דילוג לתוכן הראשי
בחירות 2026

תוצאות ההצבעה של 27 באוקטובר

על כבישי ישראל נוסעים 4,020 כלי רכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2020, במקום ה-14 בין הדגמים שיוצרו באותה שנה.

זה 19.4% מכל 20,707 כלי הרכב מדגם רנו מגאן על כבישי ישראל, לפי המרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026.

  • ה-14 מבין 131 הדגמים עם 200 כלי רכב ומעלה שיוצרו ב-2020
  • 3,490 עם רישיון רכב בתוקף ב-28 באוקטובר 2026
  • 89.7% עשו טסט שנתי ב-12 החודשים שלפני אותו יום
  • שנהב לבן הוא הצבע הנפוץ ביותר, ב-54.7% מהם

יותר כלי רכב מדגם רנו מגאן בישראל יוצרו ב-2020 מאשר בכל שנה אחרת.

כלי הרכב שעל הכביש היום לפי שנת הייצור, כש-2020 מסומנת.

  1. 4,020

כל שנה עם 200 כלי רכב ומעלה מדגם רנו מגאן מקבלת עמוד משלה.

77.9% מכלי הרכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2020 בישראל בבעלות פרטית.

סוג הבעלות ברישום.

  • בעלות פרטית

    77.9%

  • חברה

    16.0%

  • סוחר

    5.2%

  • חברת ליסינג

    0.5%

  • חברת השכרה

    0.3%

82.5% מכלי הרכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2020 בישראל יוצרו בטורקיה.

ארץ הייצור, כפי שהיא רשומה במרשם.

  • טורקיה

    82.5%

  • ספרד

    17.5%

54.7% מכלי הרכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2020 בישראל בצבע שנהב לבן.

הצבעים הנפוצים ביותר, בשמות שבמרשם.

  • 54.7%שנהב לבן

  • 15.6%כסף מטאלי

  • 14.5%אפור כהה מטאלי

  • 14.5%שחור מטאלי

  • 0.5%בז מטאלי

  • 0.1%כתום

73.8% מכלי הרכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2020 בישראל ברמת הגימור ⁦INTENSE⁩.

רמת הגימור ברישום.

  • ⁦INTENSE⁩

    73.8%

  • ⁦ZEN⁩

    17.0%

  • ⁦EXECUTIVE⁩

    8.7%

  • ⁦RS⁩

    0.5%

מידת הצמיגים הנפוצה ביותר בכלי הרכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2020 בישראל היא ⁦205/50 R17⁩.

מידת הצמיג הקדמי שאיתה נרשם כל כלי רכב.

  • 205/50 R17

    73.8%

  • 205/55 R16

    16.8%

  • 225/40 R18

    8.8%

  • 245/35 R19

    0.5%

דיזל הוא סוג ההנעה של 99.4% מכלי הרכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2020 בישראל.

סוג הדלק ברישום.

  • דיזל

    99.4%

  • בנזין

    0.6%

99.4% מכלי הרכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2020 בישראל בקבוצת זיהום 13.

משרד התחבורה רושם קבוצת זיהום ל-100.0% מהם, מ-1 לרכב הנקי ביותר ועד 15 לרכב המזהם ביותר.

  • 13 מתוך 15

    99.4%

  • 15 מתוך 15

    0.6%

100.0% מכלי הרכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2020 בישראל ברמת אבזור בטיחותי 1.

משרד התחבורה רושם רמת אבזור בטיחותי ל-100.0% מהם, מ-1 עד 8.

  • 1 מתוך 8

    100.0%

הדגמים משנת 2020 שלצדו בדירוג.

שאלות נפוצות על הדגם הזה בישראל.

כמה כלי רכב מדגם רנו מגאן שיוצרו ב-2020 יש בישראל?

4,020 כלי רכב היו רשומים במרשם של משרד התחבורה ב-28 באוקטובר 2026, 19.4% מכל 20,707 כלי הרכב מדגם רנו מגאן בישראל.

מהו הצבע הנפוץ ביותר של רנו מגאן משנת 2020 בישראל?

שנהב לבן, ב-54.7% מהם.

על שם מי רשומים כלי הרכב מדגם רנו מגאן משנת 2020 בישראל?

בעלות פרטית, 77.9%. חברה, 16.0%. סוחר, 5.2%.

מהי מידת הצמיגים של רנו מגאן משנת 2020?

מידת הצמיג הקדמי הנפוצה ביותר במרשם היא ⁦205/50 R17⁩, ב-73.8% מהם, ואחריה ⁦205/55 R16⁩.

מקור: משרד התחבורה, מאגר כלי הרכב הפרטיים והמסחריים, מידע פתוח, נקרא ב-28 באוקטובר 2026.