הראל מנהלת 16 קופות גמל להשקעה, עם סך נכסים של 19.1 מיליארד שקלים.
אלה התשואות, דמי הניהול והנכסים של קופות גמל להשקעה של הראל בדוח הרשות של ספטמבר 2026. הרשימה מתחילה בגדולה ביותר לפי נכסים, והכפתורים שמעליה ממיינים אותה לפי כל נתון.
כל משבצת היא קרן, וגודלה הוא הכסף שהיא מחזיקה.
- הראל גמל להשקעה מניות7.3 מיליארד שקלים
- הראל גמל להשקעה כללי6.7 מיליארד שקלים
- הראל גמל להשקעה עוקב מדד S&P 50012.0%
- הראל גמל להשקעה מניות סחיר 1.4 מיליארד שקלים
- הראל גמל להשקעה אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) 431 מיליון שקלים
- הראל גמל להשקעה עוקב מדדי מניות 305 מיליון שקלים
- הראל גמל להשקעה עוקב מדדים - גמיש 137 מיליון שקלים
- הראל גמל להשקעה הלכה 135 מיליון שקלים
- 5 הקרנות האחרות 120 מיליון שקלים
- הראל גמל להשקעה אשראי ואג"ח 106 מיליון שקלים
- הראל גמל להשקעה כספי (שקלי) 66.6 מיליון שקלים
- הראל גמל להשקעה אג"ח סחיר 42.6 מיליון שקלים
כל נקודה היא קרן אחת, והנקודה הגדולה היא הממוצע של כולן.
מתחילת השנה+4.80%
ממוצע של 16 קרנות
הנמוכה ביותר: הראל גמל להשקעה עוקב מדדי אג"חהגבוהה ביותר: הראל גמל להשקעה מניות סחיר
3 שנים, ממוצע שנתי+11.04%
ממוצע של 7 קרנות
הנמוכה ביותר: הראל גמל להשקעה קיימותהגבוהה ביותר: הראל גמל להשקעה מניות
5 שנים, ממוצע שנתי+8.06%
ממוצע של 6 קרנות
הנמוכה ביותר: הראל גמל להשקעה כספי (שקלי)הגבוהה ביותר: הראל גמל להשקעה מניות
דמי ניהול מהצבירה0.56%
ממוצע של 16 קרנות
הנמוכה ביותר: הראל גמל להשקעה מניות סחירהגבוהה ביותר: הראל גמל להשקעה הלכה
בממוצע כל קרן נספרת פעם אחת, בלי קשר לגודלה. התשואות הן לפני דמי ניהול, ותשואות בעבר אינן מעידות על תשואות בעתיד.
הרשימה המלאה של 16 קופות גמל להשקעה של הראל שדיווחו על ספטמבר 2026.
7.3 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.55%השנה +9.45%5 שנים +14.64%
6.7 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.55%השנה +5.75%5 שנים +8.26%
- הראל גמל להשקעה עוקב מדד S&P 500עוקב מדד S&P 500
2.3 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.56%השנה +7.78%5 שנים +11.92%
- הראל גמל להשקעה מניות סחירמניות סחיר
1.4 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.54%השנה +11.61%5 שנים –
431 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.58%השנה +3.65%5 שנים +4.73%
- הראל גמל להשקעה עוקב מדדי מניותעוקב מדדי מניות
305 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.56%השנה +11.52%5 שנים –
- הראל גמל להשקעה עוקב מדדים - גמישעוקב מדדים גמיש
137 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.56%השנה +7.12%5 שנים –
135 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.61%השנה +6.28%5 שנים +5.73%
- הראל גמל להשקעה אשראי ואג"חאשראי ואג"ח
106 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.54%השנה +3.17%5 שנים –
- הראל גמל להשקעה כספי (שקלי)כספי (שקלי)
66.6 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.57%השנה +2.97%5 שנים +3.08%
- הראל גמל להשקעה אג"ח סחיראג"ח סחיר
42.6 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.57%השנה +3.16%5 שנים –
- הראל גמל להשקעה משולב סחירמשולב סחיר
35.3 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.56%השנה +1.09%5 שנים –
31.0 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.58%השנה +4.69%5 שנים –
- הראל גמל להשקעה עוקב מדדים- אג"ח עם מניות (עד 25% מניות)עוקב מדדי אג"ח
30.2 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.56%השנה +4.02%5 שנים –
- הראל גמל להשקעה עוקב מדדי אג"חעוקב מדדי אג"ח
13.3 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.57%השנה -5.76%5 שנים –
- הראל גמל להשקעה קיימותקיימות
9.7 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.57%השנה +0.26%5 שנים –
אלה סוגי הקרנות של הראל.
קרן אחת הפסיקה לדווח בשלוש השנים האחרונות
אלה השאלות שנשאלות על הקרנות האלה.
כמה קופות גמל להשקעה של הראל יש?
16 קופות גמל להשקעה של הראל דיווחו על ספטמבר 2026, עם סך נכסים של 19.1 מיליארד שקלים. בשלוש השנים האחרונות הפסיק לדווח עוד אחד.
מהם דמי הניהול הממוצעים של קופות גמל להשקעה של הראל?
הממוצע של דמי הניהול מהצבירה הוא 0.56% בשנה, מבין 16 קופות גמל להשקעה של הראל עם נתון על דמי ניהול. כל קרן נספרת פעם אחת, בלי קשר לגודלה.
לאיזו מבין קופות גמל להשקעה של הראל יש התשואה הגבוהה ביותר ב-5 שנים?
התשואה השנתית הממוצעת הגבוהה ביותר ב-5 שנים היא של הראל גמל להשקעה מניות, +14.64%, מבין 6 קופות גמל להשקעה של הראל עם נתון ל-5 שנים. הנמוכה ביותר היא של הראל גמל להשקעה כספי (שקלי), +3.08%. התשואות הן לפני דמי ניהול.
האם התשואות האלה הן לפני דמי ניהול או אחריהם?
לפני. הרשות מציינת שהתשואות שהיא מדווחת הן לפני דמי הניהול של הקרן, ולכן התשואה של החוסך נמוכה בשיעור דמי הניהול מהצבירה.
הנתונים לקוחים מהדוחות החודשיים של רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון לחודש ספטמבר 2026, והם נכונים ל-5 בנובמבר 2026. התשואות הן לפני דמי ניהול, ותשואות בעבר אינן מעידות על תשואות בעתיד.