קרן החסכון לצבא הקבע - חברה לניהול קופות גמל מנהלת 10 קרנות השתלמות, עם סך נכסים של 8.9 מיליארד שקלים.
אלה התשואות, דמי הניהול והנכסים של קרנות השתלמות של קרן החסכון לצבא הקבע - חברה לניהול קופות גמל בדוח הרשות של ספטמבר 2026. הרשימה מתחילה בגדולה ביותר לפי נכסים, והכפתורים שמעליה ממיינים אותה לפי כל נתון.
כל משבצת היא קרן, וגודלה הוא הכסף שהיא מחזיקה.
- קרן החיסכון לצבא הקבע כללי5.1 מיליארד שקלים
- קרן החיסכון לצבא הקבע מניות1.9 מיליארד שקלים
- קרן החיסכון לצבא הקבע - עוקב מדד S&P 50015.6%
- קרן החיסכון לצבא הקבע - מניות סחיר 260 מיליון שקלים
- קרן החיסכון לצבא הקבע אשראי ואג"ח 137 מיליון שקלים
- קרן החיסכון לצבא הקבע - עוקב מדדי מניות 82.1 מיליון שקלים
- קרן החיסכון לצבא הקבע - עוקב מדדים - גמיש 35.4 מיליון שקלים
- קרן החיסכון לצבא הקבע - כספי (שקלי) 20.6 מיליון שקלים
- קרן החיסכון לצבא הקבע - משולב סחיר 16.3 מיליון שקלים
- קרן החיסכון לצבא הקבע - קיימות 13.7 מיליון שקלים
כל נקודה היא קרן אחת, והנקודה הגדולה היא הממוצע של כולן.
מתחילת השנה+6.76%
ממוצע של 10 קרנות
הנמוכה ביותר: קרן החיסכון לצבא הקבע - קיימותהגבוהה ביותר: קרן החיסכון לצבא הקבע מניות
3 שנים, ממוצע שנתי+10.59%
ממוצע של 5 קרנות
הנמוכה ביותר: קרן החיסכון לצבא הקבע - קיימותהגבוהה ביותר: קרן החיסכון לצבא הקבע מניות
5 שנים, ממוצע שנתי+7.08%
ממוצע של 3 קרנות
הנמוכה ביותר: קרן החיסכון לצבא הקבע אשראי ואג"חהגבוהה ביותר: קרן החיסכון לצבא הקבע מניות
דמי ניהול מהצבירה0.19%
ממוצע של 10 קרנות
הנמוכה ביותר: קרן החיסכון לצבא הקבע - מניות סחירהגבוהה ביותר: קרן החיסכון לצבא הקבע כללי
בממוצע כל קרן נספרת פעם אחת, בלי קשר לגודלה. התשואות הן לפני דמי ניהול, ותשואות בעבר אינן מעידות על תשואות בעתיד.
הרשימה המלאה של 10 קרנות השתלמות של קרן החסכון לצבא הקבע - חברה לניהול קופות גמל שדיווחו על ספטמבר 2026.
- קרן החיסכון לצבא הקבע כלליכללי · סגורה לציבור
5.1 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.21%השנה +6.98%5 שנים +7.39%
- קרן החיסכון לצבא הקבע מניותמניות · סגורה לציבור
1.9 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.19%השנה +13.19%5 שנים +12.34%
- קרן החיסכון לצבא הקבע - עוקב מדד S&P 500עוקב מדד S&P 500 · סגורה לציבור
1.4 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.19%השנה +7.76%5 שנים –
- קרן החיסכון לצבא הקבע - מניות סחירמניות סחיר · סגורה לציבור
260 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.18%השנה +9.50%5 שנים –
- קרן החיסכון לצבא הקבע אשראי ואג"חאשראי ואג"ח · סגורה לציבור
137 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.19%השנה +1.83%5 שנים +1.50%
- קרן החיסכון לצבא הקבע - עוקב מדדי מניותעוקב מדדי מניות · סגורה לציבור
82.1 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.18%השנה +11.42%5 שנים –
- קרן החיסכון לצבא הקבע - עוקב מדדים - גמישעוקב מדדים גמיש · סגורה לציבור
35.4 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.18%השנה +7.09%5 שנים –
- קרן החיסכון לצבא הקבע - כספי (שקלי)כספי (שקלי) · סגורה לציבור
20.6 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.19%השנה +2.98%5 שנים –
- קרן החיסכון לצבא הקבע - משולב סחירמשולב סחיר · סגורה לציבור
16.3 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.18%השנה +6.74%5 שנים –
- קרן החיסכון לצבא הקבע - קיימותקיימות · סגורה לציבור
13.7 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.19%השנה +0.14%5 שנים –
אלה סוגי הקרנות של קרן החסכון לצבא הקבע - חברה לניהול קופות גמל.
אלה השאלות שנשאלות על הקרנות האלה.
כמה קרנות השתלמות של קרן החסכון לצבא הקבע - חברה לניהול קופות גמל יש?
10 קרנות השתלמות של קרן החסכון לצבא הקבע - חברה לניהול קופות גמל דיווחו על ספטמבר 2026, עם סך נכסים של 8.9 מיליארד שקלים. בשלוש השנים האחרונות לא הפסיק לדווח אף אחד נוסף.
מהם דמי הניהול הממוצעים של קרנות השתלמות של קרן החסכון לצבא הקבע - חברה לניהול קופות גמל?
הממוצע של דמי הניהול מהצבירה הוא 0.19% בשנה, מבין 10 קרנות השתלמות של קרן החסכון לצבא הקבע - חברה לניהול קופות גמל עם נתון על דמי ניהול. כל קרן נספרת פעם אחת, בלי קשר לגודלה.
לאיזו מבין קרנות השתלמות של קרן החסכון לצבא הקבע - חברה לניהול קופות גמל יש התשואה הגבוהה ביותר ב-5 שנים?
התשואה השנתית הממוצעת הגבוהה ביותר ב-5 שנים היא של קרן החיסכון לצבא הקבע מניות, +12.34%, מבין 3 קרנות השתלמות של קרן החסכון לצבא הקבע - חברה לניהול קופות גמל עם נתון ל-5 שנים. הנמוכה ביותר היא של קרן החיסכון לצבא הקבע אשראי ואג"ח, +1.50%. התשואות הן לפני דמי ניהול.
האם התשואות האלה הן לפני דמי ניהול או אחריהם?
לפני. הרשות מציינת שהתשואות שהיא מדווחת הן לפני דמי הניהול של הקרן, ולכן התשואה של החוסך נמוכה בשיעור דמי הניהול מהצבירה.
הנתונים לקוחים מהדוחות החודשיים של רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון לחודש ספטמבר 2026, והם נכונים ל-5 בנובמבר 2026. התשואות הן לפני דמי ניהול, ותשואות בעבר אינן מעידות על תשואות בעתיד.