12 קופות גמל להשקעה במסלול עוקב מדדים גמיש דיווחו בחודש האחרון, עם סך נכסים של 1.7 מיליארד שקלים.
אלה התשואות, דמי הניהול והנכסים של קופות גמל להשקעה במסלול עוקב מדדים גמיש בדוח הרשות של ספטמבר 2026. הרשימה מתחילה בגדולה ביותר לפי נכסים, והכפתורים שמעליה ממיינים אותה לפי כל נתון.
כל משבצת היא קרן, וגודלה הוא הכסף שהיא מחזיקה.
- אנליסט מסלולית - קופת גמל להשקעה עוקב מדדים - גמיש1.0 מיליארד שקלים
- מיטב גמל להשקעה עוקב מדדים גמיש8.6%
- הראל גמל להשקעה עוקב מדדים - גמיש7.9%
- מנורה מבטחים גמל להשקעה עוקב מדדים גמיש6.2%
- ילין לפידות קופת גמל להשקעה מסלול עוקב מדדים גמיש
- אלטשולר שחם חיסכון פלוס עוקב מדדים גמיש
- הפניקס גמל להשקעה עוקב מדדים - גמיש 74.8 מיליון שקלים
- מגדל גמל להשקעה מסלול עוקב מדדים - גמיש 44.6 מיליון שקלים
- כלל גמל לעתיד עוקב מדדים גמיש 28.6 מיליון שקלים
- אינפיניטי גמל להשקעה עוקב מדדים גמיש 25.1 מיליון שקלים
- מור גמל להשקעה - עוקב מדדים גמיש 18.4 מיליון שקלים
- איילון קופת גמל להשקעה עוקב מדדים - גמיש 5.7 מיליון שקלים
כל נקודה היא קרן אחת, והנקודה הגדולה היא הממוצע של כולן.
מתחילת השנה+3.70%
ממוצע של 11 קרנות
הנמוכה ביותר: כלל גמל לעתיד עוקב מדדים גמישהגבוהה ביותר: הראל גמל להשקעה עוקב מדדים - גמיש
3 שנים, ממוצע שנתי+10.89%
ממוצע של 7 קרנות
הנמוכה ביותר: כלל גמל לעתיד עוקב מדדים גמישהגבוהה ביותר: אנליסט מסלולית - קופת גמל להשקעה עוקב מדדים - גמיש
5 שנים, ממוצע שנתי+7.90%
ממוצע של 4 קרנות
הנמוכה ביותר: הפניקס גמל להשקעה עוקב מדדים - גמישהגבוהה ביותר: אנליסט מסלולית - קופת גמל להשקעה עוקב מדדים - גמיש
דמי ניהול מהצבירה0.62%
ממוצע של 11 קרנות
הנמוכה ביותר: אינפיניטי גמל להשקעה עוקב מדדים גמישהגבוהה ביותר: מור גמל להשקעה - עוקב מדדים גמיש
בממוצע כל קרן נספרת פעם אחת, בלי קשר לגודלה. התשואות הן לפני דמי ניהול, ותשואות בעבר אינן מעידות על תשואות בעתיד.
התרשים מראה את התשואה הממוצעת של קופות גמל להשקעה במסלול עוקב מדדים גמיש בכל שנה מלאה.
שנה מוצגת כששלוש קרנות לפחות דיווחו על כל 12 החודשים שלה.
הרשימה המלאה של 12 קופות גמל להשקעה במסלול עוקב מדדים גמיש שדיווחו על ספטמבר 2026.
1.0 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.61%השנה +4.12%5 שנים +15.37%
149 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.67%השנה +4.64%5 שנים +5.25%
137 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.56%השנה +7.12%5 שנים –
- מנורה מבטחים גמל להשקעה עוקב מדדים גמישמנורה מבטחים
107 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.67%השנה +6.24%5 שנים –
74.8 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.64%השנה +2.09%5 שנים +3.67%
66.4 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.68%השנה +0.96%5 שנים –
- אלטשולר שחם חיסכון פלוס עוקב מדדים גמישאלטשולר שחם
46.2 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.59%השנה +5.03%5 שנים –
44.6 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.63%השנה +1.66%5 שנים –
28.6 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.61%השנה +0.80%5 שנים –
- אינפיניטי גמל להשקעה עוקב מדדים גמישאינפיניטי
25.1 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.50%השנה +6.86%5 שנים +7.31%
18.4 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.71%השנה +1.21%5 שנים –
5.7 מיליון שקלים
דמי ניהול –השנה –5 שנים –
אלה המסלולים האחרים של קופות גמל להשקעה.
- כללי37.1 מיליארד שקלים18 קרנות
- מניות34.5 מיליארד שקלים18 קרנות
- עוקב מדד S&P 50012.8 מיליארד שקלים15 קרנות
- אשראי ואג"ח4.5 מיליארד שקלים25 קרנות
- עוקב מדדי מניות4.0 מיליארד שקלים11 קרנות
- מניות סחיר3.6 מיליארד שקלים9 קרנות
- משולב סחיר1.7 מיליארד שקלים11 קרנות
- הלכה812 מיליון שקלים9 קרנות
- כספי (שקלי)390 מיליון שקלים10 קרנות
- אג"ח סחיר241 מיליון שקלים9 קרנות
- עוקב מדדי אג"ח155 מיליון שקלים7 קרנות
- אג"ח ממשלות47.8 מיליון שקלים3 קרנות
אלה השאלות שנשאלות על הקרנות האלה.
כמה קופות גמל להשקעה במסלול עוקב מדדים גמיש יש?
12 קופות גמל להשקעה במסלול עוקב מדדים גמיש דיווחו על ספטמבר 2026, עם סך נכסים של 1.7 מיליארד שקלים. בשלוש השנים האחרונות הפסיקו לדווח עוד 3.
מהם דמי הניהול הממוצעים של קופות גמל להשקעה במסלול עוקב מדדים גמיש?
הממוצע של דמי הניהול מהצבירה הוא 0.62% בשנה, מבין 11 קופות גמל להשקעה במסלול עוקב מדדים גמיש עם נתון על דמי ניהול. כל קרן נספרת פעם אחת, בלי קשר לגודלה.
לאיזו מבין קופות גמל להשקעה במסלול עוקב מדדים גמיש יש התשואה הגבוהה ביותר ב-5 שנים?
התשואה השנתית הממוצעת הגבוהה ביותר ב-5 שנים היא של אנליסט מסלולית - קופת גמל להשקעה עוקב מדדים - גמיש, +15.37%, מבין 4 קופות גמל להשקעה במסלול עוקב מדדים גמיש עם נתון ל-5 שנים. הנמוכה ביותר היא של הפניקס גמל להשקעה עוקב מדדים - גמיש, +3.67%. התשואות הן לפני דמי ניהול.
האם התשואות האלה הן לפני דמי ניהול או אחריהם?
לפני. הרשות מציינת שהתשואות שהיא מדווחת הן לפני דמי הניהול של הקרן, ולכן התשואה של החוסך נמוכה בשיעור דמי הניהול מהצבירה.
הנתונים לקוחים מהדוחות החודשיים של רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון לחודש ספטמבר 2026, והם נכונים ל-5 בנובמבר 2026. התשואות הן לפני דמי ניהול, ותשואות בעבר אינן מעידות על תשואות בעתיד.