הכשרה מנהלת 32 מסלולי חיסכון בביטוח, עם סך נכסים של 34.8 מיליארד שקלים.
אלה התשואות, דמי הניהול והנכסים של מסלולי חיסכון בביטוח של הכשרה בדוח הרשות של ספטמבר 2026. הרשימה מתחילה בגדולה ביותר לפי נכסים, והכפתורים שמעליה ממיינים אותה לפי כל נתון.
כל משבצת היא קרן, וגודלה הוא הכסף שהיא מחזיקה.
- הכשרה חברה לביטוח בע"מ - מנוהל באמצעות מיטב ניהול תיקים בע"מ - כללי6.4 מיליארד שקלים
- 21 הקרנות האחרות15.7%
- הכשרה חברה לביטוח בע"מ- כללי14.0%
- הכשרה חברה לביטוח בע"מ - ילין לפידות ניהול תיקי השקעות בע"מ - כללי9.8%
- הכשרה- מור בית השקעות ניהול תיקים בע"מ- כללי9.7%
- הכשרה - אלטשולר שחם בע"מ - כללי6.2%
- הכשרה- אנליסט ניהול תיקי השקעות בע"מ- כללי6.0%
- הכשרה מנוהל באמצעות מיטב ניהול תיקים בע"מ - מניות5.7%
כל נקודה היא קרן אחת, והנקודה הגדולה היא הממוצע של כולן.
מתחילת השנה+5.82%
ממוצע של 30 קרנות
הנמוכה ביותר: הכשרה חברה לביטוח בע"מ - מנוהל באמצעות אלטשולר שחם בע"מ - אג"ח ממשלותהגבוהה ביותר: הכשרה מנוהל באמצעות מור בית השקעות ניהול תיקים בע"מ - מניות
3 שנים, ממוצע שנתי+11.07%
ממוצע של 28 קרנות
הנמוכה ביותר: הכשרה חברה לביטוח בע"מ - אג"ח ממשלותהגבוהה ביותר: הכשרה מנוהל באמצעות מור בית השקעות ניהול תיקים בע"מ - מניות
5 שנים, ממוצע שנתי+6.42%
ממוצע של 22 קרנות
הנמוכה ביותר: הכשרה - מנוהל באמצעות מור בית השקעות ניהול תיקים בע"מ - אג"ח ממשלותהגבוהה ביותר: הכשרה מנוהל באמצעות מיטב ניהול תיקים בע"מ - מניות
דמי ניהול מהצבירה0.85%
ממוצע של 30 קרנות
הנמוכה ביותר: הכשרה חברה לביטוח בע"מ מסלול לבני 50 ומטההגבוהה ביותר: הכשרה חברה לביטוח בע"מ - קרן י'
בממוצע כל קרן נספרת פעם אחת, בלי קשר לגודלה. התשואות הן לפני דמי ניהול, ותשואות בעבר אינן מעידות על תשואות בעתיד.
הרשימה המלאה של 32 מסלולי חיסכון בביטוח של הכשרה שדיווחו על ספטמבר 2026.
6.4 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.84%השנה +7.02%5 שנים +8.21%
4.9 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.82%השנה +6.01%5 שנים +7.25%
3.4 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.84%השנה +5.44%5 שנים +6.80%
3.4 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.84%השנה +7.46%5 שנים +7.28%
2.1 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.84%השנה +4.75%5 שנים +5.87%
2.1 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.84%השנה +6.47%5 שנים –
2.0 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.84%השנה +10.85%5 שנים +12.47%
- הכשרה חברה לביטוח בע"מ - קרן י'קרנות ח', ט' וי'
1.9 מיליארד שקלים
דמי ניהול 1.86%השנה +4.51%5 שנים +6.95%
1.3 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.84%השנה +12.22%5 שנים +11.40%
952 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.76%השנה +10.75%5 שנים +11.15%
945 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.84%השנה +8.81%5 שנים +11.91%
856 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.84%השנה +10.48%5 שנים –
- הכשרה חברה לביטוח בע"מ - אשראי ואג"חאשראי ואג"ח
547 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.87%השנה +2.79%5 שנים –
465 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.84%השנה +8.55%5 שנים +9.65%
- הכשרה חברה לביטוח בע"מ מסלול בסיסי למקבלי קצבהבסיסי למקבלי קצבה
379 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.75%השנה +5.46%5 שנים +5.09%
- הכשרה חברה לביטוח בע"מ - עוקב מדד 500 S&Pעוקב מדד S&P 500
367 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.83%השנה +8.01%5 שנים –
- הכשרה חברה לביטוח בע"מ - אג"ח ממשלותאג"ח ממשלות
306 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.83%השנה +1.05%5 שנים +2.31%
299 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.84%השנה +0.82%5 שנים +2.15%
- הכשרה חברה לביטוח בע"מ - משולב סחירמשולב סחיר
295 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.83%השנה +6.78%5 שנים –
235 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.84%השנה +1.91%5 שנים +1.96%
- הכשרה חברה לביטוח בע"מ - כספי (שקלי)כספי (שקלי)
231 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.84%השנה +3.03%5 שנים +3.17%
231 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.84%השנה +2.66%5 שנים +1.94%
- הכשרה חברה לביטוח בע"מ מסלול לבני 50 ומטהלבני 50 ומטה
228 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.60%השנה +6.69%5 שנים +6.63%
- הכשרה חברה לביטוח בע"מ מסלול לבני 50-60לבני 50 עד 60
213 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.63%השנה +6.58%5 שנים +6.55%
- הכשרה חברה לביטוח בע"מ - אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות)אג"ח עם עד 25% מניות
204 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.83%השנה +4.44%5 שנים –
- הכשרה חברה לביטוח בע"מ לבני 60 ומעלהלבני 60 ומעלה
191 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.74%השנה +4.94%5 שנים +5.09%
149 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.84%השנה +1.63%5 שנים +1.85%
95.2 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.83%השנה +2.46%5 שנים –
- הכשרה חברה לביטוח בע"מ - קרן ט'קרנות ח', ט' וי'
75.5 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.87%השנה +6.16%5 שנים +5.47%
- הכשרה חברה לביטוח בע"מ - עוקב מדדים גמישעוקב מדדים גמיש
38.5 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.84%השנה +5.79%5 שנים –
- הכשרה חברה לביטוח בע"מ- מניות סחירמניות סחיר
30.0 מיליון שקלים
דמי ניהול –השנה –5 שנים –
- הכשרה חברה לביטוח בע"מ- עוקב מדדי מניותעוקב מדדי מניות
28.3 מיליון שקלים
דמי ניהול –השנה –5 שנים –
אלה סוגי הקרנות של הכשרה.
קרן אחת הפסיקה לדווח בשלוש השנים האחרונות
אלה השאלות שנשאלות על הקרנות האלה.
כמה מסלולי חיסכון בביטוח של הכשרה יש?
32 מסלולי חיסכון בביטוח של הכשרה דיווחו על ספטמבר 2026, עם סך נכסים של 34.8 מיליארד שקלים. בשלוש השנים האחרונות הפסיק לדווח עוד אחד.
מהם דמי הניהול הממוצעים של מסלולי חיסכון בביטוח של הכשרה?
הממוצע של דמי הניהול מהצבירה הוא 0.85% בשנה, מבין 30 מסלולי חיסכון בביטוח של הכשרה עם נתון על דמי ניהול. כל קרן נספרת פעם אחת, בלי קשר לגודלה.
לאיזו מבין מסלולי חיסכון בביטוח של הכשרה יש התשואה הגבוהה ביותר ב-5 שנים?
התשואה השנתית הממוצעת הגבוהה ביותר ב-5 שנים היא של הכשרה מנוהל באמצעות מיטב ניהול תיקים בע"מ - מניות, +12.47%, מבין 22 מסלולי חיסכון בביטוח של הכשרה עם נתון ל-5 שנים. הנמוכה ביותר היא של הכשרה - מנוהל באמצעות מור בית השקעות ניהול תיקים בע"מ - אג"ח ממשלות, +1.85%. התשואות הן לפני דמי ניהול.
האם התשואות האלה הן לפני דמי ניהול או אחריהם?
לפני. הרשות מציינת שהתשואות שהיא מדווחת הן לפני דמי הניהול של הקרן, ולכן התשואה של החוסך נמוכה בשיעור דמי הניהול מהצבירה.
הנתונים לקוחים מהדוחות החודשיים של רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון לחודש ספטמבר 2026, והם נכונים ל-5 בנובמבר 2026. התשואות הן לפני דמי ניהול, ותשואות בעבר אינן מעידות על תשואות בעתיד.