דילוג לתוכן הראשי
בחירות 2026

תוצאות ההצבעה של 27 באוקטובר

על כבישי ישראל נוסעים 1,134 כלי רכב מדגם ניסאן קשקאי שיוצרו ב-2024, במקום ה-65 בין הדגמים שיוצרו באותה שנה.

זה 3.0% מכל 38,390 כלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי על כבישי ישראל, לפי המרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026.

  • ה-65 מבין 171 הדגמים עם 200 כלי רכב ומעלה שיוצרו ב-2024
  • 1,077 עם רישיון רכב בתוקף ב-28 באוקטובר 2026
  • 6.2% עשו טסט שנתי ב-12 החודשים שלפני אותו יום
  • שנהב לבן הוא הצבע הנפוץ ביותר, ב-44.4% מהם

2024 במקום ה-16 מבין 20 השנים שבהן יוצרו כלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי בישראל.

השנה עם הכי הרבה כלי רכב היא 2019, עם 4,261 כלי רכב על הכביש היום. 2024 מסומנת.

  1. 1,134

כל שנה עם 200 כלי רכב ומעלה מדגם ניסאן קשקאי מקבלת עמוד משלה.

85.6% מכלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי שיוצרו ב-2024 בישראל בבעלות פרטית.

סוג הבעלות ברישום.

  • בעלות פרטית

    85.6%

  • חברת השכרה

    4.3%

  • חברה

    3.9%

  • חברת ליסינג

    3.3%

  • סוחר

    2.9%

כל כלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי שיוצרו ב-2024 על כבישי ישראל יוצרו בבריטניה.

ארץ הייצור, כפי שהיא רשומה במרשם.

  • בריטניה

    100.0%

44.4% מכלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי שיוצרו ב-2024 בישראל בצבע שנהב לבן.

הצבעים הנפוצים ביותר, בשמות שבמרשם.

  • 44.4%שנהב לבן

  • 17.5%אפור

  • 10.0%שחור מטאלי

  • 9.4%אפור מטאלי

  • 8.5%כסף מטאלי

  • 5.4%שחור פנינה

34.1% מכלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי שיוצרו ב-2024 בישראל ברמת הגימור ⁦ACENTA TECH⁩.

רמת הגימור ברישום.

  • ⁦ACENTA TECH⁩

    34.1%

  • ⁦TEKNA⁩

    31.1%

  • ⁦ACENTA⁩

    12.2%

  • ⁦ACENTA TOP⁩

    10.7%

  • ⁦ACENTA-TECH⁩

    9.6%

  • ⁦TEKNA TT⁩

    2.3%

מידת הצמיגים הנפוצה ביותר בכלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי שיוצרו ב-2024 בישראל היא ⁦235/55 R18⁩.

מידת הצמיג הקדמי שאיתה נרשם כל כלי רכב.

  • 235/55 R18

    49.1%

  • 235/50 R19

    33.4%

  • 215/65 R17

    17.5%

בנזין הוא סוג ההנעה של 100.0% מכלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי שיוצרו ב-2024 בישראל.

סוג הדלק ברישום.

  • בנזין

    100.0%

66.0% מכלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי שיוצרו ב-2024 בישראל בקבוצת זיהום 14.

משרד התחבורה רושם קבוצת זיהום ל-100.0% מהם, מ-1 לרכב הנקי ביותר ועד 15 לרכב המזהם ביותר.

  • 4 מתוך 15

    0.7%

  • 5 מתוך 15

    15.8%

  • 13 מתוך 15

    17.5%

  • 14 מתוך 15

    66.0%

52.7% מכלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי שיוצרו ב-2024 בישראל ברמת אבזור בטיחותי 4.

משרד התחבורה רושם רמת אבזור בטיחותי ל-100.0% מהם, מ-1 עד 8.

  • 4 מתוך 8

    52.7%

  • 5 מתוך 8

    47.3%

הדגמים משנת 2024 שלצדו בדירוג.

שאלות נפוצות על הדגם הזה בישראל.

כמה כלי רכב מדגם ניסאן קשקאי שיוצרו ב-2024 יש בישראל?

1,134 כלי רכב היו רשומים במרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026, 3.0% מכל 38,390 כלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי בישראל.

מהו הצבע הנפוץ ביותר של ניסאן קשקאי משנת 2024 בישראל?

שנהב לבן, ב-44.4% מהם.

על שם מי רשומים כלי הרכב מדגם ניסאן קשקאי משנת 2024 בישראל?

בעלות פרטית, 85.6%. חברת השכרה, 4.3%. חברה, 3.9%.

מהי מידת הצמיגים של ניסאן קשקאי משנת 2024?

מידת הצמיג הקדמי הנפוצה ביותר במרשם היא ⁦235/55 R18⁩, ב-49.1% מהם, ואחריה ⁦235/50 R19⁩.

מקור: משרד התחבורה, מאגר כלי הרכב הפרטיים והמסחריים, מידע פתוח, נקרא ב-28 באוקטובר 2026.