דילוג לתוכן הראשי
בחירות 2026

תוצאות ההצבעה של 27 באוקטובר

על כבישי ישראל נוסעים 522 כלי רכב מדגם יונדאי סנטה פה שיוצרו ב-2019, במקום ה-87 בין הדגמים שיוצרו באותה שנה.

זה 5.2% מכל 10,009 כלי הרכב מדגם יונדאי סנטה פה על כבישי ישראל, לפי המרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026.

  • ה-87 מבין 137 הדגמים עם 200 כלי רכב ומעלה שיוצרו ב-2019
  • 485 עם רישיון רכב בתוקף ב-28 באוקטובר 2026
  • 95.6% עשו טסט שנתי ב-12 החודשים שלפני אותו יום
  • שנהב לבן הוא הצבע הנפוץ ביותר, ב-51.0% מהם

2019 במקום התשיעי מבין 26 השנים שבהן יוצרו כלי הרכב מדגם יונדאי סנטה פה בישראל.

השנה עם הכי הרבה כלי רכב היא 2008, עם 1,112 כלי רכב על הכביש היום. 2019 מסומנת.

  1. 522

כל שנה עם 200 כלי רכב ומעלה מדגם יונדאי סנטה פה מקבלת עמוד משלה.

91.6% מכלי הרכב מדגם יונדאי סנטה פה שיוצרו ב-2019 בישראל בבעלות פרטית.

סוג הבעלות ברישום.

  • בעלות פרטית

    91.6%

  • חברה

    6.9%

  • סוחר

    1.1%

  • חברת ליסינג

    0.4%

כל כלי הרכב מדגם יונדאי סנטה פה שיוצרו ב-2019 על כבישי ישראל יוצרו בדרום קוריאה.

ארץ הייצור, כפי שהיא רשומה במרשם.

  • דרום קוריאה

    100.0%

51.0% מכלי הרכב מדגם יונדאי סנטה פה שיוצרו ב-2019 בישראל בצבע שנהב לבן.

הצבעים הנפוצים ביותר, בשמות שבמרשם.

  • 51.0%שנהב לבן

  • 20.3%שחור

  • 10.0%כסף

  • 9.0%אפור כהה

  • 7.9%אפור

  • 1.9%ברונזה

66.3% מכלי הרכב מדגם יונדאי סנטה פה שיוצרו ב-2019 בישראל ברמת הגימור ⁦LUXURY⁩.

רמת הגימור ברישום.

  • ⁦LUXURY⁩

    66.3%

  • ⁦SUPREME⁩

    21.5%

  • ⁦PREMIUM⁩

    11.7%

  • ⁦OPEN SKY⁩

    0.6%

מידת הצמיגים הנפוצה ביותר בכלי הרכב מדגם יונדאי סנטה פה שיוצרו ב-2019 בישראל היא ⁦235/55 R19⁩.

מידת הצמיג הקדמי שאיתה נרשם כל כלי רכב.

  • 235/55 R19

    97.5%

  • 255/55 R18

    1.9%

  • 235/60 R18

    0.6%

דיזל הוא סוג ההנעה של 60.5% מכלי הרכב מדגם יונדאי סנטה פה שיוצרו ב-2019 בישראל.

סוג הדלק ברישום.

  • דיזל

    60.5%

  • בנזין

    39.5%

100.0% מכלי הרכב מדגם יונדאי סנטה פה שיוצרו ב-2019 בישראל בקבוצת זיהום 15.

משרד התחבורה רושם קבוצת זיהום ל-100.0% מהם, מ-1 לרכב הנקי ביותר ועד 15 לרכב המזהם ביותר.

  • 15 מתוך 15

    100.0%

63.8% מכלי הרכב מדגם יונדאי סנטה פה שיוצרו ב-2019 בישראל ברמת אבזור בטיחותי 4.

משרד התחבורה רושם רמת אבזור בטיחותי ל-98.9% מהם, מ-1 עד 8.

  • 1 מתוך 8

    2.5%

  • 2 מתוך 8

    32.6%

  • 4 מתוך 8

    63.8%

הדגמים משנת 2019 שלצדו בדירוג.

שאלות נפוצות על הדגם הזה בישראל.

כמה כלי רכב מדגם יונדאי סנטה פה שיוצרו ב-2019 יש בישראל?

522 כלי רכב היו רשומים במרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026, 5.2% מכל 10,009 כלי הרכב מדגם יונדאי סנטה פה בישראל.

מהו הצבע הנפוץ ביותר של יונדאי סנטה פה משנת 2019 בישראל?

שנהב לבן, ב-51.0% מהם.

על שם מי רשומים כלי הרכב מדגם יונדאי סנטה פה משנת 2019 בישראל?

בעלות פרטית, 91.6%. חברה, 6.9%. סוחר, 1.1%.

מהי מידת הצמיגים של יונדאי סנטה פה משנת 2019?

מידת הצמיג הקדמי הנפוצה ביותר במרשם היא ⁦235/55 R19⁩, ב-97.5% מהם, ואחריה ⁦255/55 R18⁩.

מקור: משרד התחבורה, מאגר כלי הרכב הפרטיים והמסחריים, מידע פתוח, נקרא ב-28 באוקטובר 2026.