דילוג לתוכן הראשי
בחירות 2026

תוצאות ההצבעה של 27 באוקטובר

על כבישי ישראל נוסעים 363 כלי רכב מדגם ב.מ.וו X4 שיוצרו ב-2026, במקום ה-125 בין הדגמים שיוצרו באותה שנה.

זה 13.6% מכל 2,662 כלי הרכב מדגם ב.מ.וו X4 על כבישי ישראל, לפי המרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026.

  • ה-125 מבין 172 הדגמים עם 200 כלי רכב ומעלה שיוצרו ב-2026
  • 363 עם רישיון רכב בתוקף ב-28 באוקטובר 2026
  • 100.0% עשו טסט שנתי ב-12 החודשים שלפני אותו יום
  • אפור בהיר הוא הצבע הנפוץ ביותר, ב-46.3% מהם

יותר כלי רכב מדגם ב.מ.וו X4 בישראל יוצרו ב-2026 מאשר בכל שנה אחרת.

כלי הרכב שעל הכביש היום לפי שנת הייצור, כש-2026 מסומנת.

  1. 363

כל שנה עם 200 כלי רכב ומעלה מדגם ב.מ.וו X4 מקבלת עמוד משלה.

60.9% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X4 שיוצרו ב-2026 בישראל בבעלות פרטית.

סוג הבעלות ברישום.

  • בעלות פרטית

    60.9%

  • סוחר

    35.8%

  • חברה

    3.0%

  • חברת ליסינג

    0.3%

כל כלי הרכב מדגם ב.מ.וו X4 שיוצרו ב-2026 על כבישי ישראל יוצרו בארצות הברית.

ארץ הייצור, כפי שהיא רשומה במרשם.

  • ארצות הברית

    100.0%

46.3% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X4 שיוצרו ב-2026 בישראל בצבע אפור בהיר.

הצבעים הנפוצים ביותר, בשמות שבמרשם.

  • 46.3%אפור בהיר

  • 37.7%שנהב לבן

  • 14.6%שחור מטאלי

  • 0.6%אפור

  • 0.6%אפור כחול מטאלי

  • 0.3%שחור

98.9% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X4 שיוצרו ב-2026 בישראל ברמת הגימור ⁦M-SPORT⁩.

רמת הגימור ברישום.

  • ⁦M-SPORT⁩

    98.9%

  • ⁦M SUPERIOR⁩

    0.6%

  • ⁦COMPETITION⁩

    0.3%

  • ⁦M SPORT⁩

    0.3%

מידת הצמיגים הנפוצה ביותר בכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X4 שיוצרו ב-2026 בישראל היא ⁦245/50 R19⁩.

מידת הצמיג הקדמי שאיתה נרשם כל כלי רכב.

  • 245/50 R19

    98.6%

  • 245/45 R20

    0.8%

  • 245/40 R21

    0.3%

  • 255/40 R21

    0.3%

בנזין הוא סוג ההנעה של 100.0% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X4 שיוצרו ב-2026 בישראל.

סוג הדלק ברישום.

  • בנזין

    100.0%

100.0% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X4 שיוצרו ב-2026 בישראל בקבוצת זיהום 15.

משרד התחבורה רושם קבוצת זיהום ל-100.0% מהם, מ-1 לרכב הנקי ביותר ועד 15 לרכב המזהם ביותר.

  • 15 מתוך 15

    100.0%

99.4% מכלי הרכב מדגם ב.מ.וו X4 שיוצרו ב-2026 בישראל ברמת אבזור בטיחותי 3.

משרד התחבורה רושם רמת אבזור בטיחותי ל-100.0% מהם, מ-1 עד 8.

  • 2 מתוך 8

    0.3%

  • 3 מתוך 8

    99.4%

  • 6 מתוך 8

    0.3%

הדגמים משנת 2026 שלצדו בדירוג.

שאלות נפוצות על הדגם הזה בישראל.

כמה כלי רכב מדגם ב.מ.וו X4 שיוצרו ב-2026 יש בישראל?

363 כלי רכב היו רשומים במרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026, 13.6% מכל 2,662 כלי הרכב מדגם ב.מ.וו X4 בישראל.

מהו הצבע הנפוץ ביותר של ב.מ.וו X4 משנת 2026 בישראל?

אפור בהיר, ב-46.3% מהם.

על שם מי רשומים כלי הרכב מדגם ב.מ.וו X4 משנת 2026 בישראל?

בעלות פרטית, 60.9%. סוחר, 35.8%. חברה, 3.0%.

מהי מידת הצמיגים של ב.מ.וו X4 משנת 2026?

מידת הצמיג הקדמי הנפוצה ביותר במרשם היא ⁦245/50 R19⁩, ב-98.6% מהם, ואחריה ⁦245/45 R20⁩.

מקור: משרד התחבורה, מאגר כלי הרכב הפרטיים והמסחריים, מידע פתוח, נקרא ב-28 באוקטובר 2026.