דילוג לתוכן הראשי
בחירות 2026

תוצאות ההצבעה של 27 באוקטובר

על כבישי ישראל נוסעים 1,193 כלי רכב מדגם ניסאן קשקאי שיוצרו ב-2026, במקום ה-53 בין הדגמים שיוצרו באותה שנה.

זה 3.1% מכל 38,390 כלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי על כבישי ישראל, לפי המרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026.

  • ה-53 מבין 172 הדגמים עם 200 כלי רכב ומעלה שיוצרו ב-2026
  • 1,186 עם רישיון רכב בתוקף ב-28 באוקטובר 2026
  • 100.0% עשו טסט שנתי ב-12 החודשים שלפני אותו יום
  • שנהב לבן הוא הצבע הנפוץ ביותר, ב-32.1% מהם

2026 במקום ה-15 מבין 20 השנים שבהן יוצרו כלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי בישראל.

השנה עם הכי הרבה כלי רכב היא 2019, עם 4,261 כלי רכב על הכביש היום. 2026 מסומנת.

  1. 1,193

כל שנה עם 200 כלי רכב ומעלה מדגם ניסאן קשקאי מקבלת עמוד משלה.

64.4% מכלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי שיוצרו ב-2026 בישראל בבעלות פרטית.

סוג הבעלות ברישום.

  • בעלות פרטית

    64.4%

  • חברה

    19.4%

  • סוחר

    10.8%

  • חברת ליסינג

    5.4%

כל כלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי שיוצרו ב-2026 על כבישי ישראל יוצרו בבריטניה.

ארץ הייצור, כפי שהיא רשומה במרשם.

  • בריטניה

    100.0%

32.1% מכלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי שיוצרו ב-2026 בישראל בצבע שנהב לבן.

הצבעים הנפוצים ביותר, בשמות שבמרשם.

  • 32.1%שנהב לבן

  • 27.2%אפור

  • 12.5%אפור מטאלי

  • 9.7%שחור פנינה

  • 9.4%כסף מטאלי

  • 6.5%ירוק ים

46.4% מכלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי שיוצרו ב-2026 בישראל ברמת הגימור ⁦TEKNA⁩.

רמת הגימור ברישום.

  • ⁦TEKNA⁩

    46.4%

  • ⁦ACENTA TECH⁩

    33.9%

  • ⁦ACENTA⁩

    9.9%

  • ⁦ACENTA SHADE⁩

    4.4%

  • ⁦TEKNA TT⁩

    3.4%

  • ⁦TEKNA ECO⁩

    2.1%

מידת הצמיגים הנפוצה ביותר בכלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי שיוצרו ב-2026 בישראל היא ⁦235/50 R19⁩.

מידת הצמיג הקדמי שאיתה נרשם כל כלי רכב.

  • 235/50 R19

    51.8%

  • 235/55 R18

    38.3%

  • 215/65 R17

    9.9%

בנזין הוא סוג ההנעה של 100.0% מכלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי שיוצרו ב-2026 בישראל.

סוג הדלק ברישום.

  • בנזין

    100.0%

76.9% מכלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי שיוצרו ב-2026 בישראל בקבוצת זיהום 14.

משרד התחבורה רושם קבוצת זיהום ל-100.0% מהם, מ-1 לרכב הנקי ביותר ועד 15 לרכב המזהם ביותר.

  • 3 מתוך 15

    7.5%

  • 4 מתוך 15

    3.2%

  • 13 מתוך 15

    12.5%

  • 14 מתוך 15

    76.9%

100.0% מכלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי שיוצרו ב-2026 בישראל ברמת אבזור בטיחותי 5.

משרד התחבורה רושם רמת אבזור בטיחותי ל-100.0% מהם, מ-1 עד 8.

  • 5 מתוך 8

    100.0%

הדגמים משנת 2026 שלצדו בדירוג.

שאלות נפוצות על הדגם הזה בישראל.

כמה כלי רכב מדגם ניסאן קשקאי שיוצרו ב-2026 יש בישראל?

1,193 כלי רכב היו רשומים במרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026, 3.1% מכל 38,390 כלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי בישראל.

מהו הצבע הנפוץ ביותר של ניסאן קשקאי משנת 2026 בישראל?

שנהב לבן, ב-32.1% מהם.

על שם מי רשומים כלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי משנת 2026 בישראל?

בעלות פרטית, 64.4%. חברה, 19.4%. סוחר, 10.8%.

מהי מידת הצמיגים של ניסאן קשקאי משנת 2026?

מידת הצמיג הקדמי הנפוצה ביותר במרשם היא ⁦235/50 R19⁩, ב-51.8% מהם, ואחריה ⁦235/55 R18⁩.

מקור: משרד התחבורה, מאגר כלי הרכב הפרטיים והמסחריים, מידע פתוח, נקרא ב-28 באוקטובר 2026.