דילוג לתוכן הראשי
בחירות 2026

תוצאות ההצבעה של 27 באוקטובר

על כבישי ישראל נוסעים 1,484 כלי רכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2022, במקום ה-58 בין הדגמים שיוצרו באותה שנה.

זה 7.2% מכל 20,707 כלי הרכב מדגם רנו מגאן על כבישי ישראל, לפי המרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026.

  • ה-58 מבין 152 הדגמים עם 200 כלי רכב ומעלה שיוצרו ב-2022
  • 1,138 עם רישיון רכב בתוקף ב-28 באוקטובר 2026
  • 79.9% עשו טסט שנתי ב-12 החודשים שלפני אותו יום
  • שנהב לבן הוא הצבע הנפוץ ביותר, ב-81.9% מהם

2022 במקום החמישי מבין 25 השנים שבהן יוצרו כלי הרכב מדגם רנו מגאן בישראל.

השנה עם הכי הרבה כלי רכב היא 2020, עם 4,020 כלי רכב על הכביש היום. 2022 מסומנת.

  1. 1,484

כל שנה עם 200 כלי רכב ומעלה מדגם רנו מגאן מקבלת עמוד משלה.

58.0% מכלי הרכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2022 בישראל בבעלות פרטית.

סוג הבעלות ברישום.

  • בעלות פרטית

    58.0%

  • חברה

    18.2%

  • חברת ליסינג

    11.1%

  • חברת השכרה

    6.4%

  • סוחר

    6.4%

97.1% מכלי הרכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2022 בישראל יוצרו בטורקיה.

ארץ הייצור, כפי שהיא רשומה במרשם.

  • טורקיה

    97.1%

  • ספרד

    1.7%

  • צרפת

    1.2%

81.9% מכלי הרכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2022 בישראל בצבע שנהב לבן.

הצבעים הנפוצים ביותר, בשמות שבמרשם.

  • 81.9%שנהב לבן

  • 8.4%שחור מטאלי

  • 7.3%אפור כהה מטאלי

  • 1.2%אדום מטאלי

  • 0.4%כתום

  • 0.4%צהוב מטאלי

60.2% מכלי הרכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2022 בישראל ברמת הגימור ⁦ZEN⁩.

רמת הגימור ברישום.

  • ⁦ZEN⁩

    60.2%

  • ⁦INTENSE⁩

    36.9%

  • ⁦RS TROPHY⁩

    1.7%

  • ⁦BALANCE EV60⁩

    1.1%

  • ⁦BALANCE PK E⁩

    0.1%

  • ⁦EXECUTIVE⁩

    0.1%

מידת הצמיגים הנפוצה ביותר בכלי הרכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2022 בישראל היא ⁦205/55 R16⁩.

מידת הצמיג הקדמי שאיתה נרשם כל כלי רכב.

  • 205/55 R16

    60.1%

  • 205/50 R17

    36.9%

  • 245/35 R19

    1.7%

  • 195/60 R18

    1.1%

דיזל הוא סוג ההנעה של 84.9% מכלי הרכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2022 בישראל.

סוג הדלק ברישום.

  • דיזל

    84.9%

  • בנזין

    13.9%

  • חשמלי

    1.2%

33.1% מכלי הרכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2022 בישראל בקבוצת זיהום 9.

משרד התחבורה רושם קבוצת זיהום ל-98.8% מהם, מ-1 לרכב הנקי ביותר ועד 15 לרכב המזהם ביותר.

  • 6 מתוך 15

    17.1%

  • 8 מתוך 15

    0.1%

  • 9 מתוך 15

    33.1%

  • 10 מתוך 15

    3.7%

  • 11 מתוך 15

    30.9%

  • 12 מתוך 15

    0.8%

  • 13 מתוך 15

    11.4%

  • 15 מתוך 15

    1.7%

הדגמים משנת 2022 שלצדו בדירוג.

שאלות נפוצות על הדגם הזה בישראל.

כמה כלי רכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2022 יש בישראל?

1,484 כלי רכב היו רשומים במרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026, 7.2% מכל 20,707 כלי הרכב מדגם רנו מגאן בישראל.

מהו הצבע הנפוץ ביותר של רנו מגאן משנת 2022 בישראל?

שנהב לבן, ב-81.9% מהם.

על שם מי רשומים כלי הרכב מדגם רנו מגאן משנת 2022 בישראל?

בעלות פרטית, 58.0%. חברה, 18.2%. חברת ליסינג, 11.1%.

מהי מידת הצמיגים של רנו מגאן משנת 2022?

מידת הצמיג הקדמי הנפוצה ביותר במרשם היא ⁦205/55 R16⁩, ב-60.1% מהם, ואחריה ⁦205/50 R17⁩.

מקור: משרד התחבורה, מאגר כלי הרכב הפרטיים והמסחריים, מידע פתוח, נקרא ב-28 באוקטובר 2026.