דילוג לתוכן הראשי
בחירות 2026

תוצאות ההצבעה של 27 באוקטובר

על כבישי ישראל נוסעים 254 כלי רכב מדגם יונדאי סנטה פה שיוצרו ב-2020, במקום ה-121 בין הדגמים שיוצרו באותה שנה.

זה 2.5% מכל 10,009 כלי הרכב מדגם יונדאי סנטה פה על כבישי ישראל, לפי המרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026.

  • ה-121 מבין 131 הדגמים עם 200 כלי רכב ומעלה שיוצרו ב-2020
  • 231 עם רישיון רכב בתוקף ב-28 באוקטובר 2026
  • 92.1% עשו טסט שנתי ב-12 החודשים שלפני אותו יום
  • שנהב לבן הוא הצבע הנפוץ ביותר, ב-48.4% מהם

2020 במקום ה-16 מבין 26 השנים שבהן יוצרו כלי הרכב מדגם יונדאי סנטה פה בישראל.

השנה עם הכי הרבה כלי רכב היא 2008, עם 1,112 כלי רכב על הכביש היום. 2020 מסומנת.

  1. 254

כל שנה עם 200 כלי רכב ומעלה מדגם יונדאי סנטה פה מקבלת עמוד משלה.

94.5% מכלי הרכב מדגם יונדאי סנטה פה שיוצרו ב-2020 בישראל בבעלות פרטית.

סוג הבעלות ברישום.

  • בעלות פרטית

    94.5%

  • סוחר

    3.9%

  • חברה

    1.6%

99.6% מכלי הרכב מדגם יונדאי סנטה פה שיוצרו ב-2020 בישראל יוצרו בדרום קוריאה.

ארץ הייצור, כפי שהיא רשומה במרשם.

  • דרום קוריאה

    99.6%

  • ארצות הברית

    0.4%

48.4% מכלי הרכב מדגם יונדאי סנטה פה שיוצרו ב-2020 בישראל בצבע שנהב לבן.

הצבעים הנפוצים ביותר, בשמות שבמרשם.

  • 48.4%שנהב לבן

  • 25.2%שחור

  • 8.7%אפור כהה

  • 7.1%כסף

  • 5.9%אפור

  • 2.8%ברונזה

63.4% מכלי הרכב מדגם יונדאי סנטה פה שיוצרו ב-2020 בישראל ברמת הגימור ⁦LUXURY⁩.

רמת הגימור ברישום.

  • ⁦LUXURY⁩

    63.4%

  • ⁦SUPREME⁩

    20.9%

  • ⁦PREMIUM⁩

    15.4%

  • ⁦ESSENTIAL⁩

    0.4%

מידת הצמיגים הנפוצה ביותר בכלי הרכב מדגם יונדאי סנטה פה שיוצרו ב-2020 בישראל היא ⁦235/55 R19⁩.

מידת הצמיג הקדמי שאיתה נרשם כל כלי רכב.

  • 235/55 R19

    99.6%

  • 235/65 R17

    0.4%

דיזל הוא סוג ההנעה של 61.0% מכלי הרכב מדגם יונדאי סנטה פה שיוצרו ב-2020 בישראל.

סוג הדלק ברישום.

  • דיזל

    61.0%

  • בנזין

    38.6%

  • גז פחמימני מעובה (גפ"מ)

    0.4%

100.0% מכלי הרכב מדגם יונדאי סנטה פה שיוצרו ב-2020 בישראל בקבוצת זיהום 15.

משרד התחבורה רושם קבוצת זיהום ל-100.0% מהם, מ-1 לרכב הנקי ביותר ועד 15 לרכב המזהם ביותר.

  • 15 מתוך 15

    100.0%

62.6% מכלי הרכב מדגם יונדאי סנטה פה שיוצרו ב-2020 בישראל ברמת אבזור בטיחותי 4.

משרד התחבורה רושם רמת אבזור בטיחותי ל-100.0% מהם, מ-1 עד 8.

  • 1 מתוך 8

    0.4%

  • 2 מתוך 8

    37.0%

  • 4 מתוך 8

    62.6%

הדגמים משנת 2020 שלצדו בדירוג.

שאלות נפוצות על הדגם הזה בישראל.

כמה כלי רכב מדגם יונדאי סנטה פה שיוצרו ב-2020 יש בישראל?

254 כלי רכב היו רשומים במרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026, 2.5% מכל 10,009 כלי הרכב מדגם יונדאי סנטה פה בישראל.

מהו הצבע הנפוץ ביותר של יונדאי סנטה פה משנת 2020 בישראל?

שנהב לבן, ב-48.4% מהם.

על שם מי רשומים כלי הרכב מדגם יונדאי סנטה פה משנת 2020 בישראל?

בעלות פרטית, 94.5%. סוחר, 3.9%. חברה, 1.6%.

מהי מידת הצמיגים של יונדאי סנטה פה משנת 2020?

מידת הצמיג הקדמי הנפוצה ביותר במרשם היא ⁦235/55 R19⁩, ב-99.6% מהם, ואחריה ⁦235/65 R17⁩.

מקור: משרד התחבורה, מאגר כלי הרכב הפרטיים והמסחריים, מידע פתוח, נקרא ב-28 באוקטובר 2026.