הראל מנהלת 33 מסלולי חיסכון בביטוח, עם סך נכסים של 89.9 מיליארד שקלים.
אלה התשואות, דמי הניהול והנכסים של מסלולי חיסכון בביטוח של הראל בדוח הרשות של ספטמבר 2026. הרשימה מתחילה בגדולה ביותר לפי נכסים, והכפתורים שמעליה ממיינים אותה לפי כל נתון.
כל משבצת היא קרן, וגודלה הוא הכסף שהיא מחזיקה.
- הראל-קרן י'27.4 מיליארד שקלים
- הראל מסלול כללי25.5 מיליארד שקלים
- 22 הקרנות האחרות10.2%
- הראל מסלול בסיסי למקבלי קצבה
- הראל מסלול מניות 5.5 מיליארד שקלים
- הראל מסלול משתתף ברווחים בסיסי למקבלי קצבה 3.5 מיליארד שקלים
- הראל מסלול לבני 60 ומעלה 3.5 מיליארד שקלים
- הראל מסלול לבני 50 עד 60 2.6 מיליארד שקלים
- הראל מסלול לבני 50 ומטה 2.4 מיליארד שקלים
- הראל מסלול עוקב מדד S&P 500 2.3 מיליארד שקלים
- הראל מסלול מניות סחיר 1.9 מיליארד שקלים
- הראל מסלול אשראי ואג"ח 1.7 מיליארד שקלים
כל נקודה היא קרן אחת, והנקודה הגדולה היא הממוצע של כולן.
מתחילת השנה+5.27%
ממוצע של 32 קרנות
הנמוכה ביותר: הראל מסלול עוקב מדדי אג"חהגבוהה ביותר: הראל מסלול משתתף ברווחים מניות
3 שנים, ממוצע שנתי+9.84%
ממוצע של 24 קרנות
הנמוכה ביותר: הראל מסלול עוקב מדדי אג"חהגבוהה ביותר: הראל מסלול משתתף ברווחים מניות
5 שנים, ממוצע שנתי+6.39%
ממוצע של 21 קרנות
הנמוכה ביותר: הראל מסלול עוקב מדדי אג"חהגבוהה ביותר: הראל מסלול משתתף ברווחים מניות
דמי ניהול מהצבירה1.01%
ממוצע של 33 קרנות
הנמוכה ביותר: הראל מסלול בסיסי למקבלי קצבההגבוהה ביותר: הראל מסלול משתתף ברווחים מניות
בממוצע כל קרן נספרת פעם אחת, בלי קשר לגודלה. התשואות הן לפני דמי ניהול, ותשואות בעבר אינן מעידות על תשואות בעתיד.
הרשימה המלאה של 33 מסלולי חיסכון בביטוח של הראל שדיווחו על ספטמבר 2026.
- הראל-קרן י'קרנות ח', ט' וי'
27.4 מיליארד שקלים
דמי ניהול 2.03%השנה +7.69%5 שנים +7.68%
- הראל מסלול כלליכללי
25.5 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.86%השנה +6.95%5 שנים +7.16%
- הראל מסלול מניותמניות
5.5 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.74%השנה +13.37%5 שנים +12.64%
- הראל מסלול בסיסי למקבלי קצבהבסיסי למקבלי קצבה
4.3 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.00%השנה +4.65%5 שנים +6.01%
- הראל מסלול משתתף ברווחים בסיסי למקבלי קצבהבסיסי למקבלי קצבה
3.5 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.60%השנה +4.65%5 שנים +6.01%
- הראל מסלול לבני 60 ומעלהלבני 60 ומעלה
3.5 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.62%השנה +4.71%5 שנים +4.67%
- הראל מסלול לבני 50 עד 60לבני 50 עד 60
2.6 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.49%השנה +7.06%5 שנים +7.12%
- הראל מסלול לבני 50 ומטהלבני 50 ומטה
2.4 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.59%השנה +8.24%5 שנים +7.82%
- הראל מסלול עוקב מדד S&P 500עוקב מדד S&P 500
2.3 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.65%השנה +7.80%5 שנים +11.90%
- הראל מסלול מניות סחירמניות סחיר
1.9 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.74%השנה +9.65%5 שנים –
- הראל מסלול אשראי ואג"חאשראי ואג"ח
1.7 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.83%השנה +1.63%5 שנים +2.36%
- הראל מסלול עוקב מדדים גמישעוקב מדדים גמיש
1.6 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.65%השנה +7.15%5 שנים –
- הראל-קרן ט'קרנות ח', ט' וי'
1.1 מיליארד שקלים
דמי ניהול 1.91%השנה +7.39%5 שנים +7.36%
- הראל מסלול משולב סחירמשולב סחיר
1.0 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.75%השנה +6.17%5 שנים –
- הראל-קרן י' חדשהקרנות ח', ט' וי'
1.0 מיליארד שקלים
דמי ניהול 1.00%השנה +7.69%5 שנים +7.68%
- הראל מסלול סחיר- אג"ח עם מניות (עד 25% מניות)אג"ח עם עד 25% מניות
756 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.75%השנה +3.70%5 שנים –
- הראל מסלול עוקב מדדי מניותעוקב מדדי מניות
678 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.64%השנה +11.49%5 שנים –
- הראל מסלול כספי (שקלי)כספי (שקלי)
631 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.75%השנה +2.95%5 שנים +3.21%
- הראל מסלול אג"ח סחיראג"ח סחיר
571 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.76%השנה +2.84%5 שנים –
552 מיליון שקלים
דמי ניהול 3.78%השנה +13.37%5 שנים +12.64%
- הראל מסלול לגילאי 60 ומעלהלבני 60 ומעלה
362 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.83%השנה +4.71%5 שנים +4.67%
- הראל מסלול עוקב מדדים- אג"ח עם מניות (עד 25% מניות)עוקב מדדים גמיש
208 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.80%השנה +3.99%5 שנים –
- הראל מסלול לגילאי 50 עד 60לבני 50 עד 60
192 מיליון שקלים
דמי ניהול 1.81%השנה +7.06%5 שנים +7.12%
- הראל מסלול עוקב מדדי אג"חעוקב מדדי אג"ח
178 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.61%השנה -5.85%5 שנים -2.38%
- הראל מסלול הלכההלכה
151 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.83%השנה +7.23%5 שנים –
57.0 מיליון שקלים
דמי ניהול 1.36%השנה -3.56%5 שנים –
56.5 מיליון שקלים
דמי ניהול 1.36%השנה -4.38%5 שנים –
- הראל מסלול משתתף ברווחים אשראי ואג"חאשראי ואג"ח
54.1 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.49%השנה +1.63%5 שנים +2.36%
- הראל מסלול משתתף ברווחים כספי (שקלי)כספי (שקלי)
46.0 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.56%השנה +2.95%5 שנים +3.21%
- הראל מסלול קיימותקיימות
13.4 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.78%השנה +0.02%5 שנים –
- הראל חברה לביטוח בע"מ מסלול לגילאי עד 50לבני 50 ומטה
12.7 מיליון שקלים
דמי ניהול 2.16%השנה +8.24%5 שנים +7.82%
- הראל-קרן ח'קרנות ח', ט' וי'
3.6 מיליון שקלים
דמי ניהול 1.86%השנה +7.34%5 שנים +7.18%
- הראל מסלול אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות)אג"ח עם עד 25% מניות
0.0 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.79%השנה –5 שנים –
אלה סוגי הקרנות של הראל.
12 קרנות הפסיקו לדווח בשלוש השנים האחרונות
- הראל מסלול חו"לדיווח אחרון: יוני 2024
- הראל מסלול אג"ח עד 10% במניותדיווח אחרון: יוני 2024
- הראל מסלול אג"ח עד 20% במניות למקבלי קצבהדיווח אחרון: יוני 2024
- הראל מסלול פאסיבי - כללידיווח אחרון: יוני 2024
- הראל מסלול אג"ח עד 20% במניות למקבלי קצבהדיווח אחרון: יוני 2024
- הראל מסלול אג"ח קונצרנידיווח אחרון: יוני 2024
- הראל מסלול אג"ח ממשלת ישראלדיווח אחרון: יוני 2024
- הראל מסלול הוני ללא אג"חדיווח אחרון: יוני 2024
- הראל מסלול מחקה מדד תל אביב 35דיווח אחרון: יוני 2024
- הראל מסלול אג"ח חו"לדיווח אחרון: יוני 2024
- הראל מסלול מחקה מדד ממשלתי צמוד 5-10דיווח אחרון: יוני 2024
- הראל מסלול מחקה מדד ממשלתי שקלי ריבית קבועהדיווח אחרון: יוני 2024
אלה השאלות שנשאלות על הקרנות האלה.
כמה מסלולי חיסכון בביטוח של הראל יש?
33 מסלולי חיסכון בביטוח של הראל דיווחו על ספטמבר 2026, עם סך נכסים של 89.9 מיליארד שקלים. בשלוש השנים האחרונות הפסיקו לדווח עוד 12.
מהם דמי הניהול הממוצעים של מסלולי חיסכון בביטוח של הראל?
הממוצע של דמי הניהול מהצבירה הוא 1.01% בשנה, מבין 33 מסלולי חיסכון בביטוח של הראל עם נתון על דמי ניהול. כל קרן נספרת פעם אחת, בלי קשר לגודלה.
לאיזו מבין מסלולי חיסכון בביטוח של הראל יש התשואה הגבוהה ביותר ב-5 שנים?
התשואה השנתית הממוצעת הגבוהה ביותר ב-5 שנים היא של הראל מסלול מניות, +12.64%, מבין 21 מסלולי חיסכון בביטוח של הראל עם נתון ל-5 שנים. הנמוכה ביותר היא של הראל מסלול עוקב מדדי אג"ח, -2.38%. התשואות הן לפני דמי ניהול.
האם התשואות האלה הן לפני דמי ניהול או אחריהם?
לפני. הרשות מציינת שהתשואות שהיא מדווחת הן לפני דמי הניהול של הקרן, ולכן התשואה של החוסך נמוכה בשיעור דמי הניהול מהצבירה.
הנתונים לקוחים מהדוחות החודשיים של רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון לחודש ספטמבר 2026, והם נכונים ל-5 בנובמבר 2026. התשואות הן לפני דמי ניהול, ותשואות בעבר אינן מעידות על תשואות בעתיד.