12 מסלולי חיסכון בביטוח במסלול בסיסי למקבלי קצבה דיווחו בחודש האחרון, עם סך נכסים של 41.8 מיליארד שקלים.
אלה התשואות, דמי הניהול והנכסים של מסלולי חיסכון בביטוח במסלול בסיסי למקבלי קצבה בדוח הרשות של ספטמבר 2026. הרשימה מתחילה בגדולה ביותר לפי נכסים, והכפתורים שמעליה ממיינים אותה לפי כל נתון.
כל משבצת היא קרן, וגודלה הוא הכסף שהיא מחזיקה.
- מגדל מסלול בסיסי למקבלי קצבה13.2 מיליארד שקלים
- הפניקס בסיסי למקבלי קצבה17.2%
- כלל חברה לביטוח בע"מ מסלול בסיסי למקבלי קצבה פוליסות לפני 200414.8%
- הראל מסלול בסיסי למקבלי קצבה10.4%
- הראל מסלול משתתף ברווחים בסיסי למקבלי קצבה8.5%
- כלל חברה לביטוח בע"מ מסלול בסיסי למקבלי קצבה6.4%
- מנורה מבטחים ביטוח בע"מ בסיסי למקבלי קצבה (2)
כל נקודה היא קרן אחת, והנקודה הגדולה היא הממוצע של כולן.
מתחילת השנה+4.89%
ממוצע של 12 קרנות
הנמוכה ביותר: הפניקס בסיסי למקבלי קצבההגבוהה ביותר: כלל חברה לביטוח בע"מ מסלול בסיסי למקבלי קצבה פוליסות לפני 2004
3 שנים, ממוצע שנתי+8.72%
ממוצע של 12 קרנות
הנמוכה ביותר: מנורה מבטחים ביטוח בע"מ בסיסי למקבלי קצבההגבוהה ביותר: כלל חברה לביטוח בע"מ מסלול בסיסי למקבלי קצבה פוליסות לפני 2004
5 שנים, ממוצע שנתי+5.23%
ממוצע של 10 קרנות
הנמוכה ביותר: מנורה מבטחים ביטוח בע"מ בסיסי למקבלי קצבההגבוהה ביותר: הראל מסלול משתתף ברווחים בסיסי למקבלי קצבה
דמי ניהול מהצבירה0.48%
ממוצע של 12 קרנות
הנמוכה ביותר: הפניקס בסיסי למקבלי קצבההגבוהה ביותר: מגדל מסלול בסיסי למקבלי קצבה
בממוצע כל קרן נספרת פעם אחת, בלי קשר לגודלה. התשואות הן לפני דמי ניהול, ותשואות בעבר אינן מעידות על תשואות בעתיד.
התרשים מראה את התשואה הממוצעת של מסלולי חיסכון בביטוח במסלול בסיסי למקבלי קצבה בכל שנה מלאה.
שנה מוצגת כששלוש קרנות לפחות דיווחו על כל 12 החודשים שלה.
הרשימה המלאה של 12 מסלולי חיסכון בביטוח במסלול בסיסי למקבלי קצבה שדיווחו על ספטמבר 2026.
13.2 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.97%השנה +5.04%5 שנים +4.92%
- הפניקס בסיסי למקבלי קצבההפניקס
7.2 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.00%השנה +3.34%5 שנים +4.65%
6.2 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.60%השנה +6.16%5 שנים +5.89%
4.3 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.00%השנה +4.65%5 שנים +6.01%
3.5 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.60%השנה +4.65%5 שנים +6.01%
2.7 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.00%השנה +5.60%5 שנים +5.36%
- מנורה מבטחים ביטוח בע"מ בסיסי למקבלי קצבה (2)מנורה מבטחים
1.4 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.59%השנה +4.80%5 שנים +5.22%
- מנורה מבטחים ביטוח בע"מ בסיסי למקבלי קצבהמנורה מבטחים
1.1 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.59%השנה +4.79%5 שנים +4.44%
- מנורה מבטחים ביטוח בסיסי למקבלי קצבה (משת)מנורה מבטחים
1.1 מיליארד שקלים
דמי ניהול 0.60%השנה +4.79%5 שנים –
387 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.50%השנה +4.61%5 שנים +4.67%
379 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.75%השנה +5.46%5 שנים +5.09%
251 מיליון שקלים
דמי ניהול 0.59%השנה +4.80%5 שנים –
אלה המסלולים האחרים של מסלולי חיסכון בביטוח.
- קרנות ח', ט' וי'240 מיליארד שקלים19 קרנות
- כללי144 מיליארד שקלים16 קרנות
- מניות35.8 מיליארד שקלים18 קרנות
- לבני 50 עד 6025.5 מיליארד שקלים10 קרנות
- לבני 50 ומטה18.9 מיליארד שקלים10 קרנות
- לבני 60 ומעלה16.7 מיליארד שקלים10 קרנות
- עוקב מדד S&P 50011.8 מיליארד שקלים9 קרנות
- אשראי ואג"ח11.3 מיליארד שקלים12 קרנות
- אג"ח עם עד 25% מניות8.5 מיליארד שקלים8 קרנות
- מניות סחיר5.0 מיליארד שקלים7 קרנות
- עוקב מדדים גמיש4.6 מיליארד שקלים11 קרנות
- עוקב מדדי מניות4.1 מיליארד שקלים9 קרנות
5 קרנות הפסיקו לדווח בשלוש השנים האחרונות
- הראל מסלול אג"ח עד 20% במניות למקבלי קצבהדיווח אחרון: יוני 2024
- הראל מסלול אג"ח עד 20% במניות למקבלי קצבהדיווח אחרון: יוני 2024
- הפניקס מסלול השקעה מתמחה משולב אג"ח עד 25% מניות למקבלי קצבהדיווח אחרון: יוני 2024
- הפניקס מסלול השקעה מתמחה מניות למקבלי קצבהדיווח אחרון: יוני 2024
- הפניקס מסלול השקעה מתמחה אג"ח למקבלי קצבהדיווח אחרון: יוני 2024
אלה השאלות שנשאלות על הקרנות האלה.
כמה מסלולי חיסכון בביטוח במסלול בסיסי למקבלי קצבה יש?
12 מסלולי חיסכון בביטוח במסלול בסיסי למקבלי קצבה דיווחו על ספטמבר 2026, עם סך נכסים של 41.8 מיליארד שקלים. בשלוש השנים האחרונות הפסיקו לדווח עוד 5.
מהם דמי הניהול הממוצעים של מסלולי חיסכון בביטוח במסלול בסיסי למקבלי קצבה?
הממוצע של דמי הניהול מהצבירה הוא 0.48% בשנה, מבין 12 מסלולי חיסכון בביטוח במסלול בסיסי למקבלי קצבה עם נתון על דמי ניהול. כל קרן נספרת פעם אחת, בלי קשר לגודלה.
לאיזו מבין מסלולי חיסכון בביטוח במסלול בסיסי למקבלי קצבה יש התשואה הגבוהה ביותר ב-5 שנים?
התשואה השנתית הממוצעת הגבוהה ביותר ב-5 שנים היא של הראל מסלול בסיסי למקבלי קצבה, +6.01%, מבין 10 מסלולי חיסכון בביטוח במסלול בסיסי למקבלי קצבה עם נתון ל-5 שנים. הנמוכה ביותר היא של מנורה מבטחים ביטוח בע"מ בסיסי למקבלי קצבה, +4.44%. התשואות הן לפני דמי ניהול.
האם התשואות האלה הן לפני דמי ניהול או אחריהם?
לפני. הרשות מציינת שהתשואות שהיא מדווחת הן לפני דמי הניהול של הקרן, ולכן התשואה של החוסך נמוכה בשיעור דמי הניהול מהצבירה.
הנתונים לקוחים מהדוחות החודשיים של רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון לחודש ספטמבר 2026, והם נכונים ל-5 בנובמבר 2026. התשואות הן לפני דמי ניהול, ותשואות בעבר אינן מעידות על תשואות בעתיד.