מנורה מבטחים מנהלת 29 קופות גמל לתגמולים ולפיצויים, עם סך נכסים של 26.8 מיליארד שקלים.
אלה התשואות, דמי הניהול והנכסים של קופות גמל לתגמולים ולפיצויים של מנורה מבטחים בדוח הרשות של ספטמבר 2026. הרשימה מתחילה בגדולה ביותר לפי נכסים, והכפתורים שמעליה ממיינים אותה לפי כל נתון.
כל משבצת היא קרן, וגודלה הוא הכסף שהיא מחזיקה.
- מנורה מבטחים תגמולים ופיצויים מסלול לבני 50 עד 605.5 מיליארד שקלים
- מנורה מבטחים תגמולים ופיצויים מסלול לבני 50 ומטה4.9 מיליארד שקלים
- מנורה מבטחים יותר מסלול ג'15.9%
- מנורה מבטחים תגמולים ופיצויים מסלול לבני 60 ומעלה13.0%
- 18 הקרנות האחרות10.8%
- מנורה מבטחים תגמולים ופיצויים מסלול מניות 1.5 מיליארד שקלים
- מנורה מבטחים תגמולים ופיצויים עוקב מדד S&P 500 946 מיליון שקלים
- מנורה מבטחים יותר מסלול ד' 867 מיליון שקלים
- מנורה מבטחים תגמולים ופיצויים מסלול עוקב מדדי מניות 786 מיליון שקלים
- מור מנורה מבטחים מסלול לבני 50 ומטה 702 מיליון שקלים
- מנורה מבטחים תגמולים ופיצויים מסלול עוקב מדדים גמיש 502 מיליון שקלים
- מנורה מבטחים גמל בניהול אישי IRA 467 מיליון שקלים
כל נקודה היא קרן אחת, והנקודה הגדולה היא הממוצע של כולן.
מתחילת השנה+6.55%
ממוצע של 24 קרנות
הנמוכה ביותר: מנורה מבטחים תגמולים ופיצויים מסלול עוקב מדדי אג"חהגבוהה ביותר: מנורה מבטחים תגמולים ופיצויים מסלול עוקב מדדי מניות
3 שנים, ממוצע שנתי+11.28%
ממוצע של 21 קרנות
הנמוכה ביותר: מנורה מבטחים תגמולים ופיצויים מסלול קיימותהגבוהה ביותר: מור מנורה מבטחים מסלול מניות
5 שנים, ממוצע שנתי+7.41%
ממוצע של 14 קרנות
הנמוכה ביותר: מנורה מבטחים תגמולים ופיצויים מסלול כספי (שקלי)הגבוהה ביותר: מור מנורה מבטחים מסלול מניות
דמי ניהול מהצבירה0.42%
ממוצע של 27 קרנות
הנמוכה ביותר: מור מנורה מבטחים - מסלול לבני 50 עד 60הגבוהה ביותר: מנורה מבטחים יותר מסלול ד'
בממוצע כל קרן נספרת פעם אחת, בלי קשר לגודלה. התשואות הן לפני דמי ניהול, ותשואות בעבר אינן מעידות על תשואות בעתיד.
הרשימה המלאה של 29 קופות גמל לתגמולים ולפיצויים של מנורה מבטחים שדיווחו על ספטמבר 2026.
- מנורה מבטחים תגמולים ופיצויים מסלול לבני 50 עד 60לבני 50 עד 60
5.5 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.59%השנה +6.77%5 שנים +7.29%
- מנורה מבטחים תגמולים ופיצויים מסלול לבני 50 ומטהלבני 50 ומטה
4.9 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.39%השנה +7.84%5 שנים +8.53%
- מנורה מבטחים יותר מסלול ג'מבטיח תשואה
4.3 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.40%השנה –5 שנים –
- מנורה מבטחים תגמולים ופיצויים מסלול לבני 60 ומעלהלבני 60 ומעלה
3.5 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.45%השנה +5.26%5 שנים +5.39%
1.5 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.46%השנה +11.36%5 שנים +12.39%
- מנורה מבטחים תגמולים ופיצויים עוקב מדד S&P 500עוקב מדד S&P 500
946 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.48%השנה +7.95%5 שנים –
867 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.61%השנה +5.00%5 שנים +5.60%
- מנורה מבטחים תגמולים ופיצויים מסלול עוקב מדדי מניותעוקב מדדי מניות
786 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.59%השנה +14.73%5 שנים +10.17%
- מור מנורה מבטחים מסלול לבני 50 ומטהלבני 50 ומטה · סגורה לציבור
702 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.28%השנה +8.04%5 שנים +8.65%
- מנורה מבטחים תגמולים ופיצויים מסלול עוקב מדדים גמישעוקב מדדים גמיש
502 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.58%השנה +6.42%5 שנים –
467 מיליון שקלים
דמי ניהול –השנה +1.82%5 שנים –
- מנורה מבטחים יותר מסלול א'מבטיח תשואה
465 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.40%השנה –5 שנים –
461 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.50%השנה +5.90%5 שנים +7.02%
371 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.47%השנה +3.52%5 שנים +5.29%
- מנורה מבטחים אמיר מדד בגיןמבטיח תשואה
357 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.40%השנה –5 שנים –
- מור מנורה מבטחים מסלול מניותמניות · סגורה לציבור
310 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.21%השנה +11.49%5 שנים +12.76%
174 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.58%השנה +5.43%5 שנים –
117 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.45%השנה +2.87%5 שנים +3.12%
- מור מנורה מבטחים - מסלול לבני 50 עד 60לבני 50 עד 60 · סגורה לציבור
115 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.18%השנה +6.68%5 שנים +7.39%
100 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.56%השנה +5.25%5 שנים +4.95%
- מנורה מבטחים תגמולים ופיצויים מניות סחירמניות סחיר
84.7 מיליון שקלים
דמי ניהול –השנה +10.16%5 שנים –
- מור מנורה מבטחים מסלול עוקב מדד S&P 500עוקב מדד S&P 500 · סגורה לציבור
80.0 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.21%השנה +7.97%5 שנים –
- מנורה מבטחים תגמולים ופיצויים מסלול עוקב מדדי אג"חעוקב מדדי אג"ח
77.7 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.57%השנה +1.70%5 שנים –
- מנורה מבטחים אמיר מדד ידועמבטיח תשואה
68.4 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.40%השנה –5 שנים –
- מנורה מבטחים יותר מסלול ב'מבטיח תשואה
65.7 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.40%השנה –5 שנים –
- מור מנורה מבטחים - מסלול לבני 60 ומעלהלבני 60 ומעלה · סגורה לציבור
28.5 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.20%השנה +4.76%5 שנים +5.19%
- מור מנורה מבטחים עוקב מדדים גמישעוקב מדדים גמיש · סגורה לציבור
14.6 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.22%השנה +5.95%5 שנים –
- מור מנורה מבטחים משולב סחירמשולב סחיר · סגורה לציבור
4.8 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.31%השנה +5.88%5 שנים –
1.9 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.48%השנה +4.55%5 שנים –
אלה סוגי הקרנות של מנורה מבטחים.
12 קרנות הפסיקו לדווח בשלוש השנים האחרונות
- הילה - לבני 50 ומטהדיווח אחרון: דצמבר 2024
- רשף - מסלול לבני 50 ומטהדיווח אחרון: דצמבר 2024
- הילה לבני 60 ומעלהדיווח אחרון: דצמבר 2024
- הילה לבני 50 עד 60דיווח אחרון: דצמבר 2024
- רשף - מסלול לבני 50-60דיווח אחרון: דצמבר 2024
- רשף- מסלול לבני 60 ומעלהדיווח אחרון: דצמבר 2024
- הילה עוקב מדדים גמישדיווח אחרון: דצמבר 2024
- רשף-מסלול עוקב מדדים גמישדיווח אחרון: דצמבר 2024
- הילה משולב סחירדיווח אחרון: דצמבר 2024
- רשף-מסלול משולב סחירדיווח אחרון: דצמבר 2024
- מנורה מבטחים תגמולים ופיצויים אג"ח עד 10% מניותדיווח אחרון: יולי 2024
- מנורה מבטחים תגמולים ופיצויים אג"ח ממשלת ישראלדיווח אחרון: דצמבר 2023
אלה השאלות שנשאלות על הקרנות האלה.
כמה קופות גמל לתגמולים ולפיצויים של מנורה מבטחים יש?
29 קופות גמל לתגמולים ולפיצויים של מנורה מבטחים דיווחו על ספטמבר 2026, עם סך נכסים של 26.8 מיליארד שקלים. בשלוש השנים האחרונות הפסיקו לדווח עוד 12.
מהם דמי הניהול הממוצעים של קופות גמל לתגמולים ולפיצויים של מנורה מבטחים?
הממוצע של דמי הניהול מהצבירה הוא 0.42% בשנה, מבין 27 קופות גמל לתגמולים ולפיצויים של מנורה מבטחים עם נתון על דמי ניהול. כל קרן נספרת פעם אחת, בלי קשר לגודלה.
לאיזו מבין קופות גמל לתגמולים ולפיצויים של מנורה מבטחים יש התשואה הגבוהה ביותר ב-5 שנים?
התשואה השנתית הממוצעת הגבוהה ביותר ב-5 שנים היא של מור מנורה מבטחים מסלול מניות, +12.76%, מבין 14 קופות גמל לתגמולים ולפיצויים של מנורה מבטחים עם נתון ל-5 שנים. הנמוכה ביותר היא של מנורה מבטחים תגמולים ופיצויים מסלול כספי (שקלי), +3.12%. התשואות הן לפני דמי ניהול.
האם התשואות האלה הן לפני דמי ניהול או אחריהם?
לפני. הרשות מציינת שהתשואות שהיא מדווחת הן לפני דמי הניהול של הקרן, ולכן התשואה של החוסך נמוכה בשיעור דמי הניהול מהצבירה.
הנתונים לקוחים מהדוחות החודשיים של רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון לחודש ספטמבר 2026, והם נכונים ל-5 בנובמבר 2026. התשואות הן לפני דמי ניהול, ותשואות בעבר אינן מעידות על תשואות בעתיד.