12 קרנות פנסיה במסלול הלכה למקבלי קצבה דיווחו בחודש האחרון, עם סך נכסים של 1.4 מיליארד שקלים.
אלה התשואות, דמי הניהול והנכסים של קרנות פנסיה במסלול הלכה למקבלי קצבה בדוח הרשות של ספטמבר 2026. הרשימה מתחילה בגדולה ביותר לפי נכסים, והכפתורים שמעליה ממיינים אותה לפי כל נתון.
כל משבצת היא קרן, וגודלה הוא הכסף שהיא מחזיקה.
- הראל פנסיה - הלכה למקבלי קצבה838 מיליון שקלים
- מגדל מקפת אישית הלכה למקבלי קצבה14.5%
- מיטב פנסיה מקיפה הלכה למקבלי קצבה9.8%
- הראל פנסיה- הלכה למקבלי קצבה קיימים4.5%
- כלל פנסיה מסלול הלכה למקבלי קצבה 81.3 מיליון שקלים
- אלטשולר שחם פנסיה מקיפה הלכה למקבלי קצבה 28.1 מיליון שקלים
- הראל פנסיה כללית- הלכה למקבלי קצבה 12.9 מיליון שקלים
- כלל פנסיה מסלול הלכה למקבלי קצבה קיימים 9.0 מיליון שקלים
- מגדל מקפת משלימה הלכה למקבלי קצבה 6.1 מיליון שקלים
- מיטב פנסיה כללית הלכה למקבלי קצבה 2.1 מיליון שקלים
- אלטשולר שחם פנסיה כללית הלכה למקבלי קצבה 1.0 מיליון שקלים
- מגדל מקפת אישית הלכה למקבלי קצבה קיימים 0.5 מיליון שקלים
כל נקודה היא קרן אחת, והנקודה הגדולה היא הממוצע של כולן.
מתחילת השנה+4.76%
ממוצע של 12 קרנות
הנמוכה ביותר: אלטשולר שחם פנסיה כללית הלכה למקבלי קצבההגבוהה ביותר: מיטב פנסיה מקיפה הלכה למקבלי קצבה
3 שנים, ממוצע שנתי+8.30%
ממוצע של 10 קרנות
הנמוכה ביותר: הראל פנסיה- הלכה למקבלי קצבה קיימיםהגבוהה ביותר: מיטב פנסיה מקיפה הלכה למקבלי קצבה
5 שנים, ממוצע שנתי+6.79%
ממוצע של 8 קרנות
הנמוכה ביותר: הראל פנסיה- הלכה למקבלי קצבה קיימיםהגבוהה ביותר: מיטב פנסיה מקיפה הלכה למקבלי קצבה
דמי ניהול מהצבירה0.15%
ממוצע של 12 קרנות
הנמוכה ביותר: מיטב פנסיה מקיפה הלכה למקבלי קצבההגבוהה ביותר: אלטשולר שחם פנסיה כללית הלכה למקבלי קצבה
בממוצע כל קרן נספרת פעם אחת, בלי קשר לגודלה. התשואות הן לפני דמי ניהול, ותשואות בעבר אינן מעידות על תשואות בעתיד.
התרשים מראה את התשואה הממוצעת של קרנות פנסיה במסלול הלכה למקבלי קצבה בכל שנה מלאה.
שנה מוצגת כששלוש קרנות לפחות דיווחו על כל 12 החודשים שלה.
הרשימה המלאה של 12 קרנות פנסיה במסלול הלכה למקבלי קצבה שדיווחו על ספטמבר 2026.
838 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.16%השנה +5.58%5 שנים +8.05%
200 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.14%השנה +6.34%5 שנים +8.34%
135 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.11%השנה +7.15%5 שנים +8.45%
81.3 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.14%השנה +5.99%5 שנים +8.01%
62.2 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.16%השנה +3.12%5 שנים +4.71%
- אלטשולר שחם פנסיה מקיפה הלכה למקבלי קצבהאלטשולר שחם
28.1 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.15%השנה +4.87%5 שנים –
12.9 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.15%השנה +4.49%5 שנים +6.35%
9.0 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.14%השנה +3.60%5 שנים +5.02%
6.1 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.18%השנה +3.72%5 שנים –
2.1 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.14%השנה +5.27%5 שנים –
- אלטשולר שחם פנסיה כללית הלכה למקבלי קצבהאלטשולר שחם
1.0 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.18%השנה +2.98%5 שנים –
0.5 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.14%השנה +3.95%5 שנים +5.35%
אלה המסלולים האחרים של קרנות פנסיה.
- לבני 50 ומטה327 מיליארד שקלים18 קרנות
- כללי300 מיליארד שקלים8 קרנות
- מניות144 מיליארד שקלים18 קרנות
- לבני 50 עד 60144 מיליארד שקלים18 קרנות
- עוקב מדד S&P 500135 מיליארד שקלים18 קרנות
- בסיסי למקבלי קצבה110 מיליארד שקלים18 קרנות
- לבני 60 ומעלה65.2 מיליארד שקלים18 קרנות
- עוקב מדדי מניות24.2 מיליארד שקלים18 קרנות
- הלכה15.1 מיליארד שקלים16 קרנות
- מניות סחיר13.5 מיליארד שקלים16 קרנות
- מקבלי קצבה קיימים13.2 מיליארד שקלים20 קרנות
- משולב סחיר5.2 מיליארד שקלים18 קרנות
אלה השאלות שנשאלות על הקרנות האלה.
כמה קרנות פנסיה במסלול הלכה למקבלי קצבה יש?
12 קרנות פנסיה במסלול הלכה למקבלי קצבה דיווחו על ספטמבר 2026, עם סך נכסים של 1.4 מיליארד שקלים. בשלוש השנים האחרונות לא הפסיק לדווח אף אחד נוסף.
מהם דמי הניהול הממוצעים של קרנות פנסיה במסלול הלכה למקבלי קצבה?
הממוצע של דמי הניהול מהצבירה הוא 0.15% בשנה, מבין 12 קרנות פנסיה במסלול הלכה למקבלי קצבה עם נתון על דמי ניהול. כל קרן נספרת פעם אחת, בלי קשר לגודלה.
לאיזו מבין קרנות פנסיה במסלול הלכה למקבלי קצבה יש התשואה הגבוהה ביותר ב-5 שנים?
התשואה השנתית הממוצעת הגבוהה ביותר ב-5 שנים היא של מיטב פנסיה מקיפה הלכה למקבלי קצבה, +8.45%, מבין 8 קרנות פנסיה במסלול הלכה למקבלי קצבה עם נתון ל-5 שנים. הנמוכה ביותר היא של הראל פנסיה- הלכה למקבלי קצבה קיימים, +4.71%. התשואות הן לפני דמי ניהול.
האם התשואות האלה הן לפני דמי ניהול או אחריהם?
לפני. הרשות מציינת שהתשואות שהיא מדווחת הן לפני דמי הניהול של הקרן, ולכן התשואה של החוסך נמוכה בשיעור דמי הניהול מהצבירה.
הנתונים לקוחים מהדוחות החודשיים של רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון לחודש ספטמבר 2026, והם נכונים ל-5 בנובמבר 2026. התשואות הן לפני דמי ניהול, ותשואות בעבר אינן מעידות על תשואות בעתיד.