הראל מנהלת 16 קרנות השתלמות, עם סך נכסים של 37.4 מיליארד שקלים.
אלה התשואות, דמי הניהול והנכסים של קרנות השתלמות של הראל בדוח הרשות של ספטמבר 2026. הרשימה מתחילה בגדולה ביותר לפי נכסים, והכפתורים שמעליה ממיינים אותה לפי כל נתון.
כל משבצת היא קרן, וגודלה הוא הכסף שהיא מחזיקה.
- הראל השתלמות כללי16.0 מיליארד שקלים
- הראל השתלמות - עוקב מדד S&P 5007.9 מיליארד שקלים
- הראל השתלמות מסלול מניות15.6%
- הראל השתלמות אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) 2.5 מיליארד שקלים
- הראל השתלמות מניות סחיר 2.1 מיליארד שקלים
- הראל השתלמות מסלול הלכה 743 מיליון שקלים
- הראל השתלמות משולב סחיר 550 מיליון שקלים
- הראל השתלמות עוקב מדדי מניות 511 מיליון שקלים
- הראל השתלמות עוקב מדדים - גמיש 438 מיליון שקלים
- הראל השתלמות אשראי ואג"ח 393 מיליון שקלים
- 5 הקרנות האחרות 337 מיליון שקלים
- הראל השתלמות אג"ח סחיר 134 מיליון שקלים
כל נקודה היא קרן אחת, והנקודה הגדולה היא הממוצע של כולן.
מתחילת השנה+5.10%
ממוצע של 16 קרנות
הנמוכה ביותר: הראל השתלמות עוקב מדדי אג"חהגבוהה ביותר: הראל השתלמות מסלול מניות
3 שנים, ממוצע שנתי+10.20%
ממוצע של 8 קרנות
הנמוכה ביותר: הראל השתלמות מסלול כספי (שקלי)הגבוהה ביותר: הראל השתלמות מסלול מניות
5 שנים, ממוצע שנתי+7.33%
ממוצע של 7 קרנות
הנמוכה ביותר: הראל השתלמות אשראי ואג"חהגבוהה ביותר: הראל השתלמות מסלול מניות
דמי ניהול מהצבירה0.53%
ממוצע של 16 קרנות
הנמוכה ביותר: הראל השתלמות מסלול סחיר- אג"ח עם מניות (עד 25% מניות)הגבוהה ביותר: הראל השתלמות מסלול הלכה
בממוצע כל קרן נספרת פעם אחת, בלי קשר לגודלה. התשואות הן לפני דמי ניהול, ותשואות בעבר אינן מעידות על תשואות בעתיד.
הרשימה המלאה של 16 קרנות השתלמות של הראל שדיווחו על ספטמבר 2026.
16.0 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.60%השנה +6.92%5 שנים +7.32%
- הראל השתלמות - עוקב מדד S&P 500עוקב מדד S&P 500
7.9 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.50%השנה +7.82%5 שנים +11.89%
5.8 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.53%השנה +12.87%5 שנים +12.55%
2.5 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.55%השנה +2.36%5 שנים +3.64%
- הראל השתלמות מניות סחירמניות סחיר
2.1 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.49%השנה +9.58%5 שנים –
743 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.67%השנה +6.99%5 שנים +7.18%
- הראל השתלמות משולב סחירמשולב סחיר
550 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.54%השנה +6.48%5 שנים +6.38%
- הראל השתלמות עוקב מדדי מניותעוקב מדדי מניות
511 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.51%השנה +11.39%5 שנים –
- הראל השתלמות עוקב מדדים - גמישעוקב מדדים גמיש
438 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.47%השנה +7.10%5 שנים –
- הראל השתלמות אשראי ואג"חאשראי ואג"ח
393 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.60%השנה +1.76%5 שנים +2.38%
- הראל השתלמות אג"ח סחיראג"ח סחיר
134 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.50%השנה +2.85%5 שנים –
129 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.41%השנה +3.68%5 שנים –
- הראל השתלמות מסלול כספי (שקלי)כספי (שקלי)
114 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.50%השנה +2.98%5 שנים –
- הראל השתלמות עוקב מדדים- אג"ח עם מניות (עד 25% מניות)עוקב מדדי אג"ח
41.6 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.47%השנה +3.99%5 שנים –
- הראל השתלמות עוקב מדדי אג"חעוקב מדדי אג"ח
34.2 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.52%השנה -5.61%5 שנים –
- הראל השתלמות קיימותקיימות
18.1 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.57%השנה +0.46%5 שנים –
אלה סוגי הקרנות של הראל.
אלה השאלות שנשאלות על הקרנות האלה.
כמה קרנות השתלמות של הראל יש?
16 קרנות השתלמות של הראל דיווחו על ספטמבר 2026, עם סך נכסים של 37.4 מיליארד שקלים. בשלוש השנים האחרונות הפסיקו לדווח עוד 4.
מהם דמי הניהול הממוצעים של קרנות השתלמות של הראל?
הממוצע של דמי הניהול מהצבירה הוא 0.53% בשנה, מבין 16 קרנות השתלמות של הראל עם נתון על דמי ניהול. כל קרן נספרת פעם אחת, בלי קשר לגודלה.
לאיזו מבין קרנות השתלמות של הראל יש התשואה הגבוהה ביותר ב-5 שנים?
התשואה השנתית הממוצעת הגבוהה ביותר ב-5 שנים היא של הראל השתלמות מסלול מניות, +12.55%, מבין 7 קרנות השתלמות של הראל עם נתון ל-5 שנים. הנמוכה ביותר היא של הראל השתלמות אשראי ואג"ח, +2.38%. התשואות הן לפני דמי ניהול.
האם התשואות האלה הן לפני דמי ניהול או אחריהם?
לפני. הרשות מציינת שהתשואות שהיא מדווחת הן לפני דמי הניהול של הקרן, ולכן התשואה של החוסך נמוכה בשיעור דמי הניהול מהצבירה.
הנתונים לקוחים מהדוחות החודשיים של רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון לחודש ספטמבר 2026, והם נכונים ל-5 בנובמבר 2026. התשואות הן לפני דמי ניהול, ותשואות בעבר אינן מעידות על תשואות בעתיד.