דילוג לתוכן הראשי
בחירות 2026

תוצאות ההצבעה של 27 באוקטובר

על כבישי ישראל נוסעים 4,261 כלי רכב מדגם ניסאן קשקאי שיוצרו ב-2019, במקום ה-15 בין הדגמים שיוצרו באותה שנה.

זה 11.1% מכל 38,390 כלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי על כבישי ישראל, לפי המרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026.

  • ה-15 מבין 137 הדגמים עם 200 כלי רכב ומעלה שיוצרו ב-2019
  • 3,943 עם רישיון רכב בתוקף ב-28 באוקטובר 2026
  • 93.7% עשו טסט שנתי ב-12 החודשים שלפני אותו יום
  • שנהב לבן הוא הצבע הנפוץ ביותר, ב-50.2% מהם

יותר כלי רכב מדגם ניסאן קשקאי בישראל יוצרו ב-2019 מאשר בכל שנה אחרת.

כלי הרכב שעל הכביש היום לפי שנת הייצור, כש-2019 מסומנת.

  1. 4,261

כל שנה עם 200 כלי רכב ומעלה מדגם ניסאן קשקאי מקבלת עמוד משלה.

94.2% מכלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי שיוצרו ב-2019 בישראל בבעלות פרטית.

סוג הבעלות ברישום.

  • בעלות פרטית

    94.2%

  • סוחר

    4.1%

  • חברה

    1.6%

  • חברת השכרה

    0.1%

  • חברת ליסינג

    0.1%

כל כלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי שיוצרו ב-2019 על כבישי ישראל יוצרו בבריטניה.

ארץ הייצור, כפי שהיא רשומה במרשם.

  • בריטניה

    100.0%

50.2% מכלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי שיוצרו ב-2019 בישראל בצבע שנהב לבן.

הצבעים הנפוצים ביותר, בשמות שבמרשם.

  • 50.2%שנהב לבן

  • 19.0%אפור מטאלי

  • 16.4%שחור מטאלי

  • 13.7%כסף מטאלי

  • 0.7%כחול מטאלי

  • 0.0%אדום מטאלי

55.5% מכלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי שיוצרו ב-2019 בישראל ברמת הגימור ⁦ACENTA⁩.

רמת הגימור ברישום.

  • ⁦ACENTA⁩

    55.5%

  • ⁦ACENTA-TECH⁩

    24.3%

  • ⁦TEKNA⁩

    13.2%

  • ⁦ACENTA TECH⁩

    7.1%

מידת הצמיגים הנפוצה ביותר בכלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי שיוצרו ב-2019 בישראל היא ⁦215/60 R17⁩.

מידת הצמיג הקדמי שאיתה נרשם כל כלי רכב.

  • 215/60 R17

    55.3%

  • 215/55 R18

    31.5%

  • 225/45 R19

    13.2%

בנזין הוא סוג ההנעה של 66.9% מכלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי שיוצרו ב-2019 בישראל.

סוג הדלק ברישום.

  • בנזין

    66.9%

  • דיזל

    33.0%

47.4% מכלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי שיוצרו ב-2019 בישראל בקבוצת זיהום 14.

משרד התחבורה רושם קבוצת זיהום ל-100.0% מהם, מ-1 לרכב הנקי ביותר ועד 15 לרכב המזהם ביותר.

  • 13 מתוך 15

    15.0%

  • 14 מתוך 15

    47.4%

  • 15 מתוך 15

    37.5%

86.8% מכלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי שיוצרו ב-2019 בישראל ברמת אבזור בטיחותי 1.

משרד התחבורה רושם רמת אבזור בטיחותי ל-100.0% מהם, מ-1 עד 8.

  • 1 מתוך 8

    86.8%

  • 2 מתוך 8

    13.2%

הדגמים משנת 2019 שלצדו בדירוג.

שאלות נפוצות על הדגם הזה בישראל.

כמה כלי רכב מדגם ניסאן קשקאי שיוצרו ב-2019 יש בישראל?

4,261 כלי רכב היו רשומים במרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026, 11.1% מכל 38,390 כלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי בישראל.

מהו הצבע הנפוץ ביותר של ניסאן קשקאי משנת 2019 בישראל?

שנהב לבן, ב-50.2% מהם.

על שם מי רשומים כלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי משנת 2019 בישראל?

בעלות פרטית, 94.2%. סוחר, 4.1%. חברה, 1.6%.

מהי מידת הצמיגים של ניסאן קשקאי משנת 2019?

מידת הצמיג הקדמי הנפוצה ביותר במרשם היא ⁦215/60 R17⁩, ב-55.3% מהם, ואחריה ⁦215/55 R18⁩.

מקור: משרד התחבורה, מאגר כלי הרכב הפרטיים והמסחריים, מידע פתוח, נקרא ב-28 באוקטובר 2026.