דילוג לתוכן הראשי
בחירות 2026

תוצאות ההצבעה של 27 באוקטובר

על כבישי ישראל נוסעים 1,035 כלי רכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2024, במקום ה-73 בין הדגמים שיוצרו באותה שנה.

זה 5.0% מכל 20,707 כלי הרכב מדגם רנו מגאן על כבישי ישראל, לפי המרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026.

  • ה-73 מבין 171 הדגמים עם 200 כלי רכב ומעלה שיוצרו ב-2024
  • 1,004 עם רישיון רכב בתוקף ב-28 באוקטובר 2026
  • 67.1% עשו טסט שנתי ב-12 החודשים שלפני אותו יום
  • שנהב לבן הוא הצבע הנפוץ ביותר, ב-51.8% מהם

2024 במקום השישי מבין 25 השנים שבהן יוצרו כלי הרכב מדגם רנו מגאן בישראל.

השנה עם הכי הרבה כלי רכב היא 2020, עם 4,020 כלי רכב על הכביש היום. 2024 מסומנת.

  1. 1,035

כל שנה עם 200 כלי רכב ומעלה מדגם רנו מגאן מקבלת עמוד משלה.

46.7% מכלי הרכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2024 בישראל בבעלות חברת ליסינג.

סוג הבעלות ברישום.

  • חברת ליסינג

    46.7%

  • חברת השכרה

    21.2%

  • חברה

    17.1%

  • בעלות פרטית

    13.6%

  • סוחר

    1.4%

96.2% מכלי הרכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2024 בישראל יוצרו בטורקיה.

ארץ הייצור, כפי שהיא רשומה במרשם.

  • טורקיה

    96.2%

  • צרפת

    2.9%

  • ספרד

    0.9%

51.8% מכלי הרכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2024 בישראל בצבע שנהב לבן.

הצבעים הנפוצים ביותר, בשמות שבמרשם.

  • 51.8%שנהב לבן

  • 16.9%שחור מטאלי

  • 15.8%אפור כהה מטאלי

  • 15.0%כסף מטאלי

  • 0.3%צהוב מטאלי

  • 0.1%אפור מטאלי

91.8% מכלי הרכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2024 בישראל ברמת הגימור ⁦ICONIC⁩.

רמת הגימור ברישום.

  • ⁦ICONIC⁩

    91.8%

  • ⁦INTENSE⁩

    2.4%

  • ⁦EXECUTIVE⁩

    2.1%

  • ⁦BALANCE EV60⁩

    2.0%

  • ⁦BALANCE PK E⁩

    0.7%

  • ⁦ULTIME⁩

    0.5%

מידת הצמיגים הנפוצה ביותר בכלי הרכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2024 בישראל היא ⁦205/55 R16⁩.

מידת הצמיג הקדמי שאיתה נרשם כל כלי רכב.

  • 205/55 R16

    91.7%

  • 195/60 R18

    2.8%

  • 205/50 R17

    2.4%

  • 225/40 R18

    2.1%

דיזל הוא סוג ההנעה של 96.2% מכלי הרכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2024 בישראל.

סוג הדלק ברישום.

  • דיזל

    96.2%

  • חשמלי

    2.9%

  • בנזין

    0.9%

94.0% מכלי הרכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2024 בישראל בקבוצת זיהום 6.

משרד התחבורה רושם קבוצת זיהום ל-97.1% מהם, מ-1 לרכב הנקי ביותר ועד 15 לרכב המזהם ביותר.

  • 6 מתוך 15

    94.0%

  • 8 מתוך 15

    2.1%

  • 9 מתוך 15

    0.1%

  • 15 מתוך 15

    0.9%

הדגמים משנת 2024 שלצדו בדירוג.

שאלות נפוצות על הדגם הזה בישראל.

כמה כלי רכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2024 יש בישראל?

1,035 כלי רכב היו רשומים במרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026, 5.0% מכל 20,707 כלי הרכב מדגם רנו מגאן בישראל.

מהו הצבע הנפוץ ביותר של רנו מגאן משנת 2024 בישראל?

שנהב לבן, ב-51.8% מהם.

על שם מי רשומים כלי הרכב מדגם רנו מגאן משנת 2024 בישראל?

חברת ליסינג, 46.7%. חברת השכרה, 21.2%. חברה, 17.1%.

מהי מידת הצמיגים של רנו מגאן משנת 2024?

מידת הצמיג הקדמי הנפוצה ביותר במרשם היא ⁦205/55 R16⁩, ב-91.7% מהם, ואחריה ⁦195/60 R18⁩.

מקור: משרד התחבורה, מאגר כלי הרכב הפרטיים והמסחריים, מידע פתוח, נקרא ב-28 באוקטובר 2026.