דילוג לתוכן הראשי
בחירות 2026

תוצאות ההצבעה של 27 באוקטובר

על כבישי ישראל נוסעים 3,217 כלי רכב מדגם ניסאן קשקאי שיוצרו ב-2017, במקום ה-22 בין הדגמים שיוצרו באותה שנה.

זה 8.4% מכל 38,390 כלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי על כבישי ישראל, לפי המרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026.

  • ה-22 מבין 162 הדגמים עם 200 כלי רכב ומעלה שיוצרו ב-2017
  • 2,937 עם רישיון רכב בתוקף ב-28 באוקטובר 2026
  • 93.3% עשו טסט שנתי ב-12 החודשים שלפני אותו יום
  • שנהב לבן הוא הצבע הנפוץ ביותר, ב-57.3% מהם

2017 במקום הרביעי מבין 20 השנים שבהן יוצרו כלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי בישראל.

השנה עם הכי הרבה כלי רכב היא 2019, עם 4,261 כלי רכב על הכביש היום. 2017 מסומנת.

  1. 3,217

כל שנה עם 200 כלי רכב ומעלה מדגם ניסאן קשקאי מקבלת עמוד משלה.

96.3% מכלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי שיוצרו ב-2017 בישראל בבעלות פרטית.

סוג הבעלות ברישום.

  • בעלות פרטית

    96.3%

  • סוחר

    2.7%

  • חברה

    1.0%

כל כלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי שיוצרו ב-2017 על כבישי ישראל יוצרו בבריטניה.

ארץ הייצור, כפי שהיא רשומה במרשם.

  • בריטניה

    100.0%

57.3% מכלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי שיוצרו ב-2017 בישראל בצבע שנהב לבן.

הצבעים הנפוצים ביותר, בשמות שבמרשם.

  • 57.3%שנהב לבן

  • 14.6%אפור מטאלי

  • 12.8%שחור מטאלי

  • 11.8%כסף מטאלי

  • 2.2%כחול מטאלי

  • 0.7%קפה מטאלי

38.6% מכלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי שיוצרו ב-2017 בישראל ברמת הגימור ⁦VISIA⁩.

רמת הגימור ברישום.

  • ⁦VISIA⁩

    38.6%

  • ⁦ACENTA GR⁩

    23.7%

  • ⁦ACENTA TECH⁩

    10.8%

  • ⁦ACENTA⁩

    10.5%

  • ⁦VISIA PLUS⁩

    9.6%

  • ⁦ACENTA PR⁩

    5.1%

מידת הצמיגים הנפוצה ביותר בכלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי שיוצרו ב-2017 בישראל היא ⁦215/60 R17⁩.

מידת הצמיג הקדמי שאיתה נרשם כל כלי רכב.

  • 215/60 R17

    58.4%

  • 215/55 R18

    30.4%

  • 225/45 R19

    11.1%

בנזין הוא סוג ההנעה של 77.3% מכלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי שיוצרו ב-2017 בישראל.

סוג הדלק ברישום.

  • בנזין

    77.3%

  • דיזל

    22.7%

79.5% מכלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי שיוצרו ב-2017 בישראל בקבוצת זיהום 15.

משרד התחבורה רושם קבוצת זיהום ל-100.0% מהם, מ-1 לרכב הנקי ביותר ועד 15 לרכב המזהם ביותר.

  • 14 מתוך 15

    20.5%

  • 15 מתוך 15

    79.5%

50.2% מכלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי שיוצרו ב-2017 בישראל ברמת אבזור בטיחותי 1.

משרד התחבורה רושם רמת אבזור בטיחותי ל-51.8% מהם, מ-1 עד 8.

  • 1 מתוך 8

    50.2%

  • 2 מתוך 8

    1.5%

הדגמים משנת 2017 שלצדו בדירוג.

שאלות נפוצות על הדגם הזה בישראל.

כמה כלי רכב מדגם ניסאן קשקאי שיוצרו ב-2017 יש בישראל?

3,217 כלי רכב היו רשומים במרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026, 8.4% מכל 38,390 כלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי בישראל.

מהו הצבע הנפוץ ביותר של ניסאן קשקאי משנת 2017 בישראל?

שנהב לבן, ב-57.3% מהם.

על שם מי רשומים כלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי משנת 2017 בישראל?

בעלות פרטית, 96.3%. סוחר, 2.7%. חברה, 1.0%.

מהי מידת הצמיגים של ניסאן קשקאי משנת 2017?

מידת הצמיג הקדמי הנפוצה ביותר במרשם היא ⁦215/60 R17⁩, ב-58.4% מהם, ואחריה ⁦215/55 R18⁩.

מקור: משרד התחבורה, מאגר כלי הרכב הפרטיים והמסחריים, מידע פתוח, נקרא ב-28 באוקטובר 2026.