דילוג לתוכן הראשי
בחירות 2026

תוצאות ההצבעה של 27 באוקטובר

על כבישי ישראל נוסעים 512 כלי רכב מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס שיוצרו ב-2021, במקום ה-108 בין הדגמים שיוצרו באותה שנה.

זה 4.8% מכל 10,584 כלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס על כבישי ישראל, לפי המרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026.

  • ה-108 מבין 155 הדגמים עם 200 כלי רכב ומעלה שיוצרו ב-2021
  • 460 עם רישיון רכב בתוקף ב-28 באוקטובר 2026
  • 93.0% עשו טסט שנתי ב-12 החודשים שלפני אותו יום
  • שנהב לבן הוא הצבע הנפוץ ביותר, ב-67.6% מהם

2021 במקום העשירי מבין 31 השנים שבהן יוצרו כלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס בישראל.

השנה עם הכי הרבה כלי רכב היא 2017, עם 989 כלי רכב על הכביש היום. 2021 מסומנת.

  1. 512

כל שנה עם 200 כלי רכב ומעלה מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס מקבלת עמוד משלה.

92.4% מכלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס שיוצרו ב-2021 בישראל בבעלות פרטית.

סוג הבעלות ברישום.

  • בעלות פרטית

    92.4%

  • חברה

    4.9%

  • סוחר

    2.7%

92.0% מכלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס שיוצרו ב-2021 בישראל יוצרו בגרמניה.

ארץ הייצור, כפי שהיא רשומה במרשם.

  • גרמניה

    92.0%

  • דרום אפריקה

    8.0%

67.6% מכלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס שיוצרו ב-2021 בישראל בצבע שנהב לבן.

הצבעים הנפוצים ביותר, בשמות שבמרשם.

  • 67.6%שנהב לבן

  • 19.1%שחור

  • 3.3%אפור

  • 2.5%כסוף כהה

  • 2.3%שחור מטאלי

  • 1.4%אפור כהה מטאלי

20.9% מכלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס שיוצרו ב-2021 בישראל ברמת הגימור ⁦TAXI PREPLUS⁩.

רמת הגימור ברישום.

  • ⁦TAXI PREPLUS⁩

    20.9%

  • ⁦TAXI EXCPLUS⁩

    14.5%

  • ⁦AMG SPORT ED⁩

    13.7%

  • ⁦AMG⁩

    11.5%

  • ⁦LUXURY TAXI⁩

    11.5%

  • ⁦AMG48VFLTFL⁩

    10.7%

מידת הצמיגים הנפוצה ביותר בכלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס שיוצרו ב-2021 בישראל היא ⁦205/60 R16⁩.

מידת הצמיג הקדמי שאיתה נרשם כל כלי רכב.

  • 205/60 R16

    35.4%

  • 225/40 R19

    27.0%

  • 225/45 R18

    22.3%

  • 225/50 R17

    13.1%

דיזל הוא סוג ההנעה של 52.3% מכלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס שיוצרו ב-2021 בישראל.

סוג הדלק ברישום.

  • דיזל

    52.3%

  • בנזין

    39.6%

  • בנזין וחשמל (היברידי)

    8.0%

26.4% מכלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס שיוצרו ב-2021 בישראל בקבוצת זיהום 15.

משרד התחבורה רושם קבוצת זיהום ל-100.0% מהם, מ-1 לרכב הנקי ביותר ועד 15 לרכב המזהם ביותר.

  • 2 מתוך 15

    8.0%

  • 9 מתוך 15

    13.7%

  • 11 מתוך 15

    14.5%

  • 12 מתוך 15

    20.9%

  • 13 מתוך 15

    0.4%

  • 14 מתוך 15

    16.2%

  • 15 מתוך 15

    26.4%

43.8% מכלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס שיוצרו ב-2021 בישראל ברמת אבזור בטיחותי 1.

משרד התחבורה רושם רמת אבזור בטיחותי ל-99.2% מהם, מ-1 עד 8.

  • 1 מתוך 8

    43.8%

  • 2 מתוך 8

    42.0%

  • 3 מתוך 8

    12.9%

  • 4 מתוך 8

    0.6%

הדגמים משנת 2021 שלצדו בדירוג.

שאלות נפוצות על הדגם הזה בישראל.

כמה כלי רכב מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס שיוצרו ב-2021 יש בישראל?

512 כלי רכב היו רשומים במרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026, 4.8% מכל 10,584 כלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס בישראל.

מהו הצבע הנפוץ ביותר של מרצדס-בנץ C-קלאס משנת 2021 בישראל?

שנהב לבן, ב-67.6% מהם.

על שם מי רשומים כלי הרכב מדגם מרצדס-בנץ C-קלאס משנת 2021 בישראל?

בעלות פרטית, 92.4%. חברה, 4.9%. סוחר, 2.7%.

מהי מידת הצמיגים של מרצדס-בנץ C-קלאס משנת 2021?

מידת הצמיג הקדמי הנפוצה ביותר במרשם היא ⁦205/60 R16⁩, ב-35.4% מהם, ואחריה ⁦225/40 R19⁩.

מקור: משרד התחבורה, מאגר כלי הרכב הפרטיים והמסחריים, מידע פתוח, נקרא ב-28 באוקטובר 2026.