13 קרנות השתלמות במסלול עוקב מדדים גמיש דיווחו בחודש האחרון, עם סך נכסים של 5.4 מיליארד שקלים.
אלה התשואות, דמי הניהול והנכסים של קרנות השתלמות במסלול עוקב מדדים גמיש בדוח הרשות של ספטמבר 2026. הרשימה מתחילה בגדולה ביותר לפי נכסים, והכפתורים שמעליה ממיינים אותה לפי כל נתון.
כל משבצת היא קרן, וגודלה הוא הכסף שהיא מחזיקה.
- אנליסט מסלולית - קרן השתלמות עוקב מדדים - גמיש1.5 מיליארד שקלים
- מנורה מבטחים השתלמות עוקב מדדים גמיש1.1 מיליארד שקלים
- מיטב השתלמות עוקב מדדים גמיש969 מיליון שקלים
- הראל השתלמות עוקב מדדים - גמיש8.1%
- הפניקס השתלמות עוקב מדדים גמיש6.9%
- מגדל השתלמות מסלול עוקב מדדים - גמיש 297 מיליון שקלים
- ילין לפידות קרן השתלמות מסלול עוקב מדדים גמיש 292 מיליון שקלים
- אלטשולר שחם השתלמות עוקב מדדים גמיש 190 מיליון שקלים
- כלל השתלמות עוקב מדדים גמיש 159 מיליון שקלים
- מור קרן השתלמות לשכירים ולעצמאים עוקבי מדדים עוקב מדדים - גמיש 62.8 מיליון שקלים
- קרן החיסכון לצבא הקבע - עוקב מדדים - גמיש 35.4 מיליון שקלים
- 2 הקרנות האחרות 19.9 מיליון שקלים
כל נקודה היא קרן אחת, והנקודה הגדולה היא הממוצע של כולן.
מתחילת השנה+3.76%
ממוצע של 11 קרנות
הנמוכה ביותר: ילין לפידות קרן השתלמות מסלול עוקב מדדים גמישהגבוהה ביותר: הראל השתלמות עוקב מדדים - גמיש
3 שנים, ממוצע שנתי+6.71%
ממוצע של 6 קרנות
הנמוכה ביותר: מגדל השתלמות מסלול עוקב מדדים - גמישהגבוהה ביותר: מנורה מבטחים השתלמות עוקב מדדים גמיש
5 שנים, ממוצע שנתי+4.59%
ממוצע של 4 קרנות
הנמוכה ביותר: מגדל השתלמות מסלול עוקב מדדים - גמישהגבוהה ביותר: מנורה מבטחים השתלמות עוקב מדדים גמיש
דמי ניהול מהצבירה0.56%
ממוצע של 11 קרנות
הנמוכה ביותר: קרן החיסכון לצבא הקבע - עוקב מדדים - גמישהגבוהה ביותר: מור קרן השתלמות לשכירים ולעצמאים עוקבי מדדים עוקב מדדים - גמיש
בממוצע כל קרן נספרת פעם אחת, בלי קשר לגודלה. התשואות הן לפני דמי ניהול, ותשואות בעבר אינן מעידות על תשואות בעתיד.
התרשים מראה את התשואה הממוצעת של קרנות השתלמות במסלול עוקב מדדים גמיש בכל שנה מלאה.
שנה מוצגת כששלוש קרנות לפחות דיווחו על כל 12 החודשים שלה.
הרשימה המלאה של 13 קרנות השתלמות במסלול עוקב מדדים גמיש שדיווחו על ספטמבר 2026.
1.5 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.61%השנה +4.10%5 שנים –
- מנורה מבטחים השתלמות עוקב מדדים גמישמנורה מבטחים
1.1 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.62%השנה +6.27%5 שנים +6.68%
969 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.63%השנה +4.59%5 שנים +5.93%
438 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.47%השנה +7.10%5 שנים –
375 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.61%השנה +1.95%5 שנים +3.70%
297 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.54%השנה +1.94%5 שנים +2.06%
292 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.66%השנה +0.56%5 שנים –
- אלטשולר שחם השתלמות עוקב מדדים גמישאלטשולר שחם
190 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.61%השנה +5.08%5 שנים –
159 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.49%השנה +0.80%5 שנים –
62.8 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.69%השנה +1.83%5 שנים –
- קרן החיסכון לצבא הקבע - עוקב מדדים - גמישקרן החסכון לצבא הקבע - חברה לניהול קופות גמל · סגורה לציבור
35.4 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.18%השנה +7.09%5 שנים –
16.3 מיליון שקלים
דמי ניהול –השנה –5 שנים –
- קרן השתלמות לאקדמאים במדעי החברה והרוח עוקבי מדדים עוקב מדדים - גמישהחברה לניהול קרן השתלמות לאקדמאים במדעי החברה והרוח · סגורה לציבור
3.6 מיליון שקלים
דמי ניהול –השנה –5 שנים –
אלה המסלולים האחרים של קרנות השתלמות.
- כללי332 מיליארד שקלים47 קרנות
- מניות91.3 מיליארד שקלים24 קרנות
- עוקב מדד S&P 50040.5 מיליארד שקלים22 קרנות
- אשראי ואג"ח27.2 מיליארד שקלים44 קרנות
- מניות סחיר9.6 מיליארד שקלים11 קרנות
- עוקב מדדי מניות7.2 מיליארד שקלים13 קרנות
- משולב סחיר6.7 מיליארד שקלים12 קרנות
- הלכה5.8 מיליארד שקלים19 קרנות
- כספי (שקלי)1.6 מיליארד שקלים11 קרנות
- אג"ח ממשלות805 מיליון שקלים8 קרנות
- אג"ח סחיר698 מיליון שקלים8 קרנות
- קיימות541 מיליון שקלים3 קרנות
קרן אחת הפסיקה לדווח בשלוש השנים האחרונות
אלה השאלות שנשאלות על הקרנות האלה.
כמה קרנות השתלמות במסלול עוקב מדדים גמיש יש?
13 קרנות השתלמות במסלול עוקב מדדים גמיש דיווחו על ספטמבר 2026, עם סך נכסים של 5.4 מיליארד שקלים. בשלוש השנים האחרונות הפסיק לדווח עוד אחד.
מהם דמי הניהול הממוצעים של קרנות השתלמות במסלול עוקב מדדים גמיש?
הממוצע של דמי הניהול מהצבירה הוא 0.56% בשנה, מבין 11 קרנות השתלמות במסלול עוקב מדדים גמיש עם נתון על דמי ניהול. כל קרן נספרת פעם אחת, בלי קשר לגודלה.
לאיזו מבין קרנות השתלמות במסלול עוקב מדדים גמיש יש התשואה הגבוהה ביותר ב-5 שנים?
התשואה השנתית הממוצעת הגבוהה ביותר ב-5 שנים היא של מנורה מבטחים השתלמות עוקב מדדים גמיש, +6.68%, מבין 4 קרנות השתלמות במסלול עוקב מדדים גמיש עם נתון ל-5 שנים. הנמוכה ביותר היא של מגדל השתלמות מסלול עוקב מדדים - גמיש, +2.06%. התשואות הן לפני דמי ניהול.
האם התשואות האלה הן לפני דמי ניהול או אחריהם?
לפני. הרשות מציינת שהתשואות שהיא מדווחת הן לפני דמי הניהול של הקרן, ולכן התשואה של החוסך נמוכה בשיעור דמי הניהול מהצבירה.
הנתונים לקוחים מהדוחות החודשיים של רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון לחודש ספטמבר 2026, והם נכונים ל-5 בנובמבר 2026. התשואות הן לפני דמי ניהול, ותשואות בעבר אינן מעידות על תשואות בעתיד.