מור מנהלת 15 קרנות השתלמות, עם סך נכסים של 51.2 מיליארד שקלים.
אלה התשואות, דמי הניהול והנכסים של קרנות השתלמות של מור בדוח הרשות של ספטמבר 2026. הרשימה מתחילה בגדולה ביותר לפי נכסים, והכפתורים שמעליה ממיינים אותה לפי כל נתון.
כל משבצת היא קרן, וגודלה הוא הכסף שהיא מחזיקה.
- מור קרן השתלמות לשכירים ולעצמאים - כללי27.8 מיליארד שקלים
- מור קרן השתלמות לשכירים ולעצמאים - מניות14.9 מיליארד שקלים
- מור קרן השתלמות לשכירים ולעצמאים מתמחים באפיקי השקעה סחירים מניות סחיר
- מור קרן השתלמות לשכירים ולעצמאים - עוקב מדד S&P 500
- מור קרן השתלמות לשכירים ולעצמאים - אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) 1.5 מיליארד שקלים
- מור קרן השתלמות לשכירים ולעצמאים מתמחים באפיקי השקעה סחירים משולב סחיר 1.3 מיליארד שקלים
- מור קרן השתלמות לשכירים ולעצמאים - אשראי ואג"ח 540 מיליון שקלים
- מור קרן השתלמות לשכירים ולעצמאים עוקבי מדדים עוקב מדדי מניות 272 מיליון שקלים
- 4 הקרנות האחרות 125 מיליון שקלים
- מור קרן השתלמות לשכירים ולעצמאים מתמחים באפיקי השקעה סחירים אג"ח עם מניות (עד 25%) 116 מיליון שקלים
- מור קרן השתלמות לשכירים ולעצמאים - כספי (שקלי) 105 מיליון שקלים
- מור קרן השתלמות לשכירים ולעצמאים עוקבי מדדים עוקב מדדים - גמיש 62.8 מיליון שקלים
כל נקודה היא קרן אחת, והנקודה הגדולה היא הממוצע של כולן.
מתחילת השנה+5.51%
ממוצע של 14 קרנות
הנמוכה ביותר: מור קרן השתלמות לשכירים ולעצמאים עוקבי מדדים עוקב מדדי אג"חהגבוהה ביותר: מור קרן השתלמות לשכירים ולעצמאים מתמחים באפיקי השקעה סחירים מניות סחיר
3 שנים, ממוצע שנתי+11.77%
ממוצע של 6 קרנות
הנמוכה ביותר: מור קרן השתלמות לשכירים ולעצמאים - כספי (שקלי)הגבוהה ביותר: מור קרן השתלמות לשכירים ולעצמאים - מניות
5 שנים, ממוצע שנתי+8.41%
ממוצע של 5 קרנות
הנמוכה ביותר: מור קרן השתלמות לשכירים ולעצמאים - כספי (שקלי)הגבוהה ביותר: מור קרן השתלמות לשכירים ולעצמאים - מניות
דמי ניהול מהצבירה0.68%
ממוצע של 14 קרנות
הנמוכה ביותר: מור קרן השתלמות לשכירים ולעצמאים - אשראי ואג"חהגבוהה ביותר: מור קרן השתלמות לשכירים ולעצמאים - מניות
בממוצע כל קרן נספרת פעם אחת, בלי קשר לגודלה. התשואות הן לפני דמי ניהול, ותשואות בעבר אינן מעידות על תשואות בעתיד.
הרשימה המלאה של 15 קרנות השתלמות של מור שדיווחו על ספטמבר 2026.
27.8 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.70%השנה +7.60%5 שנים +8.54%
14.9 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.71%השנה +13.79%5 שנים +13.04%
2.4 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.65%השנה +15.67%5 שנים –
- מור קרן השתלמות לשכירים ולעצמאים - עוקב מדד S&P 500עוקב מדד S&P 500
2.1 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.70%השנה +8.10%5 שנים +11.17%
1.5 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.68%השנה +4.52%5 שנים +5.96%
1.3 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.65%השנה +7.80%5 שנים –
540 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.64%השנה +4.13%5 שנים –
- מור קרן השתלמות לשכירים ולעצמאים עוקבי מדדים עוקב מדדי מניותעוקב מדדי מניות
272 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.69%השנה +10.66%5 שנים –
116 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.67%השנה +4.89%5 שנים –
105 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.68%השנה +2.90%5 שנים +3.32%
62.8 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.69%השנה +1.83%5 שנים –
49.5 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.67%השנה +3.54%5 שנים –
42.5 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.70%השנה -6.03%5 שנים –
17.2 מיליון שקלים
דמי ניהול –השנה –5 שנים –
15.6 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.69%השנה -2.24%5 שנים –
אלה סוגי הקרנות של מור.
5 קרנות הפסיקו לדווח בשלוש השנים האחרונות
- מור השתלמות - מסלול עוקב מדד "מניות תל אביב 35"דיווח אחרון: יוני 2024
- מור השתלמות - מסלול עוקב מדד "מדדיות ממשלתיות לטווח של 5-10 שנים"דיווח אחרון: יוני 2024
- מור השתלמות - מסלול עוקב מדד "שקליות ריבית קבועה ממשלתיות"דיווח אחרון: יוני 2024
- מור השתלמות קרן השתלמות לשכירים ולעצמאים מעורב מחקה מדדיםדיווח אחרון: יוני 2024
- מור השתלמות - מסלול עוקב מדד "תל בונד 20"דיווח אחרון: יוני 2024
אלה השאלות שנשאלות על הקרנות האלה.
כמה קרנות השתלמות של מור יש?
15 קרנות השתלמות של מור דיווחו על ספטמבר 2026, עם סך נכסים של 51.2 מיליארד שקלים. בשלוש השנים האחרונות הפסיקו לדווח עוד 5.
מהם דמי הניהול הממוצעים של קרנות השתלמות של מור?
הממוצע של דמי הניהול מהצבירה הוא 0.68% בשנה, מבין 14 קרנות השתלמות של מור עם נתון על דמי ניהול. כל קרן נספרת פעם אחת, בלי קשר לגודלה.
לאיזו מבין קרנות השתלמות של מור יש התשואה הגבוהה ביותר ב-5 שנים?
התשואה השנתית הממוצעת הגבוהה ביותר ב-5 שנים היא של מור קרן השתלמות לשכירים ולעצמאים - מניות, +13.04%, מבין 5 קרנות השתלמות של מור עם נתון ל-5 שנים. הנמוכה ביותר היא של מור קרן השתלמות לשכירים ולעצמאים - כספי (שקלי), +3.32%. התשואות הן לפני דמי ניהול.
האם התשואות האלה הן לפני דמי ניהול או אחריהם?
לפני. הרשות מציינת שהתשואות שהיא מדווחת הן לפני דמי הניהול של הקרן, ולכן התשואה של החוסך נמוכה בשיעור דמי הניהול מהצבירה.
הנתונים לקוחים מהדוחות החודשיים של רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון לחודש ספטמבר 2026, והם נכונים ל-5 בנובמבר 2026. התשואות הן לפני דמי ניהול, ותשואות בעבר אינן מעידות על תשואות בעתיד.