דילוג לתוכן הראשי
בחירות 2026

תוצאות ההצבעה של 27 באוקטובר

על כבישי ישראל נוסעים 302 כלי רכב מדגם ב.מ.וו X1 שיוצרו ב-2023, במקום ה-139 בין הדגמים שיוצרו באותה שנה.

זה 7.4% מכל 4,107 כלי הרכב מדגם ב.מ.וו X1 על כבישי ישראל, לפי המרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026.

  • ה-139 מבין 160 הדגמים עם 200 כלי רכב ומעלה שיוצרו ב-2023
  • 265 עם רישיון רכב בתוקף ב-28 באוקטובר 2026
  • 87.4% עשו טסט שנתי ב-12 החודשים שלפני אותו יום
  • שנהב לבן הוא הצבע הנפוץ ביותר, ב-50.3% מהם

2023 במקום השישי מבין 17 השנים שבהן יוצרו כלי הרכב מדגם ב.מ.וו X1 בישראל.

השנה עם הכי הרבה כלי רכב היא 2019, עם 468 כלי רכב על הכביש היום. 2023 מסומנת.

  1. 302

כל שנה עם 200 כלי רכב ומעלה מדגם ב.מ.וו X1 מקבלת עמוד משלה.

92.1% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X1 שיוצרו ב-2023 בישראל בבעלות פרטית.

סוג הבעלות ברישום.

  • בעלות פרטית

    92.1%

  • סוחר

    6.6%

  • חברה

    1.3%

כל כלי הרכב מדגם ב.מ.וו X1 שיוצרו ב-2023 על כבישי ישראל יוצרו בגרמניה.

ארץ הייצור, כפי שהיא רשומה במרשם.

  • גרמניה

    100.0%

50.3% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X1 שיוצרו ב-2023 בישראל בצבע שנהב לבן.

הצבעים הנפוצים ביותר, בשמות שבמרשם.

  • 50.3%שנהב לבן

  • 25.5%שחור מטאלי

  • 17.5%כסף מטאלי

  • 3.6%שחור

  • 1.3%טורקיז כהה

  • 0.7%אפור כחול מטאלי

57.9% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X1 שיוצרו ב-2023 בישראל ברמת הגימור ⁦STYLE⁩.

רמת הגימור ברישום.

  • ⁦STYLE⁩

    57.9%

  • ⁦M-SPORT SE⁩

    25.8%

  • ⁦M-SPORT⁩

    15.6%

  • ⁦X-LINE⁩

    0.7%

מידת הצמיגים הנפוצה ביותר בכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X1 שיוצרו ב-2023 בישראל היא ⁦205/65 R17⁩.

מידת הצמיג הקדמי שאיתה נרשם כל כלי רכב.

  • 205/65 R17

    54.3%

  • 225/55 R18

    42.7%

  • 245/45 R19

    2.0%

  • 225/55 R17

    0.7%

בנזין הוא סוג ההנעה של 99.3% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X1 שיוצרו ב-2023 בישראל.

סוג הדלק ברישום.

  • בנזין

    99.3%

  • בנזין וחשמל (היברידי)

    0.7%

57.9% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X1 שיוצרו ב-2023 בישראל בקבוצת זיהום 12.

משרד התחבורה רושם קבוצת זיהום ל-100.0% מהם, מ-1 לרכב הנקי ביותר ועד 15 לרכב המזהם ביותר.

  • 2 מתוך 15

    0.7%

  • 12 מתוך 15

    57.9%

  • 13 מתוך 15

    41.4%

74.2% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X1 שיוצרו ב-2023 בישראל ברמת אבזור בטיחותי 2.

משרד התחבורה רושם רמת אבזור בטיחותי ל-100.0% מהם, מ-1 עד 8.

  • 2 מתוך 8

    74.2%

  • 5 מתוך 8

    25.8%

הדגמים משנת 2023 שלצדו בדירוג.

שאלות נפוצות על הדגם הזה בישראל.

כמה כלי רכב מדגם ב.מ.וו X1 שיוצרו ב-2023 יש בישראל?

302 כלי רכב היו רשומים במרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026, 7.4% מכל 4,107 כלי הרכב מדגם ב.מ.וו X1 בישראל.

מהו הצבע הנפוץ ביותר של ב.מ.וו X1 משנת 2023 בישראל?

שנהב לבן, ב-50.3% מהם.

על שם מי רשומים כלי הרכב מדגם ב.מ.וו X1 משנת 2023 בישראל?

בעלות פרטית, 92.1%. סוחר, 6.6%. חברה, 1.3%.

מהי מידת הצמיגים של ב.מ.וו X1 משנת 2023?

מידת הצמיג הקדמי הנפוצה ביותר במרשם היא ⁦205/65 R17⁩, ב-54.3% מהם, ואחריה ⁦225/55 R18⁩.

מקור: משרד התחבורה, מאגר כלי הרכב הפרטיים והמסחריים, מידע פתוח, נקרא ב-28 באוקטובר 2026.