוא סוג ההנעה של 100.0% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X1 שיוצרו ב-2024 בישראל.

סוג הדלק ברישום.

  • בנזין

    100.0%

69.0% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X1 שיוצרו ב-2024 בישראל בקבוצת זיהום 12.

משרד התחבורה רושם קבוצת זיהום ל-100.0% מהם, מ-1 לרכב הנקי ביותר ועד 15 לרכב המזהם ביותר.

  • 12 מתוך 15

    69.0%

  • 13 מתוך 15

    29.7%

  • 15 מתוך 15

    1.3%

57.3% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X1 שיוצרו ב-2024 בישראל ברמת אבזור בטיחותי 1.

משרד התחבורה רושם רמת אבזור בטיחותי ל-100.0% מהם, מ-1 עד 8.

  • 1 מתוך 8

    57.3%

  • 2 מתוך 8

    11.6%

  • 3 מתוך 8

    0.4%

  • 5 מתוך 8

    8.6%

  • 6 מתוך 8

    22.0%

הדגמים משנת 2024 שלצדו בדירוג.

שאלות נפוצות על הדגם הזה בישראל.

כמה כלי רכב מדגם ב.מ.וו X1 שיוצרו ב-2024 יש בישראל?

232 כלי רכב היו רשומים במרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026, 5.6% מכל 4,107 כלי הרכב מדגם ב.מ.וו X1 בישראל.

מהו הצבע הנפוץ ביותר של ב.מ.וו X1 משנת 2024 בישראל?

שנהב לבן, ב-42.7% מהם.

על שם מי רשומים כלי הרכב מדגם ב.מ.וו X1 משנת 2024 בישראל?

בעלות פרטית, 92.2%. סוחר, 3.9%. חברה, 2.2%.

מהי מידת הצמיגים של ב.מ.וו X1 משנת 2024?

מידת הצמיג הקדמי הנפוצה ביותר במרשם היא ⁦205/65 R17⁩, ב-67.7% מהם, ואחריה ⁦225/55 R18⁩.

מקור: משרד התחבורה, מאגר כלי הרכב הפרטיים והמסחריים, מידע פתוח, נקרא ב-28 באוקטובר 2026.