דילוג לתוכן הראשי
בחירות 2026

תוצאות ההצבעה של 27 באוקטובר

על כבישי ישראל נוסעים 315 כלי רכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2017, במקום ה-132 בין הדגמים שיוצרו באותה שנה.

זה 1.5% מכל 20,707 כלי הרכב מדגם רנו מגאן על כבישי ישראל, לפי המרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026.

  • ה-132 מבין 162 הדגמים עם 200 כלי רכב ומעלה שיוצרו ב-2017
  • 286 עם רישיון רכב בתוקף ב-28 באוקטובר 2026
  • 91.7% עשו טסט שנתי ב-12 החודשים שלפני אותו יום
  • שנהב לבן הוא הצבע הנפוץ ביותר, ב-34.9% מהם

2017 במקום ה-12 מבין 25 השנים שבהן יוצרו כלי הרכב מדגם רנו מגאן בישראל.

השנה עם הכי הרבה כלי רכב היא 2020, עם 4,020 כלי רכב על הכביש היום. 2017 מסומנת.

  1. 315

כל שנה עם 200 כלי רכב ומעלה מדגם רנו מגאן מקבלת עמוד משלה.

83.8% מכלי הרכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2017 בישראל בבעלות פרטית.

סוג הבעלות ברישום.

  • בעלות פרטית

    83.8%

  • חברה

    12.4%

  • סוחר

    3.5%

  • חברת ליסינג

    0.3%

כל כלי הרכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2017 על כבישי ישראל יוצרו בספרד.

ארץ הייצור, כפי שהיא רשומה במרשם.

  • ספרד

    100.0%

34.9% מכלי הרכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2017 בישראל בצבע שנהב לבן.

הצבעים הנפוצים ביותר, בשמות שבמרשם.

  • 34.9%שנהב לבן

  • 26.0%כסף מטאלי

  • 21.6%שחור מטאלי

  • 14.0%אפור כהה מטאלי

  • 1.6%כחול מטאלי

  • 0.6%אפור כחול מטאלי

93.3% מכלי הרכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2017 בישראל ברמת הגימור ⁦EXPRESSION⁩.

רמת הגימור ברישום.

  • ⁦EXPRESSION⁩

    93.3%

  • ⁦ZEN⁩

    5.7%

  • ⁦ZEN SRF⁩

    1.0%

מידת הצמיגים הנפוצה ביותר בכלי הרכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2017 בישראל היא ⁦205/55 R16⁩.

מידת הצמיג הקדמי שאיתה נרשם כל כלי רכב.

  • 205/55 R16

    99.7%

  • 205/50 R17

    0.3%

דיזל הוא סוג ההנעה של 71.4% מכלי הרכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2017 בישראל.

סוג הדלק ברישום.

  • דיזל

    71.4%

  • בנזין

    28.6%

95.9% מכלי הרכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2017 בישראל בקבוצת זיהום 14.

משרד התחבורה רושם קבוצת זיהום ל-100.0% מהם, מ-1 לרכב הנקי ביותר ועד 15 לרכב המזהם ביותר.

  • 13 מתוך 15

    4.1%

  • 14 מתוך 15

    95.9%

הדגמים משנת 2017 שלצדו בדירוג.

שאלות נפוצות על הדגם הזה בישראל.

כמה כלי רכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2017 יש בישראל?

315 כלי רכב היו רשומים במרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026, 1.5% מכל 20,707 כלי הרכב מדגם רנו מגאן בישראל.

מהו הצבע הנפוץ ביותר של רנו מגאן משנת 2017 בישראל?

שנהב לבן, ב-34.9% מהם.

על שם מי רשומים כלי הרכב מדגם רנו מגאן משנת 2017 בישראל?

בעלות פרטית, 83.8%. חברה, 12.4%. סוחר, 3.5%.

מהי מידת הצמיגים של רנו מגאן משנת 2017?

מידת הצמיג הקדמי הנפוצה ביותר במרשם היא ⁦205/55 R16⁩, ב-99.7% מהם, ואחריה ⁦205/50 R17⁩.

מקור: משרד התחבורה, מאגר כלי הרכב הפרטיים והמסחריים, מידע פתוח, נקרא ב-28 באוקטובר 2026.