דילוג לתוכן הראשי
בחירות 2026

תוצאות ההצבעה של 27 באוקטובר

על כבישי ישראל נוסעים 831 כלי רכב מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס שיוצרו ב-2018, במקום ה-69 בין הדגמים שיוצרו באותה שנה.

זה 7.9% מכל 10,584 כלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס על כבישי ישראל, לפי המרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026.

  • ה-69 מבין 151 הדגמים עם 200 כלי רכב ומעלה שיוצרו ב-2018
  • 749 עם רישיון רכב בתוקף ב-28 באוקטובר 2026
  • 93.5% עשו טסט שנתי ב-12 החודשים שלפני אותו יום
  • שנהב לבן הוא הצבע הנפוץ ביותר, ב-51.6% מהם

2018 במקום השני מבין 31 השנים שבהן יוצרו כלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס בישראל.

השנה עם הכי הרבה כלי רכב היא 2017, עם 989 כלי רכב על הכביש היום. 2018 מסומנת.

  1. 831

כל שנה עם 200 כלי רכב ומעלה מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס מקבלת עמוד משלה.

95.9% מכלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס שיוצרו ב-2018 בישראל בבעלות פרטית.

סוג הבעלות ברישום.

  • בעלות פרטית

    95.9%

  • סוחר

    2.6%

  • חברה

    1.4%

כל כלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס שיוצרו ב-2018 על כבישי ישראל יוצרו בגרמניה.

ארץ הייצור, כפי שהיא רשומה במרשם.

  • גרמניה

    100.0%

51.6% מכלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס שיוצרו ב-2018 בישראל בצבע שנהב לבן.

הצבעים הנפוצים ביותר, בשמות שבמרשם.

  • 51.6%שנהב לבן

  • 30.4%שחור

  • 8.8%כסוף כהה

  • 4.7%כסף

  • 1.7%אפור

  • 0.5%אפור מטאלי

20.8% מכלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס שיוצרו ב-2018 בישראל ברמת הגימור ⁦TAXI CLASSIC⁩.

רמת הגימור ברישום.

  • ⁦TAXI CLASSIC⁩

    20.8%

  • ⁦LUXURY LINE⁩

    16.6%

  • ⁦AMG⁩

    16.5%

  • ⁦LUXURY L.PLU⁩

    14.4%

  • ⁦TAXI PREMIUM⁩

    7.5%

  • ⁦AVG PLUS⁩

    3.6%

מידת הצמיגים הנפוצה ביותר בכלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס שיוצרו ב-2018 בישראל היא ⁦225/50 R17⁩.

מידת הצמיג הקדמי שאיתה נרשם כל כלי רכב.

  • 225/50 R17

    38.7%

  • 225/45 R18

    27.7%

  • 205/60 R16

    23.9%

  • 225/40 R19

    7.0%

בנזין הוא סוג ההנעה של 36.7% מכלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס שיוצרו ב-2018 בישראל.

סוג הדלק ברישום.

  • בנזין

    36.7%

  • דיזל

    32.5%

  • בנזין וחשמל (היברידי)

    30.8%

56.1% מכלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס שיוצרו ב-2018 בישראל בקבוצת זיהום 15.

משרד התחבורה רושם קבוצת זיהום ל-100.0% מהם, מ-1 לרכב הנקי ביותר ועד 15 לרכב המזהם ביותר.

  • 2 מתוך 15

    30.8%

  • 13 מתוך 15

    0.1%

  • 14 מתוך 15

    13.0%

  • 15 מתוך 15

    56.1%

52.2% מכלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס שיוצרו ב-2018 בישראל ברמת אבזור בטיחותי 1.

משרד התחבורה רושם רמת אבזור בטיחותי ל-72.4% מהם, מ-1 עד 8.

  • 1 מתוך 8

    52.2%

  • 2 מתוך 8

    20.2%

הדגמים משנת 2018 שלצדו בדירוג.

שאלות נפוצות על הדגם הזה בישראל.

כמה כלי רכב מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס שיוצרו ב-2018 יש בישראל?

831 כלי רכב היו רשומים במרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026, 7.9% מכל 10,584 כלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס בישראל.

מהו הצבע הנפוץ ביותר של מרצדס-בנץ C-קלאס משנת 2018 בישראל?

שנהב לבן, ב-51.6% מהם.

על שם מי רשומים כלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס משנת 2018 בישראל?

בעלות פרטית, 95.9%. סוחר, 2.6%. חברה, 1.4%.

מהי מידת הצמיגים של מרצדס-בנץ C-קלאס משנת 2018?

מידת הצמיג הקדמי הנפוצה ביותר במרשם היא ⁦225/50 R17⁩, ב-38.7% מהם, ואחריה ⁦225/45 R18⁩.

מקור: משרד התחבורה, מאגר כלי הרכב הפרטיים והמסחריים, מידע פתוח, נקרא ב-28 באוקטובר 2026.