הנכסים של מנורה מבטחים יותר מסלול ד' הם 867 מיליון שקלים, ודמי הניהול הם 0.61% בשנה מהצבירה.
אלה התשואות, דמי הניהול, יתרת הנכסים והסיכון בדוח של הרשות לחודש ספטמבר 2026, והמקום של הקרן בהשוואה לקרנות באותו מסלול.
10,000 ₪ שהופקדו בתחילת אוקטובר 2021 היו מגיעים עד סוף ספטמבר 2026 לסכום
13,129 ₪+31.3%
הקו המקווקו הוא הסכום שהופקד.
ינואר 1999ספטמבר 2026
החישוב לפי התשואות החודשיות של הקרן, שהן לפני דמי הניהול, ולכן הוא מראה את הצמיחה של הקרן ולא את היתרה של החוסך.
המקום של הקרן מבין 20 קופות גמל לתגמולים ולפיצויים במסלול כללי.
כל נקודה היא קרן במסלול, והנקודה הגדולה היא הקרן הזו, שנמצאת במקום 7 מתוך 20 לפי גודל הנכסים.
מתחילת השנה+5.00%
מקום 10 מתוך 20 מהגבוה לנמוך, והממוצע של הקרנות הוא +4.08%.
3 שנים, ממוצע שנתי+8.80%
מקום 11 מתוך 17 מהגבוה לנמוך, והממוצע של הקרנות הוא +7.76%.
5 שנים, ממוצע שנתי+5.60%
מקום 10 מתוך 17 מהגבוה לנמוך, והממוצע של הקרנות הוא +4.67%.
דמי ניהול מהצבירה0.61%
מקום 16 מתוך 18 מהנמוך לגבוה, והממוצע של הקרנות הוא 0.36%.
התרשים משווה את התשואה של כל שנה לממוצע הקרנות באותו מסלול.
מוצגות רק שנים שהקרן דיווחה עליהן במלואן, והתשואה של כל שנה היא 12 התשואות החודשיות שלה בריבית דריבית.
כך השתנתה יתרת הנכסים של הקרן מאז ינואר 1999.
כך הושקע הכסף של הקרן, לפי הדוח לחודש ספטמבר 2026.
- חשיפה למניות
- 30.5%
- חשיפה לחו"ל
- 39.5%
- חשיפה למט"ח
- 17.4%
- נכסים נזילים
- 73.5%
ב-12 החודשים האחרונים נכנסו לקרן 5.4 מיליון שקלים בהפקדות ויצאו ממנה 153 מיליון שקלים במשיכות.
- הפקדות5.4 מיליון שקלים
- משיכות153 מיליון שקלים
- העברות בין קרנות, נכנס פחות יוצא+65.3 מיליון שקלים
- הפקדות נטו אחרי משיכות והעברות-82.5 מיליון שקלים
הסכומים מכסים את שנים עשר החודשים האחרונים.
התשואה השנתית הממוצעת של הקרן ב-5 שנים היא +5.60%.
| תקופה | תשואה מצטברת | ממוצע שנתי |
|---|---|---|
| החודש האחרון, ספטמבר 2026 | +0.13% | – |
| מתחילת 2026 | +5.00% | – |
| 3 שנים | +28.79% | +8.80% |
| 5 שנים | +31.29% | +5.60% |
הרשות מציינת שהתשואות האלה הן לפני דמי הניהול של הקרן, בדפי ההסבר של gemelnet.cma.gov.il. תשואות בעבר אינן מעידות על תשואות בעתיד.
אלה פרטי הקרן בדוחות הרשות.
- סוג הקרן
- קופת גמל לתגמולים ולפיצויים
- מסלול
- כללי
- חברה מנהלת
- מנורה מבטחים
- דמי ניהול מההפקדה
- 0.10%
- מי יכול להצטרף
- פתוחה לכלל הציבור
- בדוחות הרשות מאז
- ינואר 1999
- תחילת פעילות
- 28 ביוני 1972
- מספר בדוחות הרשות
- 119
אלה מדדי הסיכון שהרשות מדווחת עליהם ל-60 החודשים האחרונים.
- סטיית תקן
- 3.75%עד כמה התשואה החודשית סטתה מהממוצע שלה. נתון גבוה יותר מצביע על תנודות גדולות יותר.
- מדד שארפ
- 0.92התשואה העודפת על תשואה ללא סיכון, לכל יחידת סיכון. נתון גבוה יותר מצביע על תשואה גבוהה יותר ביחס לסיכון.
- אלפא
- 0.36החלק בתשואה שהחשיפה של הקרן לשוק אינה מסבירה.
אלה קרנות קרובות לקרן הזאת בגודלן.
- מנורה מבטחים תגמולים ופיצויים מסלול עוקב מדדי מניות786 מיליון שקלים
- סלייס גמל בניהול אישי633 מיליון שקלים
- שיבולת קופת תגמולים897 מיליון שקלים
- מנורה מבטחים גמל בניהול אישי IRA467 מיליון שקלים
- הפניקס גמל בניהול אישי1.7 מיליארד שקלים
- מנורה מבטחים אמיר כללי461 מיליון שקלים
עוד קופות גמל לתגמולים ולפיצויים של מנורה מבטחים.
- מנורה מבטחים גמל בניהול אישי IRA467 מיליון שקלים
- מנורה מבטחים אמיר כללי461 מיליון שקלים
- מנורה מבטחים תגמולים ופיצויים מסלול לבני 50 עד 605.5 מיליארד שקלים
- מנורה מבטחים תגמולים ופיצויים מסלול לבני 50 ומטה4.9 מיליארד שקלים
- מנורה מבטחים יותר מסלול ג'4.3 מיליארד שקלים
- מנורה מבטחים תגמולים ופיצויים מסלול לבני 60 ומעלה3.5 מיליארד שקלים
אלה השאלות שנשאלות על הקרן הזאת.
מהם דמי הניהול של מנורה מבטחים יותר מסלול ד'?
בדוח הרשות לחודש ספטמבר 2026, דמי הניהול מהצבירה הם 0.61% בשנה ודמי הניהול מההפקדה הם 0.10%.
מה היו התשואות של מנורה מבטחים יותר מסלול ד'?
בדוח לחודש ספטמבר 2026, התשואה מתחילת 2026 הייתה +5.00%, והתשואה השנתית הממוצעת ב-5 שנים הייתה +5.60%. התשואות הן לפני דמי ניהול.
מהי יתרת הנכסים של מנורה מבטחים יותר מסלול ד'?
יתרת הנכסים של הקרן בסוף ספטמבר 2026 הייתה 867 מיליון שקלים, לפי דוח הרשות.
מי יכול להצטרף אל מנורה מבטחים יותר מסלול ד'?
פתוחה לכלל הציבור
הנתונים לקוחים מהדוחות החודשיים של רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון לחודש ספטמבר 2026, והם נכונים ל-5 בנובמבר 2026. התשואות הן לפני דמי ניהול, ותשואות בעבר אינן מעידות על תשואות בעתיד.