דילוג לתוכן הראשי
בחירות 2026

תוצאות ההצבעה של 27 באוקטובר

על כבישי ישראל נוסעים 720 כלי רכב מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס שיוצרו ב-2019, במקום ה-68 בין הדגמים שיוצרו באותה שנה.

זה 6.8% מכל 10,584 כלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס על כבישי ישראל, לפי המרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026.

  • ה-68 מבין 137 הדגמים עם 200 כלי רכב ומעלה שיוצרו ב-2019
  • 624 עם רישיון רכב בתוקף ב-28 באוקטובר 2026
  • 90.1% עשו טסט שנתי ב-12 החודשים שלפני אותו יום
  • שנהב לבן הוא הצבע הנפוץ ביותר, ב-65.7% מהם

2019 במקום החמישי מבין 31 השנים שבהן יוצרו כלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס בישראל.

השנה עם הכי הרבה כלי רכב היא 2017, עם 989 כלי רכב על הכביש היום. 2019 מסומנת.

  1. 720

כל שנה עם 200 כלי רכב ומעלה מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס מקבלת עמוד משלה.

94.3% מכלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס שיוצרו ב-2019 בישראל בבעלות פרטית.

סוג הבעלות ברישום.

  • בעלות פרטית

    94.3%

  • חברה

    3.6%

  • סוחר

    2.1%

כל כלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס שיוצרו ב-2019 על כבישי ישראל יוצרו בגרמניה.

ארץ הייצור, כפי שהיא רשומה במרשם.

  • גרמניה

    100.0%

65.7% מכלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס שיוצרו ב-2019 בישראל בצבע שנהב לבן.

הצבעים הנפוצים ביותר, בשמות שבמרשם.

  • 65.7%שנהב לבן

  • 21.8%שחור

  • 4.3%כסוף כהה

  • 3.6%אפור כהה מטאלי

  • 1.5%כסף

  • 1.1%אפור

21.8% מכלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס שיוצרו ב-2019 בישראל ברמת הגימור ⁦TAXI PREMIUM⁩.

רמת הגימור ברישום.

  • ⁦TAXI PREMIUM⁩

    21.8%

  • ⁦TAXI CLAS FL⁩

    16.8%

  • ⁦AMG FL⁩

    16.4%

  • ⁦AVANTGARDE F⁩

    11.3%

  • ⁦TAXI EXEC FL⁩

    10.6%

  • ⁦AVANTGARDFLT⁩

    9.7%

מידת הצמיגים הנפוצה ביותר בכלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס שיוצרו ב-2019 בישראל היא ⁦205/60 R16⁩.

מידת הצמיג הקדמי שאיתה נרשם כל כלי רכב.

  • 205/60 R16

    43.8%

  • 225/45 R18

    27.2%

  • 225/50 R17

    22.6%

  • 225/40 R19

    5.6%

בנזין הוא סוג ההנעה של 49.4% מכלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס שיוצרו ב-2019 בישראל.

סוג הדלק ברישום.

  • בנזין

    49.4%

  • דיזל

    49.2%

  • בנזין וחשמל (היברידי)

    1.4%

61.7% מכלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס שיוצרו ב-2019 בישראל בקבוצת זיהום 14.

משרד התחבורה רושם קבוצת זיהום ל-100.0% מהם, מ-1 לרכב הנקי ביותר ועד 15 לרכב המזהם ביותר.

  • 2 מתוך 15

    1.4%

  • 14 מתוך 15

    61.7%

  • 15 מתוך 15

    36.9%

83.6% מכלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס שיוצרו ב-2019 בישראל ברמת אבזור בטיחותי 1.

משרד התחבורה רושם רמת אבזור בטיחותי ל-89.0% מהם, מ-1 עד 8.

  • 1 מתוך 8

    83.6%

  • 2 מתוך 8

    4.4%

  • 3 מתוך 8

    0.1%

  • 4 מתוך 8

    0.8%

הדגמים משנת 2019 שלצדו בדירוג.

שאלות נפוצות על הדגם הזה בישראל.

כמה כלי רכב מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס שיוצרו ב-2019 יש בישראל?

720 כלי רכב היו רשומים במרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026, 6.8% מכל 10,584 כלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס בישראל.

מהו הצבע הנפוץ ביותר של מרצדס-בנץ C-קלאס משנת 2019 בישראל?

שנהב לבן, ב-65.7% מהם.

על שם מי רשומים כלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס משנת 2019 בישראל?

בעלות פרטית, 94.3%. חברה, 3.6%. סוחר, 2.1%.

מהי מידת הצמיגים של מרצדס-בנץ C-קלאס משנת 2019?

מידת הצמיג הקדמי הנפוצה ביותר במרשם היא ⁦205/60 R16⁩, ב-43.8% מהם, ואחריה ⁦225/45 R18⁩.

מקור: משרד התחבורה, מאגר כלי הרכב הפרטיים והמסחריים, מידע פתוח, נקרא ב-28 באוקטובר 2026.