מנורה מבטחים מנהלת 19 קרנות השתלמות, עם סך נכסים של 28.2 מיליארד שקלים.
אלה התשואות, דמי הניהול והנכסים של קרנות השתלמות של מנורה מבטחים בדוח הרשות של ספטמבר 2026. הרשימה מתחילה בגדולה ביותר לפי נכסים, והכפתורים שמעליה ממיינים אותה לפי כל נתון.
כל משבצת היא קרן, וגודלה הוא הכסף שהיא מחזיקה.
- מנורה מבטחים השתלמות מסלול כללי14.2 מיליארד שקלים
- מנורה מבטחים השתלמות מסלול מניות11.8%
- מנורה מבטחים השתלמות עוקב מדד S&P 50010.6%
- אומגה קרן השתלמות מסלול כללי7.8%
- מנורה מבטחים השתלמות מסלול אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות)5.2%
- מנורה מבטחים השתלמות עוקב מדדים גמיש 1.1 מיליארד שקלים
- מנורה מבטחים השתלמות עוקב מדדי מניות 812 מיליון שקלים
- מנורה מבטחים השתלמות מסלול מניות סחיר 785 מיליון שקלים
- מנורה מבטחים השתלמות מסלול אשראי ואג"ח 555 מיליון שקלים
- 8 הקרנות האחרות 497 מיליון שקלים
- אומגה קרן השתלמות מסלול מניות 206 מיליון שקלים
- מנורה מבטחים השתלמות כספי (שקלי) 151 מיליון שקלים
כל נקודה היא קרן אחת, והנקודה הגדולה היא הממוצע של כולן.
מתחילת השנה+7.31%
ממוצע של 19 קרנות
הנמוכה ביותר: מנורה מבטחים השתלמות מסלול אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות)הגבוהה ביותר: אומגה קרן השתלמות מסלול עוקב מדדי מניות
3 שנים, ממוצע שנתי+11.82%
ממוצע של 16 קרנות
הנמוכה ביותר: מנורה מבטחים השתלמות כספי (שקלי)הגבוהה ביותר: אומגה קרן השתלמות מסלול מניות
5 שנים, ממוצע שנתי+6.56%
ממוצע של 12 קרנות
הנמוכה ביותר: אומגה קרן השתלמות מסלול אשראי ואג"חהגבוהה ביותר: אומגה קרן השתלמות מסלול מניות
דמי ניהול מהצבירה0.54%
ממוצע של 17 קרנות
הנמוכה ביותר: אומגה קרן השתלמות מסלול מניותהגבוהה ביותר: מנורה מבטחים השתלמות הלכה
בממוצע כל קרן נספרת פעם אחת, בלי קשר לגודלה. התשואות הן לפני דמי ניהול, ותשואות בעבר אינן מעידות על תשואות בעתיד.
הרשימה המלאה של 19 קרנות השתלמות של מנורה מבטחים שדיווחו על ספטמבר 2026.
14.2 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.63%השנה +7.06%5 שנים +7.77%
3.3 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.49%השנה +11.40%5 שנים +12.35%
- מנורה מבטחים השתלמות עוקב מדד S&P 500עוקב מדד S&P 500
3.0 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.49%השנה +7.99%5 שנים –
- אומגה קרן השתלמות מסלול כלליכללי · סגורה לציבור
2.2 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.54%השנה +7.02%5 שנים +7.96%
1.5 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.62%השנה +2.45%5 שנים +2.59%
- מנורה מבטחים השתלמות עוקב מדדים גמישעוקב מדדים גמיש
1.1 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.62%השנה +6.27%5 שנים +6.68%
- מנורה מבטחים השתלמות עוקב מדדי מניותעוקב מדדי מניות
812 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.60%השנה +11.68%5 שנים –
- מנורה מבטחים השתלמות מסלול מניות סחירמניות סחיר
785 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.50%השנה +10.81%5 שנים +10.50%
- מנורה מבטחים השתלמות מסלול אשראי ואג"חאשראי ואג"ח
555 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.47%השנה +3.52%5 שנים +5.47%
- אומגה קרן השתלמות מסלול מניותמניות · סגורה לציבור
206 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.44%השנה +11.67%5 שנים +12.60%
- מנורה מבטחים השתלמות כספי (שקלי)כספי (שקלי)
151 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.51%השנה +2.88%5 שנים +3.10%
149 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.63%השנה +5.01%5 שנים –
146 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.54%השנה +2.97%5 שנים +3.46%
- מנורה מבטחים השתלמות משולב סחירמשולב סחיר
92.6 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.56%השנה +5.44%5 שנים –
- אומגה קרן השתלמות מסלול אשראי ואג"חאשראי ואג"ח · סגורה לציבור
43.8 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.53%השנה +3.42%5 שנים +2.29%
- אומגה קרן השתלמות מסלול עוקב מדדי מניותעוקב מדדי מניות · סגורה לציבור
26.9 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.46%השנה +17.85%5 שנים –
- אומגה קרן השתלמות מסלול אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות)אשראי ואג"ח · סגורה לציבור
19.8 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.48%השנה +3.00%5 שנים +3.97%
- אומגה קרן השתלמות עוקב מדד S&P 500עוקב מדד S&P 500 · סגורה לציבור
13.2 מיליון שקלים
דמי ניהול –השנה +7.74%5 שנים –
- אומגה קרן השתלמות מסלול מניות סחירמניות סחיר · סגורה לציבור
5.9 מיליון שקלים
דמי ניהול –השנה +10.62%5 שנים –
אלה סוגי הקרנות של מנורה מבטחים.
שתי קרנות הפסיקו לדווח בשלוש השנים האחרונות
אלה השאלות שנשאלות על הקרנות האלה.
כמה קרנות השתלמות של מנורה מבטחים יש?
19 קרנות השתלמות של מנורה מבטחים דיווחו על ספטמבר 2026, עם סך נכסים של 28.2 מיליארד שקלים. בשלוש השנים האחרונות הפסיקו לדווח עוד שניים.
מהם דמי הניהול הממוצעים של קרנות השתלמות של מנורה מבטחים?
הממוצע של דמי הניהול מהצבירה הוא 0.54% בשנה, מבין 17 קרנות השתלמות של מנורה מבטחים עם נתון על דמי ניהול. כל קרן נספרת פעם אחת, בלי קשר לגודלה.
לאיזו מבין קרנות השתלמות של מנורה מבטחים יש התשואה הגבוהה ביותר ב-5 שנים?
התשואה השנתית הממוצעת הגבוהה ביותר ב-5 שנים היא של אומגה קרן השתלמות מסלול מניות, +12.60%, מבין 12 קרנות השתלמות של מנורה מבטחים עם נתון ל-5 שנים. הנמוכה ביותר היא של אומגה קרן השתלמות מסלול אשראי ואג"ח, +2.29%. התשואות הן לפני דמי ניהול.
האם התשואות האלה הן לפני דמי ניהול או אחריהם?
לפני. הרשות מציינת שהתשואות שהיא מדווחת הן לפני דמי הניהול של הקרן, ולכן התשואה של החוסך נמוכה בשיעור דמי הניהול מהצבירה.
הנתונים לקוחים מהדוחות החודשיים של רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון לחודש ספטמבר 2026, והם נכונים ל-5 בנובמבר 2026. התשואות הן לפני דמי ניהול, ותשואות בעבר אינן מעידות על תשואות בעתיד.