דילוג לתוכן הראשי
בחירות 2026

תוצאות ההצבעה של 27 באוקטובר

על כבישי ישראל נוסעים 3,966 כלי רכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2019, במקום ה-17 בין הדגמים שיוצרו באותה שנה.

זה 19.2% מכל 20,707 כלי הרכב מדגם רנו מגאן על כבישי ישראל, לפי המרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026.

  • ה-17 מבין 137 הדגמים עם 200 כלי רכב ומעלה שיוצרו ב-2019
  • 3,346 עם רישיון רכב בתוקף ב-28 באוקטובר 2026
  • 88.3% עשו טסט שנתי ב-12 החודשים שלפני אותו יום
  • שנהב לבן הוא הצבע הנפוץ ביותר, ב-57.1% מהם

2019 במקום השלישי מבין 25 השנים שבהן יוצרו כלי הרכב מדגם רנו מגאן בישראל.

השנה עם הכי הרבה כלי רכב היא 2020, עם 4,020 כלי רכב על הכביש היום. 2019 מסומנת.

  1. 3,966

כל שנה עם 200 כלי רכב ומעלה מדגם רנו מגאן מקבלת עמוד משלה.

81.9% מכלי הרכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2019 בישראל בבעלות פרטית.

סוג הבעלות ברישום.

  • בעלות פרטית

    81.9%

  • חברה

    12.7%

  • סוחר

    5.0%

  • חברת ליסינג

    0.3%

86.6% מכלי הרכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2019 בישראל יוצרו בטורקיה.

ארץ הייצור, כפי שהיא רשומה במרשם.

  • טורקיה

    86.6%

  • ספרד

    13.4%

57.1% מכלי הרכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2019 בישראל בצבע שנהב לבן.

הצבעים הנפוצים ביותר, בשמות שבמרשם.

  • 57.1%שנהב לבן

  • 15.1%כסף מטאלי

  • 14.3%אפור כהה מטאלי

  • 10.2%שחור מטאלי

  • 2.5%בז מטאלי

  • 0.4%אפור כחול מטאלי

76.1% מכלי הרכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2019 בישראל ברמת הגימור ⁦INTENSE⁩.

רמת הגימור ברישום.

  • ⁦INTENSE⁩

    76.1%

  • ⁦EXECUTIVE⁩

    10.5%

  • ⁦LIFE⁩

    6.6%

  • ⁦ZEN⁩

    5.6%

  • ⁦ZEN SRF⁩

    1.1%

  • ⁦RS⁩

    0.1%

מידת הצמיגים הנפוצה ביותר בכלי הרכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2019 בישראל היא ⁦205/50 R17⁩.

מידת הצמיג הקדמי שאיתה נרשם כל כלי רכב.

  • 205/50 R17

    76.2%

  • 205/55 R16

    13.1%

  • 225/40 R18

    10.4%

  • 245/35 R19

    0.1%

דיזל הוא סוג ההנעה של 79.9% מכלי הרכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2019 בישראל.

סוג הדלק ברישום.

  • דיזל

    79.9%

  • בנזין

    20.1%

79.9% מכלי הרכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2019 בישראל בקבוצת זיהום 13.

משרד התחבורה רושם קבוצת זיהום ל-100.0% מהם, מ-1 לרכב הנקי ביותר ועד 15 לרכב המזהם ביותר.

  • 13 מתוך 15

    79.9%

  • 15 מתוך 15

    20.1%

92.3% מכלי הרכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2019 בישראל ברמת אבזור בטיחותי 1.

משרד התחבורה רושם רמת אבזור בטיחותי ל-92.3% מהם, מ-1 עד 8.

  • 1 מתוך 8

    92.3%

הדגמים משנת 2019 שלצדו בדירוג.

שאלות נפוצות על הדגם הזה בישראל.

כמה כלי רכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2019 יש בישראל?

3,966 כלי רכב היו רשומים במרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026, 19.2% מכל 20,707 כלי הרכב מדגם רנו מגאן בישראל.

מהו הצבע הנפוץ ביותר של רנו מגאן משנת 2019 בישראל?

שנהב לבן, ב-57.1% מהם.

על שם מי רשומים כלי הרכב מדגם רנו מגאן משנת 2019 בישראל?

בעלות פרטית, 81.9%. חברה, 12.7%. סוחר, 5.0%.

מהי מידת הצמיגים של רנו מגאן משנת 2019?

מידת הצמיג הקדמי הנפוצה ביותר במרשם היא ⁦205/50 R17⁩, ב-76.2% מהם, ואחריה ⁦205/55 R16⁩.

מקור: משרד התחבורה, מאגר כלי הרכב הפרטיים והמסחריים, מידע פתוח, נקרא ב-28 באוקטובר 2026.